QI Wireless Nabíjačka s power bankou

QI Wireless Nabíjačka s power bankou je vysokokvalitná, výkonná nabíjačka 3 v 1 vhodná najmä na cesty.

48,00 € (s DPH)
Kód:
AKQI W power
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

3 v 1 – bezdrôtová nabíjačka QI, prenosná nabíjačka na telefón a nabíjačka integrovaná v jednotke. Medzi hlavné výhody tohto výkonného zariadenia patrí najmä rýchlosť a spoľahlivosť pre všetky potreby nabíjania. Taktiež je toto zariadenie kompatibilné s najvyššími štandardmi bezpečnosti.

Keď je zariadenie priamo zapojené do siete, slúži ako nabíjačka rôznych elektronických zariadení a súčasne sa aj nabíja ako power banka. Zariadenie má tlačidlo na zistenie stavu nabitia vnútornej batérie, stlačením tlačidla nám na displeji ukáže stav v percentách.

Zariadenie je malých rozmerov, vďaka čomu ho možno bez problémov uložiť do vrecka a tak ho mať neustále po ruke, vďaka tomu je ideálne na cestovanie, dovolenky, turistiky, rybačky, poľovačky a mnoho ďalšieho.

K dispozícii sú 2 USB porty a jeden USB typ-C, takže možno nabíjať až 3 zariadenia naraz. Zariadenie je kompatibilné takmer so všetkými modelmi mobilných telefónov rôznych značiek.

Technické špecifikácie:

Typ vstupu: USB C: 5V/3A
Výstupy: Type-C: 5V 2.4A, USB: 5V 2.4A, Qi: 5W, AC: 5V 3A
Bezdrôtový výstup: 5W
Typ rýchlo nabíjania:  QuickCharge 3.0
Kapacita batérie: 6700mAh
Rozmery: 80x80x29mm
Napájanie: DC-5V
Hmotnosť výrobku: 240g
Hmotnosť balenia: 260g

Obsah balenia:

1x QI Wireless Nabíjačka s power benkom

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKQI W power
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (2)
96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa