Dino-Lite RK-06-AE

Hranatá kovová základňa so stĺpom a podperou poskytuje niekoľko nastaviteľných výšok. Stolový stojan RK-06-AE je vybavený bezpečnou základňou ESD (elektrostatické vybitie) na miesto štandardnej. Vhodné pre prácu s plošnými spojmi. Podstavec RK-06-AE je určený pre použitie s kompletným radom digitálnych mikroskopov Dino-Lite ESD.

298,80 € (s DPH)
Kód:
RK-06AE
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Stojan Dino-Lite The RK-06-AE je pevné a stabilné stojanové riešenie stredného dosahu, ktoré je možné používať pre všetky digitálne mikroskopy Dino-Lite. Je vyrobený z nerezovej ocele a ľahkého hliníka a ponúka presné a jemné nastavovanie zaostrenie a funkciu rýchleho vertikálneho uvoľnenia.

Jeho nastaviteľné vodorovné rameno má dosah 15 cm pri otáčavosti až do uhla 360-stupňov, a s ramenom RK-10-EX (vrátane) možno jeho efektívny dosah rozšíriť pre pozorovanie väčších objektov. Pre The RK-06-AE sú k dispozícii rôzne dokúpiteľné doplnky, ako napríklad ohybné rameno RK-10-FX alebo rameno RK-10-PX, XY. Vďaka týmto funkciám je The RK-06-AE ideálnym stojanovým riešením stredného dosahu pre presnú orientáciu a maximálnu prispôsobiteľnosť.


Dostupné príslušenstvo k stojanu RK-06-AE:


- RK-10-EX: doplňujúce horizontálne ramená (súčasť balenia)
- RK-10-FX: flexibilné predĺženie ramená
- RK-10-VX: vertikálne predĺženie ramená
- RK-10-PX: pozičné rameno XY s možnosťou presného a jednoduchého nastavenia, ktoré bolo vytvorené pre všetky druhy aplikácií, ktoré vyžadujú kvalitné vyšetrenie po osi X a Y.


Podrobnosti o produkte
RK-06AE

Tabuľka vlastností

Rozsah príslušenstva
Profesionálne stojany
Rozmery
22 x 15 x 27 cm
Hmotnosť
1 060g
ESD bezpečnosť
Áno
Obsah balenia
Stojan, HD-P1 držiak, RK-10-EX horizontálne rameno
Kompatibilné s/so
Všetkými Dino-Lite modelmi

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa