GSM odposluch s kamerou AML-08

AML-08 je GSM odpočúvacie zariadenie s kamerou, ktoré umožňuje monitorovanie priestoru, nahrávanie fotografie, nahrávanie video záznamu, nahrávanie zvuku, zistenie polohy zariadenia. Záznamy sa ukladajú na pamäťovú SD kartu v prístroji. Funkcie sa ovládajú pomocou SMS príkazov.

65,00 € (s DPH)
Kód:
AML-08
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto GSM zariadenie je určené pre všetkých, ktorí potrebujú skryto monitorovať akýkoľvek priestor. Vďaka tomu že zariadenie využíva GSM sieť, vám umožní diaľkové odpočúvanie kedykoľvek a kdekoľvek sa práve nachádzate. Na to aby ste mohli počuť čo sa deje v okolí zariadenia, stačí zavolať na telefónne číslo SIM karty, ktorá sa nachádza v zariadení. Keďže zariadenie disponuje kvalitným a citlivým mikrofónom, je možné odpočúvať zvuk aj v prípade, že sa zariadenie nachádza niekoľko metrov od jeho zdroja. Ak nemáte možnosť počúvať zvuk v reálnom čase, môžete pomocou SMS príkazu vytvoriť záznam na vloženú pamäťovú kartu. Veľkou výhodou zariadenia je aj to, že disponuje vstavanou kamerou, ktorá vám umožní zhotovovať fotografie a video záznamy. Tieto záznamy sa vytvárajú prostredníctvom SMS príkazov, ktoré je potrebné zaslať na telefónne číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení.

Zariadenie má vlastnú vstavanú batériu s kapacitou 400 mAh, ktorá vám zabezpečí chod prístroja v pracovnom režime 2-3 dní, v pohotovostnom režime 6 dní. Stav batérie môžete sledovať prostredníctvom mobilného telefónu, zaslaním príslušného SMS príkazu na telefónne číslo SIM karty, ktorá sa nachádza v zariadení. Pri poklese batérie pod 10% vám zariadenie pošle SMS správu s upozornením.

Zariadenie má vzhľadom na svoje veľmi malé rozmery a mnoho funkcií veľa možností využitia. Zariadenie môžete použiť napríklad v prípade kontroly svojich detí, zamestnancov, starých rodičov. Taktiež môžete zariadenie použiť aj na zistenie GPS polohy s presnosťou do 50-100m. 

Vlastnosti zariadenia:

- Vysokokvalitné zariadenie
- Možnosť diaľkovo odpočúvať hlas v okolí prístroja
- Možnosť diaľkovo si vyžiadať polohu prístroja
- Možnosť záznamu fotografií na SD kartu
- Možnosť záznamu videa na SD kartu
- Možnosť nahrávania hlasu na SD kartu
- Podpora pamäťovej karty
- Detekcia zvuku
- Citlivý mikrofón
- Veľmi jednoduché ovládanie prostredníctvom SMS príkazov

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie fotografie: 640 x 480 P
Rozlíšenie videa: 320 x 240 P
Maximálna dĺžka jedného diaľkového odposluchu: 180 min.
Sieť: GSM, GPRS
Frekvencia: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Podpora pamäťovej karty: Áno
Typ pamäťovej karty: micro SD
Maximálna kapacita pamäťovej karty: 32 GB
Typ batérie: Vstavaná, lipol 3,7V
Kapacita batérie: 400 mAh
Výdrž batérie v pracovnom režime: 2-3 dni
Výdrž batérie v pohotovostnom režime: 6 dni
Pripojenie zariadenia k externému zdroju (power bank, nabíjačka): neobmedzene
Napájanie: DC-5V
Materiál: Plast
Rozmery: 3,9 x 2,2 x 1,4 cm

Obsah balenia:

1x Odposluch AML-08

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AML-08
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa