WiFi bezpečnostná mini IP kamera s PIR a 180 dní dlhý pohotovostný režim

AKA-LS007-B je mini čierna skrinka s PIR senzorom a so skrytou 2M 1080P IP kamerou, batériou s dlhou výdržou 180 dní a nočným videním do 5m. Samozrejmosťou je detekcia pohybu PIR senzorom, spárovanie cez WiFi a upozornenia so živým obrazom a zvukom, alebo záznamom priamo do aplikácie vášho mobilného telefónu kdekoľvek sa práve nachádzate v dosahu internetu.

135,00 € (s DPH)
Kód:
AKA-LS007-B
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

AKA-LS007-B je mini čierna skrinka v ktorej sa ukrýva 2Mpx 1080P IP FULL HD kamera a batérie s dlhou výdržou 180 dní bez nutnosti dobíjania batérie. Zariadenie disponuje aj nočným videním do 5m s automatickým prepínaním. Obraz nočného videnia má vysokú kvalitu. Samozrejmosťou je detekcia pohybu PIR senzorom vďaka čomu nebudete mať falošné poplachy. V aplikácii je možné nastaviť detekciu pohybu od nejakej hodiny do nejakej hodiny, vyhnete sa tak zbytočným poplachom keď ste doma. Zaznamenávanie videa pri poplachu ako aj samotný PIR senzor sa dá vypnúť a dĺžka záznamu videa sa dá tiež nastaviť. Všetky tieto poplachy sa zaznamenávajú do denníka podľa dátumu a hodiny spolu aj s fotografiou, videom so zvukom. Po zaplnení SD karty prístroj automaticky prepisuje najstarší záznam najnovším. Priamo vo videu je zaznamenaný dátum a čas. Záznamy je možné stiahnuť aj rýchlo a to vybratím SD karty a skopírovaním do počítača. Jedna z dobrých funkcii je aj upozornenie na vypnutie prístroja z elektriky. Aplikácia je užívateľský nenáročná prehľadná a zvládne to aj technicky menej zdatný užívateľ. Priamo v aplikácii vidíte stav batérie, stav zariadenia, živý obraz a máte možnosť robiť video záznamy, fotky aj priamo do mobilného telefónu nezávisle na tom ako je prístroj nastavený.


Zariadenie AKA-LS007-B je potrebné spárovať cez WiFi a aplikáciu v telefóne na internet, párovanie je jednoduché a zvládne to aj technicky menej zdatný užívateľ. Párovanie trvá približne dve minúty. Podporuje mobilné zariadenia so systémom iOS (Apple) a Android. Po tomto úkone bude posielať upozornenia priamo do aplikácie vášho mobilného telefónu kdekoľvek sa práve nachádzate v dosahu internetu. Taktiež si môžete pozerať živý obraz so zvukom, alebo záznamy so zvukom uložené v zariadení priamo na SD karte, tie si tiež môžete sťahovať na diaľku do mobilného telefónu alebo zdieľať na iné zariadenie. Ďalšou funkciou je obojsmerná komunikácia s možnosťou zmeny hlasu na ženský alebo mužský. Pri nastavovaní zdieľania zariadenia je možné určiť aj konkrétny čas zdieľania od konkrétnej hodiny do konkrétnej hodiny a možnosti čo chcete konkrétne zdieľať: živý obraz, záznamy, možnosť obojsmerne komunikovať, PUSH upozornenia na pohyb. Zariadenie AKA-LS007-B sa ľahko použije a nastavuje na žiadaný uhol obrazu pričom objektív je dostatočne širokouhlý 145° aby pokryl celý priestor.

Vlastnosti zariadenia:

- Dlhá výdrž batérii v pohotovostnom režime 180 dní bez nutnosti dobíjania batérie
- Kvalitný širokouhlý FULL HD obraz cez deň aj v noci s automatickým prepínaním deň / noc
- Hlásenia o pohybe vďaka PIR senzoru do vášho mobilného zariadenia 24/7
- Možnosť nastaviť dĺžku pohybu a dĺžku nahrávaného videa pričom vytvorí do denníku aj fotku
- Možnosť živého obrazu so zvukom kdekoľvek sa nachádzate
- Možnosť nastavovania prístroja a sledovanie histórie zaznamenaných videí so zvukom kdekoľvek sa nachádzate cez aplikáciu v mobilnom zariadení
- Možnosť viesť obojsmernú komunikáciu s osobou pri prístroji a možnosť zmeny hlasu
- Jednoduché použitie širokouhlý obraz

Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: 2,0 megapixlový objektív CMOS
Uhol obrazu: 145 stupňov
Rozlíšenie videa a fotografie: 1920 x 1080
Počet obrázkov za sekundu: 15 fps
Kompresia videa: H.264 - MPEG-4 AVC (part 10) (avc1)
Dosah PIR senzoru: 5 m
PIR poplachové obrázky na serveri: 15 dní
Dosah nočného prisvietenia: 5 m pre ľudské oko neviditeľné IR diódy
Mikrofón: Áno
Reproduktor: Áno
Podpora Micro SD karty: Max 64GB
Spotreba úložiska: 1min / 24Mb  (64Gb cca 48 hodín videa)
Internetové pripojenie: WiFi 2,4Ghz
Kapacita a typ batérie: 2600 mAh - 18650 3,7V
Spotreba energie v pohotovostnom režime: 500 μA
Spotreba energie pri práci: 350 mAh
Spotreba energie pri práci s nočným videním: 610 mAh
Výdrž batérie v pohotovostnom režime: Približne 180 dní v závislosti od počtu poplachov
Čas nabíjania: 6 hodín
Podporované systémy: iOS, Android
Veľkosť prístroja bez nožičky: 40 x 50 x 87 mm
Váha: 450 g s batériou

Obsah balenia:

1x WiFi bezpečnostná mini IP kamera

1x 2600 mAh - 18650 3,7V batéria

1x Čítačka Micro SD kariet

1x USB kábel

1x Používateľský manuál SKUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKA-LS007-B
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa