GSM odposluch s kamerou AML-08

AML-08 je GSM odpočúvacie zariadenie s kamerou, ktoré umožňuje monitorovanie priestoru, nahrávanie fotografie, nahrávanie video záznamu, nahrávanie zvuku, zistenie polohy zariadenia. Záznamy sa ukladajú na pamäťovú SD kartu v prístroji. Funkcie sa ovládajú pomocou SMS príkazov.

65,00 € (s DPH)
Kód:
AML-08
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto GSM zariadenie je určené pre všetkých, ktorí potrebujú skryto monitorovať akýkoľvek priestor. Vďaka tomu že zariadenie využíva GSM sieť, vám umožní diaľkové odpočúvanie kedykoľvek a kdekoľvek sa práve nachádzate. Na to aby ste mohli počuť čo sa deje v okolí zariadenia, stačí zavolať na telefónne číslo SIM karty, ktorá sa nachádza v zariadení. Keďže zariadenie disponuje kvalitným a citlivým mikrofónom, je možné odpočúvať zvuk aj v prípade, že sa zariadenie nachádza niekoľko metrov od jeho zdroja. Ak nemáte možnosť počúvať zvuk v reálnom čase, môžete pomocou SMS príkazu vytvoriť záznam na vloženú pamäťovú kartu. Veľkou výhodou zariadenia je aj to, že disponuje vstavanou kamerou, ktorá vám umožní zhotovovať fotografie a video záznamy. Tieto záznamy sa vytvárajú prostredníctvom SMS príkazov, ktoré je potrebné zaslať na telefónne číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení.

Zariadenie má vlastnú vstavanú batériu s kapacitou 400 mAh, ktorá vám zabezpečí chod prístroja v pracovnom režime 2-3 dní, v pohotovostnom režime 6 dní. Stav batérie môžete sledovať prostredníctvom mobilného telefónu, zaslaním príslušného SMS príkazu na telefónne číslo SIM karty, ktorá sa nachádza v zariadení. Pri poklese batérie pod 10% vám zariadenie pošle SMS správu s upozornením.

Zariadenie má vzhľadom na svoje veľmi malé rozmery a mnoho funkcií veľa možností využitia. Zariadenie môžete použiť napríklad v prípade kontroly svojich detí, zamestnancov, starých rodičov. Taktiež môžete zariadenie použiť aj na zistenie GPS polohy s presnosťou do 50-100m. 

Vlastnosti zariadenia:

- Vysokokvalitné zariadenie
- Možnosť diaľkovo odpočúvať hlas v okolí prístroja
- Možnosť diaľkovo si vyžiadať polohu prístroja
- Možnosť záznamu fotografií na SD kartu
- Možnosť záznamu videa na SD kartu
- Možnosť nahrávania hlasu na SD kartu
- Podpora pamäťovej karty
- Detekcia zvuku
- Citlivý mikrofón
- Veľmi jednoduché ovládanie prostredníctvom SMS príkazov

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie fotografie: 640 x 480 P
Rozlíšenie videa: 320 x 240 P
Maximálna dĺžka jedného diaľkového odposluchu: 180 min.
Sieť: GSM, GPRS
Frekvencia: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Podpora pamäťovej karty: Áno
Typ pamäťovej karty: micro SD
Maximálna kapacita pamäťovej karty: 32 GB
Typ batérie: Vstavaná, lipol 3,7V
Kapacita batérie: 400 mAh
Výdrž batérie v pracovnom režime: 2-3 dni
Výdrž batérie v pohotovostnom režime: 6 dni
Pripojenie zariadenia k externému zdroju (power bank, nabíjačka): neobmedzene
Napájanie: DC-5V
Materiál: Plast
Rozmery: 3,9 x 2,2 x 1,4 cm

Obsah balenia:

1x Odposluch AML-08

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AML-08
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktorá má zabudovaný kvalitný mikrofón vďaka čomu získate očakávanú kvalitu zvuku. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zavolá na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na vloženú micro SD kartu.

144,00 € (s DPH)

Majte svojich starých rodičov, alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku vám v tom pomôže. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

WiFi odposluch s dlhou výdržou batérie AKA-R01 WiFi odposluch s dlhou výdržou batérie AKA-R01
Časovo obmedzená ponuka
108,00 € (s DPH) 128,00 €

AKA-R01 je šikovný zvukový rekordér malých rozmerov s dlhou výdržou batérie a ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

336,00 € (s DPH)

AKMASA-5 je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

90,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií ako GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu. Komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Môžete dostávať upozornenia, alebo vám zariadenie zavolá, keď zachytí pohyb, otras alebo zaznamená vo svojom okolí zvuk.

47,00 € (s DPH)

Mini GSM/MMS alarm je vysokokvalitné zariadenie určené predovšetkým na ochranu vášho majetku, napríklad domu, bytu, kancelárie, chalupy a iných objektov, ktoré potrebujete mať dokonale pod kontrolou. Vďaka PIR senzoru vám pri zachytení pohybu pošle MMS fotku, alebo krátke video na mobilný telefón. Môžete si naň kedykoľvek zavolať a počuť čo sa deje v jeho okolí.

105,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu. 

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie s vysokou kvalitou zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou výhodnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy zariadenia a oznámenie pri pohybe. Zariadenie MLF-09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie, kde pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

97,00 € (s DPH)

AML-22 GPS tracker a GSM odposluch v jednom vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite zvuku. Zariadenie môže ukladať audio záznamy na SD kartu, alebo priamo do mobilnej aplikácie. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu GPS polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás 3 mesiace dozadu, časové informácie o pohybe, dátum a čas. Zariadenie má detekciu pohybu a vstavaný magnet.

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

144,00 € (s DPH)

AKA-R02 je šikovný zvukový rekordér menších rozmerov s ultra dlhou výdržou batérie, ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa