Adams Electronics MIT-SINGLE - Detektor kovov v rukavici

Prvý detektor kovov ukrytý v rukavici. Detektor bol špeciálne navrhnutý pre ručné prehľadávanie osoby pri užšom kontakte. Zariadenie dáva užívateľovi šiesty zmysel spoločne s hmatom a detekciou kovov. Bez káblov a úprav, stačí zapnúť a začať používať.

225,08 € (s DPH)
Kód:
MIT-SINGLE
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Detektor kovov je možné nosiť na ľavej alebo pravej ruke, prípadne pri zakúpení 2 kusov je možné používať detektor kovov na oboch rukách súčasne. V prípade, že sa pri skúmanej osobe nachádza skrytý kovový predmet, zariadenie naznačí výskyt pomocou vibrácií v zápästí užívateľa. Zariadenie je tak navrhnuté, aby osoba, ktorá je prehľadávaná necítila žiadne chvenie. Detektor nebráni prstom v práci a preto je možné držať v rukách akýkoľvek predmet, ktorý je nekovového charakteru pri bežnej práci mimo detekcie. Zariadenie je plne automatické, nevyžaduje žiadne nastavenia pri používaní. Detektor kovov je poháňaný jednou štandardnou 9V batériou alebo voliteľnou NiCd dobíjacou batériou. Na zariadení nie sú žiadne vodiče, spínače alebo tlačidlá, všetko je umiestnené v mäkkom napínateľnom neopréne. Technické špecifikácie zariadenia:


Konštrukcia: Neoprén - suchý zips
Rozmer: Stredný alebo veľký
Hmotnosť: 149g (vrátane batérie)
Citlivosť: Cieľová veľkosť 0,5g
Ovládanie: Plne automatické (nieje nutná úprava citlivosti)
Prevádzková teplota: od -20 °C do +65 °C
Skladovacia teplota: -30 °C do +80 °C
Vlhkosť: 98%
Ochrana proti prachu a vlhkosti: Vyhovuje IP64 (IEC 529)
Prevádzková doba: až 3 mesiace pri bežnom používaní (48 hodín nepretržite)
Batéria: Štandardná 9V bloková batéria, MN1604, 6LR61 alkalické/dobíjacie,
keď dójde k slabej kapacite batérie zariadenie hlási nepretržitý hmatový
signál.
Signalizácia: Pomocou vibrácií
Rýchlosť detekcie: Ultra rýchla; krátky impulz = malý cieľ, dlhý impulz = veľký cieľ
Testované a schválené: EHS EN5008-1, EN50082-1
Zodpovedá medzinárodným normám: CE, IEC, NILEC, FCC, FAA, Medicínsky testované a schválenéŽiadne riziko u osôb s kardiostimulátorom a u tehotných žien. Žiadne rušenie magnetického pola.

Záruka: 24 mesiacov

Podrobnosti o produkte
MIT-SINGLE
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (15)
668,00 € (s DPH)

ER3000 je najcitlivejší ručný detektor kovov od značky Adams Electronics. Detektor je ideálny pre detekciu mincí, batérií, malých fragmentov všetkých kovov, SIM kariet, drahých kovov, vysoko kvalitnej nerezovej ocele, všetkých železných a neželezných kovov a to ako na tele, tak aj v telových dutinách.

154,80 € (s DPH)

Citlivý ručný detektor kovov AD11-V s novo pridanými funkciami tichej vibrácie a audio/vizuálnym upozorňovaním. Detektor sa jednoducho používa a je vhodný pre profesionálov pracujúcich v rôznych ochranných oblastiach. Detektor AD11-V je dlhodobo jeden z najviac uznávaných ručných detektorov aj vďaka svojmu tvaru určených pre profesionálov v oblasti ochrany osôb, majetku a prevencie.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa