Okuliare s Full HD kamerou a vymeniteľným ramienkom

Dokonale ukrytá mini špionážna Full HD kamera v štýlových okuliaroch s dodávanou extra vymeniteľnou batériou pre dlhodobé nahrávanie. Zariadenie zhotovuje kvalitný video záznam na vloženú pamäťovú micro SD kartu až do veľkosti 64GB. 

180,00 € (s DPH)
Kód:
AK-IG05s
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tieto okuliare AK-IG05s sú zároveň štýlovým a praktickým doplnkom. Okuliare majú uprostred svojej konštrukcie umiestnenú neviditeľnú špionážnu kameru, ktorá je schopná zaznamenávať kvalitný video záznam v rozlíšení Full HD (1920x1080) spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu až do vami zvolenej pamäťovej kapacity (max 64GB).
Zariadenie má na pravej strane konštrukcie rámu odnímateľné ramienko ktoré obsahuje batériu. Zariadenie je možné nabíjať cez USB zásuvku počítača, cez bežný USB adaptér 5v/1A, alebo Power Bank.

S nenápadnou skrytou kamerou v okuliaroch nahrávate presne to čo máte pred sebou, pričom máte voľné ruky. Full HD okuliare AK-IG05s sú skvelou voľbou pre užívateľov, ktorí potrebujú zhotovovať nenápadný, ale za to kvalitný video záznam so zvukom pri rôznych situáciách, bez toho, aby vzbudili podozrenie. Tieto špeciálne špionážne okuliare majú širokú škálu využitia, jednoducho sa ovládajú a sú ľahko prenosné. Zhotovené video súbory je možné prenášať vybraním SD karty z okuliarov a pripojením do USB zásuvky pomocou pribalenej USB čítačky SD kariet do Vášho počítača alebo notebooku.

Vlastnosti zariadenia:

- Praktický dizajn bežne vyzerajúcich okuliarov
- Nahrávanie kvalitného video záznamu v rozlíšení Full HD (1920x1080) spoločne so zvukom
- Podpora micro SD karty do 64Gb
- Jednoduché ovládanie a prenos súborov z okuliarov do PC alebo NTB
- Po pripojení okuliarov pomocou čítačky sa zobrazia súbory na PC ako obyčajný disk
- Súčasťou balenia je náhradná odnímateľná batéria (ramienko) ktorá sa pri vybití dá vymeniť 
- Výdrž batérie je približne 60 minút záznamu
- Nabíja sa pomocou USB kábla

Technické špecifikácie:

Skrytá kamera CMOS: 5 mpix
Rozlíšenie videa: Full HD (1920x1080)
Zorné pole: 80 stupňov
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Formát videa: AVI
Podpora microSD: 64Gb
Zabudovaný mikrofón: Áno
Spotreba energie: <0.8W
Napájanie: 5V DC/500mAh
Batéria: 280mAh Li-polymérová batéria zabudovaná v ramienku
Rozhranie: USB 2.0 
Podpora OS: Windows, Mac OS, Linux
Rozmery zariadenia: 150x149x46 mm
Hmotnosť zariadenia: 37g

Obsah balenia:

1x Okuliare s Full HD kamerou

2x Ramienko s nabíjateľnou batériou

1x Redukcia pre nabíjanie batérie

1x USB kábel

1x Handrička na okuliare

1x Čítačka SD kariet

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK-IG05s
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (4)
120,00 € (s DPH)

AK-R8000 sú okuliare s polarizačnými sklami a majú módny, športový dizajn, sú pohodlné na nosenie a dajú sa použiť aj ako nahrávacie zariadenie, ktoré vám uvoľní ruky pri nahrávaní estetických videí a fotografií a to celé dve hodiny pri výkone. Sú určené pre športy ako jazda na bicykli, na koni, korčuliach, lyžiach, tiež pri rybolove, horolezectve, ďalej pri cestovaní alebo na bežné nosenie.

195,00 € (s DPH)

Dokonale ukrytá mini špionážna Full HD kamera v štýlových okuliaroch s dodávanou extra vymeniteľnou batériou pre dlhodobé nahrávanie. Zariadenie zhotovuje kvalitný video záznam na vloženú pamäťovú micro SD kartu až do veľkosti 32GB. Popri tom vysiela P2P WiFi obraz priamo do vášho smartfónu kde všetko môžete nastavovať. Okuliare disponujú detekciou pohybu.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa