4G a WiFi multifunkčné spätné zrkadlo s dvomi kamerami

Multifunkčné 4G a Wi-Fi zariadenie do auta s funkciou spätného zrkadla, kamery ktorej obraz môžete sledovať na diaľku v mobile cez aplikáciu pre Android a iOS. Ďalšie funkcie ako navigácia, hands-free hovor, prehrávanie hudby a filmov a mnoho iných. Príjemný dizajn zrkadla s odtieňom modrej farby zároveň dotvára interiér auta a umožňuje využívať všetky potrebné funkcie na jednom mieste.

216,00 € (s DPH)
Kód:
AKRQ-4G
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto spätné zrkadlo je ideálnym prostriedkom pre vyhotovovanie videozáznamov, fotografií a zvukových záznamov z jazdy. Multifunkčné spätné zrkadlo AKRQ-4G je určené vďaka G-senzoru na 24/7 pre stráženie zaparkovaného auta. Po zaparkovaní sa obraz vypne a prístroj nahráva v prípade keď zachytí otras G-senzor. Vďaka použitej 4G SIM karte môžete obraz a zvuk sledovať kedykoľvek na diaľku cez aplikáciu v mobilnom telefóne alebo tablete s operačným systémom iOS a Android. Všetok záznam sa ukladá na vloženú SD kartu.

Monitorovanie auta

Vzdialený monitor a GPS záznamník sledovania.
Sledujte polohu svojho auta, na diaľku zachyťte, čo sa deje s vaším autom odkiaľkoľvek na svete. Po pripojení k internetu si prezerajte obrázky a sledujte videoklipy z auta pomocou aplikácie na smartfóne.

10-palcová dotyková obrazovka Full View poskytuje krištáľový obraz bez akéhokoľvek oneskorenia. Veľmi jasný a plynulý obraz sa zobrazuje na vynikajúcom zrkadle s funkciou WDR - automatickom nastavení jasu.

Funkcie

Okrem toho môžete zrkadlo využívať na prehrávanie hudby, filmov, použiť hands-free - prijímať hovory a volať. Vďaka bluetooth hands-free môžete po spárovaní bluetooth medzi DVR zrkadlom a smartfónom uskutočňovať a prijímať hovory priamo cez DVR zrkadlo so vstavaným mikrofónom a reproduktorom.
Zrkadlo AKRQ-4G disponuje s 4G modulom pre SIM kartu (tak získa internet) + WIFI modulom ( router = rýchlejšia sieť pre všetkých).
Vďaka funkcii FM prenosu môžete jednoducho púšťať hudbu z mobilu cez spätné zrkadlo do FM rádia zabudovaného v aute.

Parkovací asistent je šikovná funkcia pre lepšiu navigáciu pri parkovaní. Zrkadlo má inteligentný prepínač uhla pohľadu dozadu medzi jazdou a parkovaním. Počas jazdy v reálnom čase budete jasne vidieť všetky ďalšie vozidlá a predmety za vami a automaticky zníži uhol pohľadu dozadu, aby ste pri parkovaní získali bližší pomocný obraz.

parkovací asistent

Jedna z užitočných funkcií je GPS a navigácia online mapa a offline mapa (Sygic / Navitel / Google Mapy).

Stiahnite si svoje obľúbené GPS do internej pamäte s prídavnou GPS anténou, tento DVR poskytuje najlepší zážitok bez ohľadu na cieľ. Navyše je to funkcia siete 3G/4G, ktorá pomáha DVR získať rýchlejšiu a plynulejšiu online GPS navigáciu.

Pre Offline mapu: Pripojte sa k sieti Wi-Fi, potom otvorte aplikáciu „MAPS.ME“, vyhľadajte mapu svojej krajiny a stiahnite si ju, a potom môžete mapu používať offline.

Indikátor rýchlostného limitu – zariadenie zobrazuje rýchlostné limity pre väčšinu hlavných ciest. 

ADAS


ADAS Plus robí jazdu bezpečnejšou - pokročilé výstražné systémy pre bezpečnosť cestnej premávky ADAS (LDWS / FCWS / FVDW)
- Systém varovania pred vybočením z jazdného pruhu (LDWS)
Ospalá alebo roztržitá jazda výrazne zvyšuje možnosť nehody na ceste. LDWS upozorní vodiča, keď vozidlo vybočí z jazdného pruhu rýchlosťou nad 50 km/h.
- Systém varovania pred prednou zrážkou (FCWS)
Nehodám sa možno vyhnúť dodržiavaním bezpečnej vzdialenosti. Varovný systém pre bezpečnosť cestnej premávky v zrkadle vypočíta v reálnom čase vzdialenosť medzi vaším vozidlom a vozidlom pred vami pri jazde rýchlosťou nad 30 km/h na rýchlostných cestách alebo pod 30 km/h v rušnom meste a vydá 3-úrovňové včasné varovanie vodiča v závislosti od nebezpečenstva kolízie.
- Varovanie pred odchodom vozidla (FVDW)
Keď vaše auto zastaví na križovatke alebo v premávke, inteligentný navádzací systém vás informuje, že vozidlo pred vami sa začalo pohybovať, čím zabráni oneskorenej reakcii pre prípad, že by ste sa prestali pozerať dopredu.

Funkcia nahrávania v slučke premaže staré záznamy novými.
Zabezpečuje nepretržité nahrávanie bez vynechania sekundy, automatické nahrávanie počas naštartovaného motora, automatické vypnutie pri vypnutom motore.

Zadná kamera s rozlíšením HD (1920 x 1080p) rozšíri pohľad zozadu a v porovnaní s tradičným zrkadlom je trojnásobne širší.

Vlastnosti zariadenia:

- Vysoké rozlíšenie
- G-Senzor pohybu
- Možnosť nahrávania obrazu so zvukom alebo bez zvuku
- Pevný materiál, elegantný dizajn a veľkosť
- Širokouhlý objektív  
- 3x väčšie zorné pole ako klasické spätné zrkadlo
- Dobrá viditeľnosť aj v zhoršených svetelných podmienkach
- Nočné videnie
- 10 palcová dotyková obrazovka
- Obrazovka je zrkadlom proti oslneniu
- Súčasné nahrávanie videí z dvoch kamier
- Zobrazenie reverzného parkovania v reálnom čase
- Keď zaznamená G-senzor pohyb, automaticky začne nahrávať
- 4G, WiFi a Bluetooth
- Systém varovania pred prednou zrážkou (FCWS)
- Systém varovania pred vybočením z jazdného pruhu (LDWS)
- Varovanie pred odchodom vozidla na križovatke (FVDW)
- GPS, Google, upozornenia
- GPS navigácia
- FM prenos medzi DVR zrkadlom a FM rádiom zabudovanom v aute

Technické špecifikácie:

Veľkosť obrazovky LCD: 10"
Predná kamera: FHD (1080P)
Zadná kamera: FULL HD (1920 x 1080p)
Objektív: 135°
Typ objektívu: 6 šošovkových členov, ultra čistý širokouhlý objektív 2,5D zakrivené sklo
Formát videa: MOV
Kompresia videa: H264 - MPEG4
Operačný systém: Android 8.1
Vnútorná pamäť: 2+16 GB
Procesor:  vysoko výkonný štvorjadrový 1,4 GHz
Nahrávanie: súčasne z dvoch kamier
Pripojenia: 4G, 3G, 2G, WiFi, Bluetooth
Mikrofón/reproduktor Áno, vstavaný
Úložisko: Pamäťová karta
Typ pamäťovej karty: Micro SD, max. 64GB
Odber pri prenose obrazu: 770mAh
Typ batérie: Vstavaná
Napájanie: USB nabíjačka do auta, DC-5V/1A
Jazyk: 9 jazykov (EN, SK, CN, jednoduchá CN, JP, FR, RU, DE, KP, IN)

Obsah balenia:

1x Predná kamera

1x Držiak

1x Auto adaptér s káblom

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKRQ-4G
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (2)
96,00 € (s DPH)

Kvalitná FULL HD kamera malých rozmerov, s moderným dizajnom je určená do interiérov áut. Poskytuje kvalitné záznamy jázd pre prípad neskoršej potreby. Disponuje detekciou pohybu a automaticky spustí nahrávanie pri zachytení pohybu pred objektívom ako aj pri náraze do auta. Držiak kamery disponuje samolepiacou plochou určenou na čelné sklo a vďaka magnetickému držiaku je kamera odnímateľná.

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa