Pánsky opasok so skrytou 720P (HD) kamerou s WiFi modulom

Mikro špionážna kamera zabudovaná v pánskom opasku s WiFi modulom s možnosťou živého online prenosu videa do mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety s podporou bezplatnej iOS a Android aplikácie. Skrytá kamera ukladá všetky zhotovené video záznamy a fotografie na vloženú pamäťovú micro SD kartu.

199,00 € (s DPH)
Kód:
BELT-OC-54
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis zariadenia:

Skrytá kamera sa nachádza nenápadne ukrytá v pracke na opasok. Pracku je možné jednoducho pripevniť bez nutnosti zložitých úprav. Opasok slúži plnohodnotne na pritiahnutie nohavíc okolo pása.

Skrytá kamera v opasku zhotovuje video záznamy v rozlíšení 720P (HD) spoločne so zvukom. Taktiež okrem nahrávania video záznamov dokáže zariadenie zhotovovať aj fotografické snímky. Okrem kamery má v sebe opasok zabudovaný aj citlivý mikrofón, ktorý zaznamenáva okolité zvuky. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zhotovené video záznamy a fotografie je možné priamo prezerať v bezplatnej aplikácií, alebo vybratím pamäťovej micro SD karty zo zariadenia a vloženia do PC s čítačkou pamäťových kariet.

Veľkou výhodou zariadenia je že dokáže cez internet streamovať obraz na živo pripojením zabudovaného WiFi modulu k dostupnej WiFi sieti. Video z opasku je možné sledovať na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android, spárovať zariadenie a začať ho používať.

Opasok má vo svojej konštrukcii zabudovanú vlastnú nabíjateľnú batériu s kapacitou 420 mAh, ktorá vydrží zhotovovať video záznam približne 90 minút, pričom samotný opasok sa nabíja pomocou dodávaného USB kábla 2 až 3 hodiny. Veľkou výhodou zariadenia je, že sa dá pripojiť počas nahrávania k externej batérií, čím sa dokáže predlžiť pracovný čas zariadenia.

Vlastnosti zariadenia:

- Nahrávanie video záznamov v HD rozlíšení spoločne so zvukom.
- Podpora bezplatných aplikácii pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android..
- Ukladanie zhotovených video záznamov a fotografii priamo na vloženú micro SD kartu.
- Zabudovaný WiFi modul, vďaka ktorému je možné sa na skrytú kameru pripájať na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.
- Zabudovaná vlastná nabíjateľná vysokokapacitná batéria s výdržou až 1 hodinu.
- V nahrávkach a fotografiách je zobrazený presný dátum a čas, kedy bol záznam zhotovený.
- Jednoduché nastavenie a ovládanie.
- V prípade zaplnenia pamäte sa automaticky najstarší zhotovený záznam nahrádza najnovším.

Technické špecifikácie:

Video rozlíšenie: HD - 720P (1280x720)
Video formát: H.264
Video kódovanie: MOV
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Rozlíšenie fotografie: 2560x1920
Formát obrázka: JPG
Mikrofón: Zabudovaný v opasku
Kapacita batérie: 420 mAh
Možnosť používať počas nabíjania: Áno
Nabíjacie napätie: DC-5V
Nabíjací čas: 2 až 3 hodiny
USB rozhranie: mini 5-pin
Podpora pamäte: micro SD do 32GB
P2P podpora: Áno
Zabudovaný WiFi modul: Áno

Obsah balenia:

1x Opasok so skrytou kamerou

1x USB kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
BELT-OC-54
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
780,00 € (s DPH)

Štandardný trhovo dostupný smartfón so skrytou miniatúrnou kamerou v dierke na vrchnej strane telefónu dokáže zhotovovať fotografie a tajne nahrávať video záznam spoločne so zvukom, a to aj v tom prípade, že má vypnutý displej. Všetky zhotovené fotografie a video záznamy ukladá zariadenie priamo na vloženú micro SD kartu v telefóne.

129,00 € (s DPH)

Šiltovka ukrýva v čelnej časti DVR modul s neviditeľnou mini kamerou, ktorá je schopná zhotovovať video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Všetky zhotovené videa sa ukladajú na vloženú micro SD kartu. Funkcia skrytej kamery sa ovláda pomocou dodávaného diaľkového ovládača.

139,00 € (s DPH)

Rámik na fotku s malou skrytou kamerou je skvelou voľbou pre nenápadné pozorovanie miestnosti. K živému prenosu sa dostanete pomocou zabudovanej WiFi, kde v nastaveniach vyberáte z viacerých možností nahrávania. Pri rozoznanom pohybe pred kamerou si viete nastaviť notifikácie na Vašom smartfóne, aby ste mali vždy prehľad o pohybe v miestnosti.

119,00 € (s DPH)

Skrytá špionážna kamera ukrytá v kravate je nenápadne špionážne riešenie pre zhotovovanie audio/video materiálov. Ku kravate s kamerou je pribalený diaľkový ovládač, pomocou ktorého je možné ovládať prístroj ukrytý v kravate na diaľku až 15 metrov. Zariadenie sa jednoducho ovláda a zhotovené údaje zo zariadenia sa ukladajú na princípe bežných USB kľúčov.

134,00 € (s DPH)

LED baterka so skrytou Full HD kamerou je univerzálnym prístrojom pre akúkoľvek činnosť. Môžete ju použiť v interiéri aj exteriéri, pričom znesie aj veľmi náročné podmienky ako sú nízke teploty, dážď a iné. Využiť sa dá v zabezpečovacích službách, náročných pracovných podmienkach pri slabej viditeľnosti, či na osobné potreby a aktivity, ako napríklad turistika či pripevnenie na bicykel.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa