Špionážna Wi-Fi kamera ukrytá v ľadvinke

Štandardne vyzerajúca ľadvinka AKM-085 s ukrytou špionážnou WiFi kamerou. Kvalitný obraz so zvukom je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Obraz vo vysokom rozlíšení na mobilnom telefóne je dostatočne svetlý. Video záznam so zvukom sa ukladá na micro SD kartu, a môžete aj robiť video a foto záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje a ovláda.

120,00 € (s DPH)
Kód:
AKM-085
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Skrytá kamera je nenápadne ukrytá priamo v ľadvinke. Ľadvinka okrem funkcie skrytej kamery plní svoju štandardnú funkciu. Skrytá kamera nahráva kvalitný video záznam spoločne so zvukom.
Vďaka zabudovanému WiFi modulu je možné po spárovaní s WiFi sieťou ku kamere vzdialene pristupovať cez bezplatnú aplikáciu. Kamera sa jednoducho páruje, nastavuje a ovláda. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

Po spárovaní je možné zariadenie prakticky ihneď začať plnohodnotne používať. Aplikácia po spárovaní umožňuje bez obmedzení sledovať video na živo, alebo zo zhotovených záznamov „z archívu“ z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Rovnako ako prezeranie videa je možné nastavovať funkcie kamery priamo v aplikácii aj bez toho aby ste museli kameru párovať do WiFi sieti. Kamera vysiela takzvanú P2P sieť na blízko na ktorú sa pripojíte a môžete všetko ovládať tak isto ako cez domácu WiFi.
Nastavenia kamery v aplikácii obsahujú pár rozličných nahrávacích režimov. V zariadení je možné si vybrať z pomedzi troch nahrávacích režimov, ako sú pohybová detekcia, kontinuálne nahrávanie v kuse, nahrávanie podľa denného časového plánovania od - do.

Pri nastavení režimu kontinuálneho nahrávania zariadenie nahráva bez prestávky, pričom ukladá video záznamy na micro SD kartu v časových slučkách. V prípade, že sa pamäť na micro SD karte naplní, zariadenie automaticky začne prepisovať najstarší zhotovený video záznam najnovším.

Pri nastavení nahrávania na princípe zachytenia pohybu zariadenie nahráva len keď je pred objektívom kamery zachytený pohyb. Pri tejto funkcii sa dá nastaviť citlivosť a aj časový rozvrh od - do má strážiť pohyb.  

Poslednou možnosťou je nastavenie režimu nahrávania od-do ktoré sa automaticky spustí a ukončí podľa nastavenia. Dá sa nastaviť dva časové intervaly, kedy bude zariadenie nahrávať.

Vo všetkých video nahrávkach, alebo fotografiách je zaznamenaný presný dátum a čas priamo v obraze. Táto funkcia slúži pre lepšiu orientáciu v čase pri vyhľadávaní dôležitých momentov v nahrávkach a ako aj dôkaz kedy bol skutok spáchaný.

Všetky video záznamy a fotografie z archívu je kedykoľvek možné stiahnuť priamo do mobilného telefónu, alebo tabletu prostredníctvom mobilnej aplikácie. Taktiež je možné záznamy prezerať priamo na počítači, notebooku, alebo TV. Zo zariadenia stačí vybrať micro SD kartu a vložiť ju do jedného zo spomínaných zariadení.

Zariadenie je možné pripojiť k powerbanke čím sa jeho výdrž rapídne predĺži.

Skrytú špionážnu WiFi kameru v ľadvinke je možné použiť pri množstve dokazujúcich a bezpečnostných prípadoch ako v kancelárii vo firme, tak aj doma.Vlastnosti zariadenia:


- Dokonale ukrytá neviditeľná špionážna kamera v ľadvinke.
- Nahrávanie video záznamov spoločne so zvukom.
- Ukladanie video záznamov na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu až do 128Gb.
- Sledovanie na živo, z archívu, nastavovanie a ovládanie priamo v bezplatnej aplikácii pre smartfóny a tablety s operačnými systémami iOS a Android.
- Zariadenie je dodávané s vysokokapacitnou batériou, vďaka ktorej je možné zabezpečiť prevádzku zariadenia na niekoľko hodín.
- Tri užitočné nahrávacie režimy video záznamov: nepretržité nahrávanie, nahrávanie pri detekcii pohybu, podľa denného plánu.
- Jednoduché párovanie, nastavenie a ovládanie v rozhraní bezplatnej aplikácie.Technické špecifikácie:


Video rozlíšenie: 1080P
Počet snímkov za sekundu: 20 fps
Kódek: H264 - MPEG4
Kapacita batérie: Li-pol batéria 18650 3000 mAh
Výdrž batérie: 4-5 hod.
Mikrofón: Zabudovaný (Synchronizované nahrávanie zvuku s videom)
Podpora pamäte: micro SD karta 128Gb
Podpora mobilných aplikácii: Áno, iOS a Android
Typ rozhrania: 5-pin USB
Nabíjacie napätie: DC-5V / 2A
Rozmer ľadvinky: 300 x 130 x 40 mm dĺžka remeňa max 1000 mm
Váha: 228 g aj s batériouObsah balenia:


1x Špionážna ľadvinka so skrytou kamerou

1x Batéria 18650

1x USB kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKM-085
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (2)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa