GPS lokátor AKPG03 MINI

Tento vysokokvalitný GPS lokátor AKPG03 MINI v kvalitnom prevedení, s rôznymi funkciami patrí medzi najmenšie zariadenia svojho druhu. Vďaka jeho vlastnostiam ho možno upevniť napríklad na kľúče. To Vám zabezpečí, že už nikdy sa za prítomnosti tohto zariadenia nestratíte. Je ideálnym riešením napríklad pre milovníkov prírody, ktorí neustále spoznávajú nové miesta.

65,00 € (s DPH)
Kód:
AKPG03
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento GPS lokátor patrí medzi najmenšie a najobľúbenejší GPS zariadenia na trhu. Toto vysokokvalitné zariadenie je vybavené prehľadným 1,5 "LCD displejom GPS navigácie, na ktorom sa zobrazuje šípka znázorňujúca smer, ktorým sa máte vydať, pre dosiahnutie požadovaného cieľového bodu. Zariadenie je skutočne veľmi ľahko ovládateľné, jeho obsluhu zvládne takmer každý a to bez najmenších problémov. Ako cieľovú polohu možno nastaviť celkovo až 16 rôznych pozícií. Ak sa náhodou aj nedopatrením stane, že sa stratíte, stačí v GPS navigácii označiť pozíciu, kam sa chcete dostať. Na LCD displeji potom uvidíte nielen smer, ale aj vzdialenosť, ktorá Vám ešte chýba k dosiahnutiu svojho cieľa. Ďalšou výbornou funkciou je zaznamenávanie aktuálnej polohy prístroja pre spätný návrat na zaznamenané miesto, vhodné napríklad pre vytyčovanie cieľov túry.

Geocaching positiveHlavné výhody:

- Uloženie až 16 rôznych pozícií priamo na mieste kde sa prístroj nachádza, alebo zadávaním GPS súradníc manuálne vopred do prístroja.

- Vysokocitlivý prijímač GPS s presnosťou určenia polohy až do 10m.

- Veľmi malé rozmery.

- Zobrazuje údaje o smere, vzdialenosti do cieľa, polohe, rýchlosti, nadmorskej výške, presnom čase, stave batérie a sile signálu.

- Zariadenie obsahuje dobíjateľnú 3,7V batériu.

- Možnosť nabíjania prostredníctvom USB kábla.Technické špecifikácie:

Prijímač: typ L1, kód C/A
Maximálna aktualizácia: 10 Hz
Displej: 128x64 pixelov
Farba podsvietenia: Modrá
Pamäť: 512 kB
Studený štart: 2 min.
Presnosť: Poloha 10 m - rýchlosť 0.1 m/sec.
Citlivosť: 161 dBm
Rozmery: 65 x 52 x 21 mm
Výdrž batérie: 6-8 hodín (po 3 cykloch nabitia a vybitia)Obsah balenia:

1x Mini GPS lokátor

1x Skoba na pripevnenie

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKPG03
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa