Stojan na telefón s automatickým sledovaním tváre, tela.

Potrebujete tretiu ruku pri vysielaní online vyučovania, natáčaní inštruktážneho videa, video receptu, rozoberaní a opravovaní prístrojov? Stojan AkSTa-01 Vám uľahčí prácu pri tvorbe videa a to tým, že disponuje automatickým sledovaním tváre a tela v akcii, pričom nepotrebuje žiadnu aplikáciu ani pripojenie na WiFi. Bluetooth dokáže sledovať človeka a pritom sa otáčať o 360°. Stačí ho zapnúť.

73,20 € (s DPH)
Farba
  • biela
  • čierna
  • ružová
Kód:
AkSTa-01-R
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Držiak AkSTa-01 má mnohoúčelové využitie pri distančnom vzdelávaní, pri online vysielaní videa na internet, pri natáčaní rôznych prezentácii, videí o módnych trendoch, o varení, o cvičení, o líčení, o rôznych opravách prístrojov, auta, bicykla, domu, pri výrobe rôznych video návodov... Tento automatický sledovací držiak mobilného telefónu alebo kamery má zo spodnej strany umiestnený štandardný fotografický závit (1/4") do ktorého môžete naskrutkovať fotografický statív čím si dokážete dostať objektív do požadovanej výškovej úrovne pre tvorbu vášho videa.

Úchyt na telefón je možné manuálne nastaviť nahor a nadol v rozmedzí 315°, takto máte možnosť ľahko nájsť najlepší pozorovací uhol. Ak potrebujete telefón umiestniť vertikálne, alebo horizontálne, stačí otočiť úchyt telefónu ručne. Jeho použitie je veľmi jednoduché.

viacúčelové využitie

Vstavaný inteligentný sledovací systém automaticky sleduje vašu tvár / telo, keď je zapnutý. Nemusíte inštalovať žiadnu aplikáciu!! Nepotrebujete sa pripájať k Bluetoooth!! Skvelý držiak telefónu s automatickým sledovaním pre vás, alebo vašich priateľov pracuje samostatne a automaticky. A verte, že vám poskytne tie najlepšie služby.

Rozmery stojanu Akruks

Vlastnosti zariadenia:

- Vysokokvalitné zariadenie.
- Nevyžaduje sa žiadna aplikácia.
- Nevyžaduje sa WiFi, Bluetooth.
- Nie je potrebný žiadny systém.
- Zabudovaný inteligentný sledovací systém.
- Zapnite a nahrávajte.
- Automatické sledovanie tváre s otáčaním o 360 °.
- Vstavaná batéria, nabíjanie cez USB.
- Otočný držiak telefónu.
- Závit na štandardný fotografický stojan.
- Ľahké a prenosné.

Technické špecifikácie:


Uhol snímača objektu: 105°
Uhol otočenia držiaka: 360°
Uhol otáčania a naklápania klipu: 360° / 315°
Vzdialenosť od snímača: 1 m
Rozmer držiaka telefónu: 50 - 90 mm
Rýchlosť sledovania: 42° za sekundu
Sledovacie spôsoby:  Celé telo / Polovičné telo
Výdrž batérie na jedno nabitie: 6 - 8 hod.
Kapacita batérie: 2200 mAh
Nabíjanie batérie: USB C 5V / 1A  5 hod.
Prevádzková vlhkosť: 95% RH
Prevádzková teplota: -10 ~ 40° C
Typ motora: Krokový motor
Typ závitu: štandardný fotografický závit 1/4"
Rozmery: ø 50mm, výška 185 mm

Obsah balenia:

1x Stojan na telefón s automatickým sledovaním tváre, tela.

1x Stojanček.

1x USB kábel.

Podrobnosti o produkte
AkSTa-01-R
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
45,60 € (s DPH)

Elegantné smart hodinky, ktoré patria medzi najtenšie hodinky. Na týchto smart hodinkách oceníte funkcie, ktoré zaznamenávajú hodnoty 24 hod. /7 dní. Patria medzi ne monitorovanie
- spánku,
- srdcovej frekvencie ,
- krvný tlak,
- spálených kalórii,
- počtu spravených krokov,
- ovládanie fotoaparátu,
- upozornenia SMS, a iné APP,
- stopky, budík, pripomienky,
- špeciálne funkcie pre ženy,
- a veľa ďalších

43,20 € (s DPH)

AKds12 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk presne z vašich úst čisto a zreteľne. Dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds12 je vhodný pri tvorbe novinárskych rozhovorov, videí do sociálnych sieti.

108,00 € (s DPH)

LED čelovka s video nahrávaním

Čelovka s dvoma stupňami intenzity svetla a videorekordérom FULL HD 1920*1080. Čelovka sa dá používať aj s vypnutým svetlom - tým pádom dokáže nahrávať 26 hodín v kuse. Dokáže vyhovieť rôznym zameraniam, ideálne pre záľuby a športy, nočné aj denné ako rybolov, horolezectvo, bicyklovanie, lyžovanie, beh, ale aj pri ochrane objektov SBS službe, pre opravárov.

119,00 € (s DPH)

Nové moderné bezdrôtové slúchadla s podporou technológie Bluetooth 5.0 s nabíjacím puzdrom pre dobíjanie batérii slúchadiel s možnosťou počúvania hudby do vzdialenosti 10 metrov -  nepretržite až 3,5 hodiny. Nabíjacie puzdro poskytuje až trojnásobné nabitie slúchadiel na plnú kapacitu, pričom výdrž slúchadiel v pohotovostnom režime je až 120 hodín.

1 680,00 € (s DPH)

Beam DriveDOCK Extreme, dokovacia stanica pre satelitný telefón Iridium 9575 Extreme, ktorá je ideálnou vysoko funkčnou dokovacou stanicou. Možno ju použiť v rôznych námorných, policajných, vojenských, záchranárskych a dopravných prostrediach. Výrazne rozširuje možnosti a funkcie použitia satelitného telefónu iridium 9575.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa