GPS tracker AML-22 s GSM odposluchom

AML-22 GPS tracker a GSM odposluch v jednom vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite zvuku. Zariadenie môže ukladať audio záznamy na SD kartu, alebo priamo do mobilnej aplikácie. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu GPS polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás 3 mesiace dozadu, časové informácie o pohybe, dátum a čas. Zariadenie má detekciu pohybu a vstavaný magnet.

97,00 € (s DPH)
Kód:
AML-22
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto GSM zariadenie je určené pre všetkých, ktorí potrebujú monitorovať akýkoľvek objekt prostredníctvom mobilnej siete GSM. Mobilná sieť GSM Vám umožní diaľkové odpočúvanie kedykoľvek a kdekoľvek na svete sa práve nachádzate. V prípade potreby počúvať čo sa deje v okolí zariadenia, stačí zavolať na telefónne číslo SIM karty, ktorú ste vložili do zariadenia, prístroj automaticky naviaže spojenie a vy budete počuť zvuk. Keďže zariadenie disponuje kvalitným a citlivým mikrofónom, je možné odpočúvať zvuk aj v prípade, že sa zariadenie nachádza niekoľko metrov od zdroja zvuku.

Záznam zvuku je možné nahrávať na pamäťovú kartu pomocou SMS príkazu. Nahrávať zvuk môžete priamo do aplikácie a to pri zapnutej funkcii "detekcia zvuku", následne po pár minútach si ho môžete vypočuť v mobilnom telefóne. 

Všetky nastavenia sa zhotovujú prostredníctvom jednoduchých SMS príkazov. Príslušný SMS príkaz stačí poslať na telefónne číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení. Veľmi príjemne a jednoducho si môže zariadenie nastavovať pomocou aplikácie ktorá je v cene prístroja. 

AML-21

Zariadenie má vstavanú batériu s kapacitou 400 mAh, ktorá Vám zabezpečí dlhú výdrž prevádzky prístroja, ale dĺžka záleží aj od nastavenia. V aplikácii môžete vidieť polohu zariadenia aj v reálnom čase

Zariadenie má vzhľadom na svoje malé rozmery a mnoho funkcií veľmi veľa možností využitia. Disponuje silným magnetom a aj SOS tlačidlom pre prípad núdze, pri stlačení uskutoční hovor na vami nastavené telefónne číslo. Zariadenie môžete použiť napríklad v prípade kontroly svojich detí, zamestnancov, starých rodičov. Taktiež môžete zariadenie použiť aj ako klasický GPS lokátor napríklad v prípade, že potrebujete sledovať polohy svojich vozidiel vo firme.

Zariadenie môže biť nepretržite napájané cez USB zásuvku pribaleným USB káblom a to buď z počítača, power bank, autonabíjačky, alebo bežnej 5V nabíjačky určenej k nabíjaniu mobilných telefónov. alebo iného externého zdroja, čím sa jeho prevádzkový čas predĺži. Výdrž batérie môžete predĺžiť aj automatickou funkciou vypínania a zapínania pravidelne každý deň vo vami nastavenom čase keď viete že sa nič nebude diať alebo môžete na zariadení aj samostatne vypnúť GPRS dáta čím zariadenie nebude nič odposielať, nebude dvíhať žiadne hovory a čaká len na príkaz na zapnutie. Aj takto sa dá predĺžiť výdrž batérie.

Zariadenie ukladá prejdenú trasu na server a vy si môžete pohodlne kedykoľvek skontrolovať údaje aj z histórie prejdených trás maximálne tri mesiace dozadu buď v aplikácii, alebo pohodlne na veľkej obrazovke cez webové rozhranie v počítači. Prezeranie a nastavovanie zariadenia a tras nevybíja batériu zariadenia, je to komunikácia medzi serverom zo záznamami a vaším zariadením (počítačom). Pri práci s aplikáciou vidíte stav batérie, dátum, čas aj aktuálnu polohu. Nastavenia sú jednoduché a ľahko sa zorientujete vďaka priloženému manuálu v slovenčine. 

Vlastnosti zariadenia:

- SOS tlačidlo
- Diaľkové odpočúvanie
- Diaľkové nahrávanie zvuku na SD kartu SMS príkazom
- Presné sledovanie polohy zariadenia v reálnom čase cez aplikáciu, alebo internetovú stránku
- Zaznamenávanie presnej prejdenej trasy (história tri mesiace dozadu)
- Oznámenie správou pri zachytení zvuku v okolí prístroja
- Spätné volanie pri zachytení zvuku v okolí prístroja
- Nahrávanie zvuku do aplikácie pri zachytení zvuku v okolí prístroja
- Upozornenie pri zachytení vibrácií zariadenia, alebo pohybu
- Upozornenie na prekročenie hranice dnu / von z elektronického plotu - pri prekročení dostanete upozornenie a vytvorí sa záznam
- Režim dochádzky - nastaviteľné tri WiFi siete kde robí záznam ak sa objavia v jeho blízkosti
- Viac režimov úspory energie
- Režim naprogramovaného automatického vypnutia a zapnutia 
- Vypnúť / zapnúť GPRS na diaľku čím šetríte batériu a prístroj sa stáva neodhaliteľný
- Vstavaný silný magnet
- Veľmi malé rozmery
- Veľmi jednoduché ovládanie prostredníctvom SMS príkazov, alebo aplikácie pre iOS a Android - nemá vplyv na výdrž batérie
- Pohodlné nastavovanie a prezeranie cez webové rozhranie počítača (internetový prehliadač) - nemá vplyv na výdrž batérie

Technické špecifikácie:

Model: AML-22
Komunikačná frekvencia: 850/900/1800/1900 MHz
Typ mikrofónu: Vstavaný silikónový digitálny mikrofón s vysokým rozlíšením
Režim určovania polohy: WIFI + LBS + GPS
Funkcia SOS: Áno
Funkcia odpočúvania: Áno
Funkcia plotov: Áno 3 ploty
Funkcia dochádzky: Áno 3 WiFi siete
Detekcia zvuku: Áno
Detekcia vibrácií-pohybu: Áno
Podpora pamäťovej karty: Micro SD 32Gb (formát FAT32)
Typ batérie: Vstavaná, 400 mAh
Výdrž v pohotovostnom režime: 7-10 dní záleží od teploty a frekvencie odosielania GPS polohy
Výdrž pri odpočúvaní: 2-2,5 hod.
Podporované operačné systémy: Android, iOS, Windows
Ovládanie: Prostredníctvom SMS príkazov, cez aplikáciu, alebo počítač
Vstavaný magnet: Áno
Pracovná teplota: -20℃ - +70℃
Rozmery: 43 x 26 x 13 mm

Obsah balenia:

1x Odposluch AML-22

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AML-22
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie s vysokou kvalitou zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou výhodnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy zariadenia a oznámenie pri pohybe. Zariadenie MLF-09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie, kde pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

336,00 € (s DPH)

AKMASA-5a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

105,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu. 

95,00 € (s DPH)

GSM GPS zariadenie AML-11 vám umožní sledovať polohu a odpočúvanie zvuku z okolia. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systém Android a iOS. V aplikácii a PC môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu.

128,00 € (s DPH)

AKA-R01 je šikovný zvukový rekordér malých rozmerov s dlhou výdržou batérie a ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

144,00 € (s DPH)

Majte svojich starých rodičov, alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku vám v tom pomôže. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

90,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií ako GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu. Komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Môžete dostávať upozornenia, alebo vám zariadenie zavolá, keď zachytí pohyb, otras alebo zaznamená vo svojom okolí zvuk.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa