Športové okuliare s FULL HD kamerou a zvukom

Tieto okuliare majú módny, športový dizajn, sú pohodlné na nosenie a dajú sa použiť aj ako nahrávacie zariadenie, ktoré vám uvoľní ruky pri nahrávaní estetických videí a fotografií pri výkone. Najčastejšie sa používajú pri športoch ako jazda na bicykli, na koni, korčuliach, lyžiach, tiež pri rybolove, horolezectve, cestovaní, v žurnalistike alebo len tak - na bežné nosenie.

120,00 € (s DPH)
Farba
  • čierna
  • oranžová
Kód:
AK-R8000
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tieto okuliare sú zároveň štýlovým a praktickým doplnkom. Okuliare majú uprostred svojej konštrukcie umiestnenú kameru, ktorá je schopná zaznamenávať kvalitný video záznam v rozlíšení Full HD (1920x1080P) spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu až do vami zvolenej pamäťovej kapacity (maximálne 32GB).

Zariadenie má na pravej strane konštrukcie rámu dve odnímateľné časti a to port na vloženie mikro SD karty a port USB na nabíjanie. Čas plného nabitia je približne 60 minút.

S nenápadnou skrytou kamerou v okuliaroch nahrávate presne to čo máte pred sebou, pričom máte voľné ruky. Full HD okuliare sú skvelou voľbou pre užívateľov, ktorí potrebujú zhotovovať zreteľný, kvalitný video záznam so zvukom pri rôznych situáciách, bez toho, aby používali ruky. Tieto špeciálne okuliare majú širokú škálu využitia, jednoducho sa ovládajú a sú ľahko prenosné. Zhotovené video súbory je možné prenášať z mikro SD karty do Vášho PC alebo notebooku.

Okuliare majú anti-ultrafialové sklá, ktoré znižujú jas a odlesky, lepšie chránia vaše oči a rozjasňujú váš pohľad. Tieto multifunkčné okuliare môžu byť vašim dobrým spoločníkom v každodennom živote.

Vlastnosti zariadenia:

- Skvelý dizajn bežne vyzerajúcich športových okuliarov
- Audio aj video záznamy
- Jednoduché ovládanie a prenos súborov z SD karty do počítača alebo notebooku
- Po pripojení okuliarov pomocou USB kábla sa zariadenie načíta ako bežný USB kľúč s obsahom.
- Výdrž batérie je približne 2 hodiny záznamu.

Technické špecifikácie:

Kamera CMOS: 5 Mpix
Uhol kamery: 65°
Rozlíšenie videa: Full HD (1920x1080)
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Formát videa: AVI
Formát fotografie: JPG
Vnútorná pamäť: SD karta, max 32GB
Zabudovaný mikrofón: Áno
Napájanie: 5V DC/500mAh - polymérová lítiová batéria
Rozhranie: USB 2.0
Rozmery zariadenia: 14,5 x 7 x 4,7 cm
Hmotnosť zariadenia: 55g
Prevádzková teplota: od -10° ~ 60°

Obsah balenia:

1x Okuliare s Full HD kamerou

1x USB kábel

1x Puzdro

1x Čistiaca utierka

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK-R8000
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa