Kamarát robot pre domácich miláčikov s integrovanou kamerou

Mobilná inteligentná interaktívna kamera s návnadou a diaľkovým ovládaním cez aplikáciu s automatickým dobíjaním pre sledovanie a zábavu domácich miláčikov. Samostatne sa pohybujúca v určenom čase, vyhľadáva vašich domácich miláčikov za účelom vyhotovenia fotografie alebo videa poprípade za spoločnou zábavou.

288,00 € (s DPH)
Kód:
AKRR2
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Mobilná inteligentná interaktívna kamera s návnadou a diaľkovým ovládaním cez aplikáciu s automatickým dobíjaním pre sledovanie a zábavu domácich miláčikov. Tento robot sa dokáže postarať o zábavu vašich domácich miláčikov vo vašej neprítomnosti a to aj bez toho aby ste ho museli navigovať alebo ovládať. Robot s kamerou sa sám dokáže vyhnúť prekážkam a nerovným terénom, pričom vyhľadáva spoločnosť prítomných zvierat ak ste si to v aplikácii zapli. Ak si túto funkciu nezapnete bude sa len tak bezcieľne ponevierať po priestore. Ak ste si funkciu zapli vyhotoví fotografiu alebo krátke video hneď ako nájde domáceho miláčika z toho najlepšieho uhlu. Ďalšou funkciou ktorá sa dá zapnúť - vypnúť je nasledovanie domáceho miláčika. Robot po vybití batérie sám nájde svoju nabíjaciu stanicu na ktorú sa pripojí a dobije batérie.

AKRR2 vlastnosti

Robot sa dá ovládať cez aplikáciu na diaľku, kde sa môže okrem smerového ovládania dopredu, dozadu, do ľavá, do pravá vyberať aj z rôznych funkcii pohybu ktoré napodobňujú vrtenie, točenie, alebo môžete vyberať z rôznych mačacích, psích zvukov. Môžete zapnúť červený laser ktorý vytvorí na zemi bodku a s ňou sa snažiť zaujať domáceho miláčika. V nastaveniach môžete vypnúť blikajúce biele svetlo, nastaviť rýchlosť pohybovania sa z troch úrovní. Robot má zabudovanú kameru, mikrofón, reproduktor takže viete počúvať zvuk čo sa v blízkosti deje alebo viete prehovoriť na svojho domáceho miláčika. V aplikácii taktiež vidíte stav batérie, môžete robota poslať na nabíjačku, môžete si prezerať urobené fotografie a videa. Ďalej si môžete zapnúť privátny mód, robot vypne kameru a prestane posielať obraz cez internet. Ďalšou možnosťou je nastaviť časový rozvrh od - do a ktorý deň má robot zabávať domácich miláčikov.
Vlastnosti zariadenia:


- Obojsmerná komunikácia
- Vstavaná kamera s mikrofónom a reproduktorom sledovanie obrazu so zvukom na diaľku
- Ovládanie cez aplikáciu v mobilnom zariadení so systémom iOS a Android
- Na výber rôzne druhy pohybu a zvukov
- Automatické dobíjanie pri vybití batérie, upozornenie do aplikácie
- Zariadenie nenarazí do prekážky ale ju obíde alebo zmení smer
- Zariadenie dokáže spozorovať vášho domáceho miláčika a nasledovať ho
- Automatické fotografovanie a nahrávanie videa pri rozpoznaní domáceho miláčika
- Možnosť zapnúť privátny mód zariadenie prestane používať kameru
- Možnosť naprogramovať rozvrh kedy bude zariadenie pracovať od - do a ktorý deň

Technické špecifikácie:

Snímač kamery: 2Mp
Rozlíšenie kamery 1920 x 1080
Ovládateľnosť: Samostatne sa pohybujúci
Cez aplikáciu iOS, Android
Mikrofón, reproduktor: Áno
Laser: Červený
Batéria: Li-ion 800 mAh 7,4V
Výdrž batérie: 150 minút
Dobíjanie: Automatické 12V / 1A
Rozmer: ǿ 96 mm
Váha: 414g

Obsah balenia:

1x Robot AKRR2

1x Nabíjacia stanica

1x Adaptér 12V

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKRR2
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa