Špionážne nástenné hodiny s Full HD kamerou a PIR

Nástenné hodiny so skrytou kamerou dokážu zhotovovať kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Vďaka PIR snímaču je možné nastaviť nahrávanie video záznamov pri zaznamenaní  pohybu. Taktiež je možné nastaviť zariadenie tak, aby nahrávalo záznam nepretržite bez prestávky. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB. 

120,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-DV90 (DVR)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Miniatúrna kamera je premyslene ukrytá v konštrukcii nástenných hodín. Skrytú kameru je ťažké odhaliť nakoľko je takmer neviditeľná.

Šikovné hodiny nahrávajú kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD. Okrem kamery majú hodiny v sebe zabudovaný PIR snímač, ktorý slúži na pasívny infračervený prenos. To znamená, že snímač zisťuje teplotné rozdiely v jeho okolí. Ak zariadenie zachytí pohyb, alebo teplotný rozdiel, automaticky spustí nahrávanie video záznamu. Čo znamená, že kamera v nástenných hodinkách zachytí v priestore, kde je inštalovaná len dôležité momenty pri ktorých sa reálne niečo pred kamerou udeje. Snímač PIR má široký detekčný uhol až 120°, čo znamená, že spustí nahrávanie video záznamu včas. Samozrejmosťou je to, že keď sa pred kamerou nič neudeje, zariadenie automaticky zastaví nahrávanie a prejde do úsporného režimu.

Vo vnútri konštrukcie hodín je taktiež zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý dokonale zaznamenáva zvuky a hlas z okolia.

Vo vnútri konštrukcie hodín je taktiež zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý dokonale zaznamenáva zvuky a hlas z okolia. Samozrejmosťou je, že nástenné hodiny okrem nahrávania skrytých video záznamov plnia aj klasickú funkciu plnohodnotného zobrazovania času. Aby funkcia štandardných hodín fungovala správne je nutné do nich zo zadnej strany vložiť jednu tužkovú AA batériu, tak ako to býva štandardom u nástenných hodín, pričom vložená AA batéria je určená len čisto pre funkciu hodín.

Pre funkciu nahrávania video záznamov cez skrytú kameru je v nástenných hodinách zvlášť zabudovaná vysokokapacitná batéria s kapacitou až 3000mAh, ktorá dokáže v kombinácii s PIR senzorom poskytnúť v aktívnom režime pohotovostný čas až 4 mesiace. Pri voľbe nepretržitého nahrávania zariadenie dokáže nahrávať video záznam až 6 hodín nepretržitého nahrávania na jedno nabitie. Okrem možnosti napájania priamo z batérie je taktiež možné mať hodiny pripojené prostredníctvom dodávaného USB adaptéra s dlhým USB káblom, ktorý zabezpečuje nepretržitú prevádzku bez obmedzení na prísun elektrickej energie.

Zariadenie sa jednoducho nastavuje aj inštaluje. Všetky zhotovené video záznamy je možné prezerať na akomkoľvek zariadení s čítačkou na pamäťové karty micro SD s podporou multimediálnych prehrávačov (PC, Notebook, Smartfón/Tablet, TV, atď.)

Samozrejmosťou je možnosť zapnúť vo videách presné zobrazenie dátumu a času pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov.

Skrytú kameru je možné nastaviť tak, aby nahrávala video záznam nielen pri detekcii pohybu, ale aj nepretržite bez prestávky. Pričom po zaplnení priestoru na pamäťovej karte zariadenie automaticky prepisuje posledne zhotovený video záznam novo zhotoveným video záznamom. Zariadenie nahráva video záznam v slučkách. Táto vlastnosť platí aj pri zapnutej funkcii nahrávania pri detekcii pohybu.

Tieto špionážne nástenné hodiny sú ideálne pre všetky druhy interiérových priestorov. Vďaka širokému uhlu zobrazenia až 90° dokážu zachytávať celý priestor v porovnaním s mnohými inými špionážnymi hodinami.

Spionazne_nastenne_hodiny_so_skrytou_Full_HD_kamerou_a_detekciou_pohybu_PIR_Popis.jpg

Pri nastavovaní samotného nahrávania video záznamov je možné vyberať z nasledujúcich nastavení:
- Výber rozlíšenia: 1080p, 720p, 480p
- Zapnutie a vypnutie mikrofónu pri nahrávaní zvuku
- Dĺžka nahrávaného záznamu po zachytení pohybu (1 minúta, 3 minúty, 5 minút, 10 minút)
- Výber citlivosti pohybového senzora (5 úrovní)
- Frekvencia obrazu (50Hz/60Hz)
- Presné zobrazenie dátumu a času v zhotovených videách (tzv. časová pečiatka)

Vlastnosti zariadenia:

- Dokonale skrytá špionážna kamera v konštrukcii nástenných hodín.
- Nahrávanie video záznamov spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení 1080P.
- Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na ľubovoľnú veľkosť vloženej micro SD karty až do veľkosti 64GB.
- Citlivý mikrofón zaznamenáva zvuky a hlas z okolia.
- Možnosť vybrať si z 2 režimov nahrávania pri detekcii pohybu alebo nepretržité nahrávanie.
- Štandardná funkcia zobrazovania času pomocou ručičiek.
- Zabudovaná vysokokapacitná batéria s dlhou výdržou v pohotovostnom režime (až 4 mesiace). Pri nepretržitom režime nahrávania 6 hodín bez prestávky na jedno nabitie.
- Možnosť napájať priamo z elektrickej zásuvky pomocou dodávaného adaptéra, čím sa zabezpečí prevádzka bez obmedzenia na kapacitu batérie.
- Snímaná detekcia pohybu PIR až 6 metrov.
- Jednoduché nastavenie a inštalácia zariadenia.
- Možnosť prehrať na akomkoľvek zariadení s podporou micro SD a multimediálnych prehrávačov.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 1920x1080
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol detekcie: 120°
Uhol zobrazenia: 90°
Snímač pohybu: PIR
Formát videa: AVI
Nahrávanie slučiek: Áno
Úložisko: micro SD, až do 64GB (nie je súčasťou balenia)
Detekcia pohybu: Áno, až do 6 metrov
Batéria: 3000mAh lítium-ión, nabíjateľná
Pohotovostný režim s detekciou pohybu: až 4 mesiace
Nepretržitý záznam: až 6 hodín (na batérii)
Rozmery: 178x178x48 mm
Hmotnosť: 720g

Obsah balenia:

1x Nástenné hodiny so skrytou kamerou

1x AC adaptér

1x USB kábel

1x USB čítačka na pamäťové micro SD karty

1x Vešiak do steny na upevnenie hodín

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-DV90 (DVR)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (2)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa