QI Wireless Nabíjačka s power bankou

QI Wireless Nabíjačka s power bankou je vysokokvalitná, výkonná nabíjačka 3 v 1 vhodná najmä na cesty.

48,00 € (s DPH)
Kód:
AKQI W power
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

3 v 1 – bezdrôtová nabíjačka QI, prenosná nabíjačka na telefón a nabíjačka integrovaná v jednotke. Medzi hlavné výhody tohto výkonného zariadenia patrí najmä rýchlosť a spoľahlivosť pre všetky potreby nabíjania. Taktiež je toto zariadenie kompatibilné s najvyššími štandardmi bezpečnosti.

Keď je zariadenie priamo zapojené do siete, slúži ako nabíjačka rôznych elektronických zariadení a súčasne sa aj nabíja ako power banka. Zariadenie má tlačidlo na zistenie stavu nabitia vnútornej batérie, stlačením tlačidla nám na displeji ukáže stav v percentách.

Zariadenie je malých rozmerov, vďaka čomu ho možno bez problémov uložiť do vrecka a tak ho mať neustále po ruke, vďaka tomu je ideálne na cestovanie, dovolenky, turistiky, rybačky, poľovačky a mnoho ďalšieho.

K dispozícii sú 2 USB porty a jeden USB typ-C, takže možno nabíjať až 3 zariadenia naraz. Zariadenie je kompatibilné takmer so všetkými modelmi mobilných telefónov rôznych značiek.

Technické špecifikácie:

Typ vstupu: USB C: 5V/3A
Výstupy: Type-C: 5V 2.4A, USB: 5V 2.4A, Qi: 5W, AC: 5V 3A
Bezdrôtový výstup: 5W
Typ rýchlo nabíjania:  QuickCharge 3.0
Kapacita batérie: 6700mAh
Rozmery: 80x80x29mm
Napájanie: DC-5V
Hmotnosť výrobku: 240g
Hmotnosť balenia: 260g

Obsah balenia:

1x QI Wireless Nabíjačka s power benkom

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKQI W power
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (1)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa