Dino-lite

Dino-lite

• 8 megapixelov
• Vysoké optické rozlíšenie
• Automatické čítanie zväčšenia (AMR)
• Rozšírená hĺbka ostrosti (EDOF)
• Rozšírený dynamický rozsah (EDR)
• Zachytenie hĺbky (DPQ)
• Vylepšené flexibilné ovládanie LED (eFLC)
• Dlhá pracovná vzdialenosť (LWD)
• Nastaviteľný polarizátor
• Robustné kovové puzdro
• 10x ~ 140x zväčšenie

298,80 € (s DPH)

Hranatá kovová základňa so stĺpom a podperou poskytuje niekoľko nastaviteľných výšok. Stolový stojan RK-06-AE je vybavený bezpečnou základňou ESD (elektrostatické vybitie) na miesto štandardnej. Vhodné pre prácu s plošnými spojmi. Podstavec RK-06-AE je určený pre použitie s kompletným radom digitálnych mikroskopov Dino-Lite ESD.

1 318,80 € (s DPH)

Dino-Lite AM73115MTF je špeciálny model zo série mikroskopov zobrazujúcich vysokorýchlostné snímky v reálnom čase s pripojením USB 3.0. Ponúka vynikajúcu nekomprimovanú kvalitu snímok a reprodukcie farieb v odolnom, pevnom a atraktívnom kovovom tele. Model AM73115MTF ("F" znamená "Far", anglicky ďaleko) prináša extra veľkú pracovnú vzdialenosť.

454,80 € (s DPH)

Dino-Lite TrichoScope Polarizer (MEDL4HM) je skvelý nástroj pre skúmanie pokožky hlavy a analýzu vlasov. Mikroskop sa dokonale hodí napríklad pri výskume straty vlasov. S vysokým zväčšením, až 200x je možné zobraziť vlas vo veľkom detaile. Vstavaný polarizačný filter minimalizuje odlesky na pokožke hlavy / vlasov.

814,80 € (s DPH)

Dino-Lite TrichoScope Polarizer HR (MEDL7HM) je skvelý nástroj pre skúmanie pokožky hlavy a analýzu vlasov. Mikroskop je vhodný napríklad pri výskume straty vlasov. S vysokým zväčšením až 200x je možné zobraziť vlas vo veľkom detaile. Vstavaný polarizačný filter minimalizuje odlesky na pokožke hlavy a vlasov.

682,80 € (s DPH)

Dino-Lite CapillaryScope 500 Pro (MEDL4N5 Pro) je určený na zobrazenie mikrocirkulácií (mikro kapilárnych funkcií) v cievach pod nechtami. Pomocou tohto kompaktného a univerzálneho digitálneho zariadenia CapillaryScope je veľmi jednoduché zaznamenávať a ukladať vysoko detailné kapilaroskopické zábery nechtov pri zväčšení 500x.

706,80 € (s DPH)

Digitálny mikroskop AM4115-FVT je dodávaný so zabudovanými UV - fluorescenčnými LED diódami s vlnovou dĺžkou 400nm. Mikroskop je vybavený s 1,3 megapixelovým snímačom, ktorý umožňuje skúmať najdrobnejšie detaily objektu so zväčšením až 220x. Vymeniteľne krytky rozširujú oblasti využitia na maximum. Navrhnutý pre forenzné a priemyselné využitie. 

1 282,80 € (s DPH)

Digitálny mikroskop s 5 megapixelovým rozlíšením a koaxiálnym svetlom, ktoré Vám umožní dokonalé osvetlenie hladkých aj lesklých povrchov. Mikroskop sa flexibilne ovláda s LED (FLC) a má možnosť nastaviteľného zväčšenia od 120x do 220x, ktorého veľkosť viete sledovať pomocou priloženého softvéru DinoCapture. 

179,00 € (s DPH)

APLIKÁCIE
- Veda / Inžinierske práce /
Štúdium / Detailná oprava / Montáž a kontrola kvality /
Elektronický priemysel / Strojárstvo /
Záľuby a zberateľstvo (mince, známky, hodinky, šperky atď.)
Online chatovanie / Starožitnosti

- Rozlíšenie 640x480 pixels (VGA)
- Priblíženie 10x~50x, 200x
- CMOS senzor
- Polarizér
- 8x biele LED svetlá
- MicroTouch senzor
- Rozhranie TV (PAL)

Zobrazené produkty: 1-50 z 161 položiek

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa