Skrytá Full HD kamera v nástenných hodinách s WiFi

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie a jednoducho sa obsluhuje. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi alebo cez LAN kábel priamo na internet. Vďaka týmto možnostiam je možné sledovať záznam na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii a softwaru pre iOS, Android a Windows z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

140,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP100 (WiFi)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Na prvý pohľad klasické nástenné hodiny, no v konštrukcii ukrývajú miniatúrnu skrytú kameru. Skrytá kamera nahráva záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Vďaka zabudovanému WiFi a LAN modulu je možné pripojiť zariadenie na domácu internetovú sieť, vďaka čomu môžete po spárovaní používať zariadenie s aplikáciami pre systémy iOS, Android na Vašom smartfóne, alebo tablete. V ľahko ovládateľnej aplikácii je možné sledovať živý video prenos so zvukom priamo z kamery, alebo už zhotovené záznamy, ktoré sa dávnejšie zhotovili a uložili na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu, až do veľkosti 128GB!

Pripojenie na domácu WiFi sieť má výhodu, že zariadenie sa neprezradí vysielaním WiFi signálu, ktorý by si mohol niekto pri vyhľadávaní nových WiFi sieti všimnúť.

skryta_full_hd_kamera_v_nastennych_hodinach_Popis.jpg

Hodiny v sebe ukrývajú užitočné funkcie a nastavenia, ktoré sa jednoducho ovládajú cez aplikácie. 

Hodiny majú v sebe vloženú batériu (3000mAh), ktorá vydrží až 6 hodín nahrávania. V prípade, že potrebujete nahrávať bez obmedzenia batérie, stačí pripojiť priložený adaptér s USB káblom do elektrickej siete. S napájaním z elektrickej zásuvky pracuje zariadenie bez akýchkoľvek obmedzení.

Samotný hodinový strojček je napájaný jednou AA batériou, ktorá nie je súčasťou balenia. Hodiny samozrejme pracujú ako bežné nástenné hodiny.

Šošovka kamery je fixne naklonená v 15° uhle smerom nadol, aby bolo možné umiestniť hodiny vyššie na stenu, pre čo najväčší rozhľad. Kamera je vybavená 2 mega pixelovým CMOS senzorom. Zariadenie zhotovuje video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080p) pri 25 fps pri čom vytvára plynulý obraz.

V mobilnej aplikácií viete nastaviť rozpoznávanie pohybu s citlivosťou na 3 úrovniach. Pri zapnutí rozpoznávania môžete nastaviť zasielanie notifikácií na smartfón/tablet. 

Pre nahrávanie videa máte na výber z možností nahrávania pri rozpoznaní pohybu, nepretržité nahrávanie, alebo vymedzením nahrávania podľa časového rozvrhu. Video sa nahráva v rozlíšeniach 640p, 720p alebo 1080p. Zhotovený video záznam sa ukladá na micro SD kartu až do veľkosti 128GB. Na pamäťovú kartu je možné nahrávať aj v slučke, kedy sa pri zaplnení karty nahrádza najstarší záznam najnovším. Každý video záznam zobrazuje presný dátum a čas, kedy bolo video zhotovené.

Vlastnosti zariadenia:

- Full HD rozlíšenie 1080p
- Ovládanie cez mobilné aplikácie pre Android, iOS
- Vysoko kapacitná batéria, pre používanie bez možnosti priameho zapojenia do elektrickej zásuvky
- Funkcia detekcie pohybu, kontinuálneho nahrávania, nahrávania podľa časového harmonogramu
- Hodiny je možné mať trvalo zapojené v elektrickej zásuvke pomocou dodávaného USB kábla s adaptérom
- Možnosť sledovať video v reálnom čase, alebo zo záznamu cez internet
- Zariadenie podporuje P2P
- Konektor RJ-45 pre pripojie k routeru cez kábel
- 15° sklon kamery nadol pre možnosť vyššieho umiestnenia
- AA batéria na napájanie strojčeka hodín (nie je súčasťou balenia)

Technické špecifikácie:

Senzor: CMOS 2MP
Video rozlíšenie: 1920x1080 (1080P)
Video formát: AVI
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Rozlíšenie fotografie: 4032x3024
Formát fotografie: JPG
Nepretržité nahrávanie: Doba záznamu 24 hodín a viac pri externom napájaní
Komprimovaný formát: H.264
Pohybová detekcia: Áno
Prezeranie a ovládanie cez WiFi: Áno
Typ pamäte: microSD až do 128GB
Podpora systémov: Windows, Mac OS, Linux
Podpora aplikácii: iOS, Android
Sledovanie živeho obrazu: Áno bez omedzenia cez internet v APP
Kapacita batérie: 3000 mAh
Doba nabíjania: cca 7 až 9 hodín
Výdrž batérie: cca 5 až 6 hodín
Možnosť napájania zo zásuvky: Áno, dodávaný adaptér s USB káblom
Rozmery prístroja: Áno, vonkajší priemer 302mm, ciferník 284mm

Obsah balenia:

1x Hodiny so skrytou kamerou

1x USB káble

1x Adaptér

1x Manuál

1x Háčik do stenyUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP100 (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (13)
109,00 € (s DPH)

Mikro kamera je ukrytá nenápadne v konštrukcii krokomera, pričom zhotovuje video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vyberateľnú pamäť micro SD karty, ktorá je šikovne ukrytá pod silikónovým remienkom krokomera.

132,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera AKRFV01 v bežnom obale od voňavky zaznamenáva kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD. Disponuje PIR čidlom na detekciu pohybu čo jej zabezpečí dlhú výdrž 6 mesiacov v prípade že nedôjde k zachyteniu pohybu. Taktiež má zabudované infra nočné prisvietenie, tak môže nahrávať obraz aj v úplnej tme.

68,00 € (s DPH)

Diktafón ukrytý v moderných hodinkách s MP3 prehrávačom na prvý pohľad pôsobí nenápadne. Vďaka zabudovanému reproduktoru dokážu prehrávať záznamy bez nutnosti pripájania slúchadiel. Vďaka detekcii zvuku môžu nahrávať len v prípade zachytenia zvuku čím výrazne šetria čas pri analýze nahrávky. Na jedno nabitie vydržia nahrávať až 18 hodín. Pre väčšiu bezpečnosť je možné hodinky zablokovať heslom.

325,00 € (s DPH)

Smart hodinky LawMate PV-WT20W so skrytou Full HD kamerou a možnosťou vzdialeného sledovania obrazu cez aplikáciu (dosah 5m) majú výdrž až 90 minút na jedno nabitie bez použitia WiFi. Moderný dizajn digitálnych hodiniek, ktorý nebudí žiadne podozrenie majú jednoduché a spoľahlivé ovládanie jedným tlačidlom. Kamera je umiestnená na strane, tak nemusíte pri natáčaní podozrivo vykrúcať ruku.

80,00 € (s DPH)

Nástenné hodiny so skrytou kamerou dokážu zhotovovať kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Vďaka PIR snímaču je možné nastaviť nahrávanie video záznamov pri zaznamenaní  pohybu. Taktiež je možné nastaviť zariadenie tak, aby nahrávalo záznam nepretržite bez prestávky. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB. 

90,00 € (s DPH)

Nástenné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou zhotovujú kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Hodiny majú v sebe zabudovaný vlastný WiFi modul, ktorý umožňuje pripojenie na diaľku prostredníctvom aplikácii z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Nastavenia, prezeranie živého video záznamu a archív je možné vykonávať priamo v prostredí aplikácie.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi na internet. Takto je možné sledovať obraz aj zvuk na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii pre iOS, Android z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa