Adams Electronics AD10-2 - Ručný detektor kovov

Základný ručný plne automatický detektor kovov, ktorý nepotrebuje žiadne nastavenia zariadenia. Pomocou jediného tlačidla môžete začať bezpečnostnú kontrolu. Detektor je ideálny pre univerzálne využitie. Zariadenie upozorňuje zvukovo aj vizuálne varovnými kontrolkami.

152,00 € (s DPH)
Kód:
AD10-2
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Základný ručný plne automatický detektor kovov, ktorý nepotrebuje žiadne nastavenia zariadenia. Pomocou jediného tlačidla môžete začať bezpečnostnú kontrolu. Detektor je ideálny pre univerzálne využitie.

Zariadenie upozorňuje zvukovo aj vizuálne varovnými kontrolkami. Nový ručný bezpečnostný skener od spoločnosti Adams Electronics prináša vynikajúcu citlivosť a ergonómiu. Skener spĺňa všetky bezpečnostné štandardy. Či už sa bude jednať o podujatia, školy , letiská, súdne budovy alebo väznice vždy budete mať možnosť využívať zariadenie jednoducho bez komplikácií.Technické špecifikácie zariadenia:

Rozmer: 362 mm (dĺžka), 55 mm (šírka), 30 mm (výška)
Hmotnosť: 262g vrátane batérie
Prevádzková teplota: od -20 °C do + 65 °C
Ochrana proti prachu a vlhkosti: Vyhovuje IP64 (IEC 529)
Ladenie: Plne automatické
Prevádzková frekvencia: 20 kHz
Vlhkosť: 98%
Životnosť batérie: Štandardná 9 Volt alkalicka MN1604: 400 hodín Voliteľné dobíjacie batérie NiMH 80 hodín
Konštrukcia: Ultra robustný ABS tvarovaná konštrukcia
Poplachové indikátory: Simultánna Audio zvuková signalizácia Vizuálna vysoká intenzita LED
Vizuálne/audio upozornenie: V prípade slabej batérie
Vložená batéria: Kazetový štýl (bez drôtov)
Cieľová signalizácia: Krátky alarm = malý predmet Dlhý alarm = veľký predmet
Ovládanie: Hlavný vypínač - Okamžité Zap./Vyp.
Zodpovedá medzinárodným normám: CEM IEC, NILEC, FCC, FAA, Medicínsky testované a schválenéŽiadne riziko u osôb s kardiostimulátorom a u tehotných žien. Žiadne rušenie magnetického pola.

Záruka: 24 mesiacov

Podrobnosti o produkte
AD10-2
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (15)
154,80 € (s DPH)

Citlivý ručný detektor kovov AD11-V s novo pridanými funkciami tichej vibrácie a audio/vizuálnym upozorňovaním. Detektor sa jednoducho používa a je vhodný pre profesionálov pracujúcich v rôznych ochranných oblastiach. Detektor AD11-V je dlhodobo jeden z najviac uznávaných ručných detektorov aj vďaka svojmu tvaru určených pre profesionálov v oblasti ochrany osôb, majetku a prevencie.

668,00 € (s DPH)

ER3000 je najcitlivejší ručný detektor kovov od značky Adams Electronics. Detektor je ideálny pre detekciu mincí, batérií, malých fragmentov všetkých kovov, SIM kariet, drahých kovov, vysoko kvalitnej nerezovej ocele, všetkých železných a neželezných kovov a to ako na tele, tak aj v telových dutinách.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa