Pánsky opasok so skrytou 720P (HD) kamerou s WiFi modulom

Mikro špionážna kamera zabudovaná v pánskom opasku s WiFi modulom s možnosťou živého online prenosu videa do mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety s podporou bezplatnej iOS a Android aplikácie. Skrytá kamera ukladá všetky zhotovené video záznamy a fotografie na vloženú pamäťovú micro SD kartu.

199,00 € (s DPH)
Kód:
BELT-OC-54
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis zariadenia:

Skrytá kamera sa nachádza nenápadne ukrytá v pracke na opasok. Pracku je možné jednoducho pripevniť bez nutnosti zložitých úprav. Opasok slúži plnohodnotne na pritiahnutie nohavíc okolo pása.

Skrytá kamera v opasku zhotovuje video záznamy v rozlíšení 720P (HD) spoločne so zvukom. Taktiež okrem nahrávania video záznamov dokáže zariadenie zhotovovať aj fotografické snímky. Okrem kamery má v sebe opasok zabudovaný aj citlivý mikrofón, ktorý zaznamenáva okolité zvuky. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zhotovené video záznamy a fotografie je možné priamo prezerať v bezplatnej aplikácií, alebo vybratím pamäťovej micro SD karty zo zariadenia a vloženia do PC s čítačkou pamäťových kariet.

Veľkou výhodou zariadenia je že dokáže cez internet streamovať obraz na živo pripojením zabudovaného WiFi modulu k dostupnej WiFi sieti. Video z opasku je možné sledovať na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android, spárovať zariadenie a začať ho používať.

Opasok má vo svojej konštrukcii zabudovanú vlastnú nabíjateľnú batériu s kapacitou 420 mAh, ktorá vydrží zhotovovať video záznam približne 90 minút, pričom samotný opasok sa nabíja pomocou dodávaného USB kábla 2 až 3 hodiny. Veľkou výhodou zariadenia je, že sa dá pripojiť počas nahrávania k externej batérií, čím sa dokáže predlžiť pracovný čas zariadenia.

Vlastnosti zariadenia:

- Nahrávanie video záznamov v HD rozlíšení spoločne so zvukom.
- Podpora bezplatných aplikácii pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android..
- Ukladanie zhotovených video záznamov a fotografii priamo na vloženú micro SD kartu.
- Zabudovaný WiFi modul, vďaka ktorému je možné sa na skrytú kameru pripájať na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.
- Zabudovaná vlastná nabíjateľná vysokokapacitná batéria s výdržou až 1 hodinu.
- V nahrávkach a fotografiách je zobrazený presný dátum a čas, kedy bol záznam zhotovený.
- Jednoduché nastavenie a ovládanie.
- V prípade zaplnenia pamäte sa automaticky najstarší zhotovený záznam nahrádza najnovším.

Technické špecifikácie:

Video rozlíšenie: HD - 720P (1280x720)
Video formát: H.264
Video kódovanie: MOV
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Rozlíšenie fotografie: 2560x1920
Formát obrázka: JPG
Mikrofón: Zabudovaný v opasku
Kapacita batérie: 420 mAh
Možnosť používať počas nabíjania: Áno
Nabíjacie napätie: DC-5V
Nabíjací čas: 2 až 3 hodiny
USB rozhranie: mini 5-pin
Podpora pamäte: micro SD do 32GB
P2P podpora: Áno
Zabudovaný WiFi modul: Áno

Obsah balenia:

1x Opasok so skrytou kamerou

1x USB kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
BELT-OC-54
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
159,00 € (s DPH)

Dokonale ukrytá miniatúrna kamera v strede boxu na vreckovky. Skrytá kamera nahráva video záznamy so zvukom v rozlíšení Full HD na vloženú micro SD kartu s ľubovoľnou pamäťou do 32GB. Na zariadenie je možné sa kedykoľvek a odkiaľkoľvek s prístupom na internet pripojiť pomocou aplikácii pre iOS a Android.

139,00 € (s DPH)

Rámik na fotku s malou skrytou kamerou je skvelou voľbou pre nenápadné pozorovanie miestnosti. K živému prenosu sa dostanete pomocou zabudovanej WiFi, kde v nastaveniach vyberáte z viacerých možností nahrávania. Pri rozoznanom pohybe pred kamerou si viete nastaviť notifikácie na Vašom smartfóne, aby ste mali vždy prehľad o pohybe v miestnosti.

129,00 € (s DPH)

Šiltovka ukrýva v čelnej časti DVR modul s neviditeľnou mini kamerou, ktorá je schopná zhotovovať video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Všetky zhotovené videa sa ukladajú na vloženú micro SD kartu. Funkcia skrytej kamery sa ovláda pomocou dodávaného diaľkového ovládača.

236,00 € (s DPH)

Skrytá kamera v držiaku na smartfón do auta je skvelou voľbou pre nenápadné monitorovanie auta cez deň aj cez noc, vďaka funkcii zabudovaných IR LED diód. Pomocou flexibilne otočiteľnej kamery si viete nastavíť smer ktorým sa má video nahrávať, čím môžete sledovať napríklad miesto šoféra, alebo cestu pred autom.

128,00 € (s DPH)

Táto atrapa routera AK-LS009-B so šikovne ukrytou WiFi kamerou s FULL HD rozlíšením a uhlom záberu 145° disponuje aj videním v noci a to do vzdialenosti až 6m, PIR senzorom a dlhou výdržou batérie v pohotovostnom režime až 1 rok. Ovládanie, nastavovanie, prezeranie živého obrazu ako aj záznamu prebieha vzdialene cez aplikáciu pre iOS a Android a zvládne ho aj technicky menej zdatná osoba.

144,90 € (s DPH)

Nenápadná čierna skrinka so skrytou Full HD (1080P) špionážnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamov aj v úplnej tme. Zariadenie vydrží dlho pracovať, vďaka zabudovanej vysokokapacitnej batérii, ktorá má kapacitu až 5000 mAh a vydrží prácovať až 10 hodín na jedno nabitie.

119,90 € (s DPH)

Neviditeľná špionážna kamera ukrytá vo vnútri čiernej skrinky s bohatou výbavou užitočných funkcii zhotovujúc kvalitný video záznam spoločne so zvukom v kvalite 1080P (FullHD). Oproti iným výrobkom v tejto kategórii je kamera vybavená funkciou otáčania šošovky o 180° (horizontálne).

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa