Ultratenká čierna skrinka s Wi-Fi kamerou, PIR senzorom dlhým pohotovostným režimom

AKA-L015 je úzka čierna skrinka s PIR senzorom a so skrytou 2M 1080P kamerou. Disponuje batériou s dlhou výdržou až pol roka a nočným videním do 5m. Samozrejmosťou je detekcia pohybu PIR senzorom, spárovanie cez WiFi a upozornenia na pohyb so živým obrazom a zvukom, alebo záznamom priamo do aplikácie vášho mobilného telefónu.

145,00 € (s DPH)
Kód:
AKA-L015
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

AKA-L015 je ultra tenká čierna skrinka v ktorej sa ukrýva 2Mpx 1080P FULL HD kamera a batéria s dlhou výdržou až pol roka bez nutnosti dobíjania batérie. Zariadenie disponuje aj nočným videním do 5m s automatickým prepínaním. Kamera zachytáva kvalitný obraz nočného videnia. Samozrejmosťou je detekcia pohybu PIR senzorom vďaka čomu nebudete mať falošné poplachy. V aplikácii je možné nastaviť detekciu pohybu od nejakej hodiny do nejakej hodiny, vyhnete sa tak zbytočným poplachom keď ste doma. Zaznamenávanie videa pri poplachu ako aj samotný PIR senzor sa dá vypnúť a dĺžka záznamu videa sa dá tiež nastaviť. Všetky tieto poplachy sa zaznamenávajú do denníka podľa dátumu a hodiny spolu aj s fotografiou, videom so zvukom. Po zaplnení SD karty prístroj automaticky prepisuje najstarší záznam najnovším. Priamo vo videu je zaznamenaný dátum a čas. Záznamy je možné stiahnuť aj rýchlo a to vybratím SD karty a skopírovaním do počítača. Jedna z dobrých funkcii je aj upozornenie na vybitie batérie. Aplikácia je užívateľský nenáročná prehľadná a zvládne to aj technicky menej zdatný užívateľ. Priamo v aplikácii vidíte stav batérie, stav zariadenia, živý obraz a máte možnosť robiť video záznamy, fotky aj priamo do mobilného telefónu nezávisle na tom ako je prístroj nastavený a čo práve vykonáva.


Zariadenie AKA-L015 je potrebné spárovať cez WiFi a aplikáciu v telefóne na internet, párovanie je jednoduché. Podporuje mobilné zariadenia so systémom iOS (Apple) a Android. Po spárovaní bude čierna skrinka posielať upozornenia priamo do aplikácie vášho mobilného telefónu kdekoľvek sa práve nachádzate v dosahu internetu. Taktiež si môžete pozerať živý obraz so zvukom, alebo záznamy so zvukom uložené v zariadení priamo na SD karte, tie si tiež môžete sťahovať na diaľku do mobilného telefónu, alebo zdieľať na iné zariadenie. Ďalšou funkciou je obojsmerná komunikácia s možnosťou zmeny hlasu na ženský alebo mužský. Pri nastavovaní zdieľania zariadenia je možné určiť aj konkrétny čas zdieľania od konkrétnej hodiny do konkrétnej hodiny a možnosti čo chcete konkrétne zdieľať: živý obraz, záznamy, možnosť obojsmerne komunikovať, PUSH upozornenia na pohyb. Zariadenie AKA-L015 sa ľahko použije a nastavuje na žiadaný uhol obrazu pričom objektív je dostatočne širokouhlý 145° aby pokryl celý priestor.

Vlastnosti zariadenia:

- Dlhá výdrž batérii v pohotovostnom režime až pol roka bez nutnosti dobíjania batérie
- Kvalitný širokouhlý FULL HD obraz cez deň aj v noci s automatickým prepínaním deň / noc
- Hlásenia o pohybe vďaka PIR senzoru do vášho mobilného zariadenia 24/7
- Možnosť nastaviť dĺžku pohybu a dĺžku nahrávaného videa pričom vytvorí do denníku aj fotku
- Možnosť živého obrazu so zvukom kdekoľvek sa nachádzate
- Možnosť nastavovania prístroja a prezeranie archívu zaznamenaných videí so zvukom
- Možnosť viesť obojsmernú komunikáciu a možnosť zmeny hlasu
- Jednoduché použitie širokouhlý obraz

Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: 2,0 megapixlový objektív CMOS
Uhol obrazu: 110 stupňov
Rozlíšenie videa a fotografie: 1920 x 1080
Počet obrázkov za sekundu: 20 fps
Kompresia videa: H.264 - MPEG-4 AVC (part 10) (avc1)
Dosah PIR senzoru: 5 m
PIR poplachové obrázky na serveri: 15 dní
Dosah nočného prisvietenia: 5 m pre ľudské oko neviditeľné IR diódy
Mikrofón: Áno
Reproduktor: Áno slabý výkon
Podpora Micro SD karty: Max 128GB
Spotreba úložiska: 1min / 15Mb  (1Gb cca 1 hodina videa)
Internetové pripojenie: WiFi 2,4Ghz
Batéria: NiMH 3.7V
Spotreba energie v pohotovostnom režime: 500 μA
Spotreba energie pri práci: 350 mAh
Spotreba energie pri práci s nočným videním: 610 mAh
Výdrž batérie v pohotovostnom režime: Približne pol roka v závislosti od počtu poplachov
Normálny pracovný čas: 8 - 9 hodín stáleho nahrávania
Čas nabíjania: 7 - 8 hodín
Podporované systémy: iOS, Android
Veľkosť prístroja bez nožičky: 70 x 115 x 18mm
Váha s batériami: 117g

Obsah balenia:

1x Skrytá kamera v čiernej skrinke

1x Čítačka Micro SD kariet

1x USB kábel

1x Používateľský manuál SKUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKA-L015
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)
135,00 € (s DPH)

AKA-LS007-B je mini čierna skrinka s PIR senzorom a so skrytou 2M 1080P IP kamerou, batériou s dlhou výdržou 180 dní a nočným videním do 5m. Samozrejmosťou je detekcia pohybu PIR senzorom, spárovanie cez WiFi a upozornenia so živým obrazom a zvukom, alebo záznamom priamo do aplikácie vášho mobilného telefónu kdekoľvek sa práve nachádzate v dosahu internetu.

139,00 € (s DPH)

AKA-LS012 je čierna skrinka s PIR senzorom a so skrytou 2M 1080P kamerou, batériou s dlhou výdržou až jeden rok a nočným videním do 5m. Samozrejmosťou je detekcia pohybu PIR senzorom, spárovanie cez WiFi a upozornenia so živým obrazom a zvukom, alebo záznamom priamo do aplikácie vášho mobilného telefónu kdekoľvek sa práve nachádzate v dosahu internetu.

119,90 € (s DPH)

Neviditeľná špionážna kamera ukrytá vo vnútri čiernej skrinky s bohatou výbavou užitočných funkcii zhotovujúc kvalitný video záznam spoločne so zvukom v kvalite 1080P (FullHD). Oproti iným výrobkom v tejto kategórii je kamera vybavená funkciou otáčania šošovky o 180° (horizontálne).

150,00 € (s DPH)

AK-S016 je prachu a vodeodolný PIR senzor so skrytou 2M 1080P FULL HD kamerou. Disponuje batériou s dlhou výdržou 3-4 mesiace a nočným videním do 5m. Samozrejmosťou je detekcia pohybu PIR senzorom, spárovanie cez WiFi a upozornenia na pohyb so živým obrazom a zvukom 24/7, alebo záznamom priamo do vášho mobilného telefónu. Nastavovať zariadenie, sledovať záznamy a živý obraz môžete na diaľku.

144,90 € (s DPH)

Nenápadná čierna skrinka so skrytou Full HD kamerou, PIR senzorom a možnosťou nahrávania video záznamov aj v úplnej tme. Zariadenie vydrží dlho pracovať vďaka zabudovanej vysokokapacitnej batérii, na jedno nabitie v prípade že je neustály pohyb pri zariadení približne 12 hodín. Ak pri zariadení nie je pohyb vydrží čakať na pohyb v pohotovostnom režime 7 mesiacov.

147,90 € (s DPH)

Nenápadná špionážna WiFi IP kamera ukrytá v malej krabičke (tzv. Black Box) ponúka kvalitné zhotovenie video záznamov so zvukom v kvalite Full HD s možnosťou sledovania priameho prenosu, alebo prezerania záznamov z archívu cez Váš smartfón alebo tablet s mobilným operačným systémom iOS, Android alebo Windows. Zariadenie ukladá záznam na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB!

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa