GPS tracker AML-03 s GSM odposluchom a nahrávaním na SD kartu

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu. 

105,00 € (s DPH)
Kód:
AML-03
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto GSM zariadenie je určené pre všetkých, ktorí potrebujú monitorovať akýkoľvek objekt prostredníctvom mobilnej siete GSM. Mobilná sieť GSM Vám umožní diaľkové odpočúvanie kedykoľvek a kdekoľvek na svete sa práve nachádzate. V prípade potreby počúvať čo sa deje v okolí zariadenia, stačí zavolať na telefónne číslo SIM karty, ktorú ste vložili do zariadenia, prístroj automaticky naviaže spojenie a vy budete počuť zvuk.

Keďže zariadenie disponuje kvalitným a citlivým digitálnym mikrofónom, je možné odpočúvať zvuk aj v prípade, že sa zariadenie nachádza niekoľko metrov od zdroja zvuku. Záznam zvuku je možné nahrávať na pamäťovú kartu pomocou SMS príkazu. Nahrávať zvuk môžete priamo do aplikácie a to pri zapnutej funkcii "detekcia zvuku", následne po pár minútach si ho môžete vypočuť v mobilnom telefóne. 

Všetky nastavenia sa zhotovujú prostredníctvom jednoduchých SMS príkazov. Príslušný SMS príkaz stačí poslať na telefónne číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení. Veľmi príjemne a jednoducho si môže zariadenie nastavovať pomocou aplikácie ktorá je v cene prístroja. 

GPS tracker AML-03 s GSM odposluchom

Zariadenie má vstavanú batériu s kapacitou 400 mAh, ktorá Vám zabezpečí dlhú výdrž prevádzky prístroja, ale dĺžka záleží aj od nastavenia. V aplikácii môžete vidieť polohu zariadenia aj v reálnom čase

Zariadenie má vzhľadom na svoje malé rozmery a mnoho funkcií veľmi veľa možností využitia. Disponuje aj SOS tlačidlom pre prípad núdze, pri stlačení uskutoční hovor na vami nastavené telefónne číslo. Zariadenie môžete použiť napríklad v prípade kontroly svojich detí, zamestnancov, starých rodičov. Taktiež môžete zariadenie použiť aj ako klasický GPS lokátor napríklad v prípade, že potrebujete sledovať polohy svojich vozidiel vo firme.

Zariadenie môže biť nepretržite napájané cez USB zásuvku pribaleným USB káblom a to buď z počítača, power bank, autonabíjačky, alebo bežnej 5V nabíjačky určenej k nabíjaniu mobilných telefónov. alebo iného externého zdroja, čím sa jeho prevádzkový čas predĺži. Výdrž batérie môžete predĺžiť aj automatickou funkciou vypínania a zapínania pravidelne každý deň vo vami nastavenom čase keď viete že sa nič nebude diať alebo môžete na zariadení aj samostatne vypnúť GPRS dáta čím zariadenie nebude nič odposielať, nebude dvíhať žiadne hovory a čaká len na príkaz na zapnutie. Aj takto sa dá predĺžiť výdrž batérie.

Zariadenie ukladá prejdenú trasu na server a vy si môžete pohodlne kedykoľvek skontrolovať údaje aj z histórie prejdených trás buď v aplikácii, alebo pohodlne na veľkej obrazovke cez webové rozhranie v počítači. Prezeranie a nastavovanie zariadenia a tras nevybíja batériu zariadenia, je to komunikácia medzi serverom zo záznamami a vaším zariadením (počítačom). Pri práci s aplikáciou vidíte stav batérie, dátum, čas aj aktuálnu polohu. Nastavenia sú jednoduché a ľahko sa zorientujete vďaka priloženému manuálu v slovenčine. 

Pod jedným účtom môžete mať aj viacero zariadení ktorým môžete priradiť z výberu rôzne ikony (na jednu môžete použiť aj vlastný obrázok) a vlastné názvy pre lepšiu orientáciu.

Vlastnosti zariadenia:

- Diaľkové odpočúvanie
- Spätné volanie pri zachytení zvuku
- Nahrávanie zvuku priamo do aplikácie pri zachytení zvuku
- Nahrávanie zvuku na SD kartu SMS príkazom
- Sledovanie približnej polohy zariadenia v reálnom čase
- Zaznamenávanie prejdenej trasy (história tri mesiace dozadu)
- Upozornenie na prekročenie hranice dnu / von z elektronického plotu - pri prekročení dostanete upozornenie a vytvorí sa záznam
- Upozornenie pri zachytení vibrácií zariadenia
- Režim dochádzky - nastaviteľné tri WiFi siete kde robí záznam ak sa objavia v jeho blízkosti
- SOS tlačidlo zavolá na predvolené čísla
- Viac režimov úspory energie
- Režim naprogramovaného automatického vypnutia a zapnutia 
- Vypnúť / zapnúť GPRS na diaľku čím šetríte batériu a prístroj sa stáva neodhaliteľný
- Vstavaný magnet
- Veľmi malé rozmery
- Veľmi jednoduché ovládanie prostredníctvom SMS príkazov, alebo aplikácie pre iOS a Android - nemá vplyv na výdrž batérie
- Pohodlné nastavovanie a prezeranie cez webové rozhranie počítača (internetový prehliadač) - nemá vplyv na výdrž batérie

Technické špecifikácie:

Model: AML-03
Komunikačná frekvencia: 850/900/1800/1900 MHz
Typ mikrofónu: Vstavaný silikónový digitálny mikrofón s vysokým rozlíšením
Režim určovania polohy: GPS + AGPS + WIFI + LBS
Funkcia SOS: Áno
Funkcia odpočúvania: Áno
Funkcia plotov: Áno 3 ploty
Funkcia dochádzky: Áno 3 WiFi siete
Detekcia zvuku: Áno
Detekcia vibrácií: Áno
Podpora pamäťovej karty: Micro SD 32Gb (formát FAT32)
Typ batérie: Vstavaná, 850 mAh
Výdrž v pohotovostnom režime: 14-20 dní záleží od teploty a frekvencie odosielania GPS polohy
Výdrž pri odpočúvaní: 4-4,5 hod.
Podporované operačné systémy: Android, iOS, Windows
Ovládanie: Prostredníctvom SMS príkazov, cez aplikáciu, alebo počítač
Pracovná teplota: -20℃ - +70℃
Rozmery: 50 x 30 x 15 mm

Obsah balenia:

1x Odposluch AML-21

1x Pútko na zápästie

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AML-03
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
97,00 € (s DPH)

AML-22 GPS tracker a GSM odposluch v jednom vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite zvuku. Zariadenie môže ukladať audio záznamy na SD kartu, alebo priamo do mobilnej aplikácie. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu GPS polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás 3 mesiace dozadu, časové informácie o pohybe, dátum a čas. Zariadenie má detekciu pohybu a vstavaný magnet.

144,00 € (s DPH)

Majte svojich rodičov alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

47,00 € (s DPH)

Mini GSM/MMS alarm je vysokokvalitné zariadenie určené predovšetkým na ochranu vášho majetku, napríklad domu, bytu, kancelárie, chalupy a iných objektov, ktoré potrebujete mať dokonale pod kontrolou. Vďaka PIR senzoru vám pri zachytení pohybu pošle MMS fotku, alebo krátke video na mobilný telefón. Môžete si naň kedykoľvek zavolať a počuť čo sa deje v jeho okolí.

336,00 € (s DPH)

AKMASA-5a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12 je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie s vysokou kvalitou zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou výhodnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy zariadenia a oznámenie pri pohybe. Zariadenie MLF-09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie, kde pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

43,20 € (s DPH)

AKds12 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk presne z vašich úst čisto a zreteľne. Dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds12 je vhodný pri tvorbe novinárskych rozhovorov, videí do sociálnych sieti.

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

76,00 € (s DPH)

Špionážna, bežná USB nabíjačka do zapaľovania automobilu s jednoduchým ovládaním pomocou SMS správ, má v sebe ukrytý citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu, odpočúvania alebo nahrávania na SD kartu a zisťovania GPS polohy. Zariadenie má v sebe ukrytú vlastnú batériu, vďaka ktorej je možné plošticu používať kdekoľvek aj mimo automobilu.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa