GSM odposluch s kamerou AML-08

AML-08 je GSM odpočúvacie zariadenie s kamerou, ktoré umožňuje monitorovanie priestoru, nahrávanie fotografie, nahrávanie video záznamu, nahrávanie zvuku, zistenie polohy zariadenia. Záznamy sa ukladajú na pamäťovú SD kartu v prístroji. Funkcie sa ovládajú pomocou SMS príkazov.

65,00 € (s DPH)
Kód:
AML-08
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto GSM zariadenie je určené pre všetkých, ktorí potrebujú skryto monitorovať akýkoľvek priestor. Vďaka tomu že zariadenie využíva GSM sieť, vám umožní diaľkové odpočúvanie kedykoľvek a kdekoľvek sa práve nachádzate. Na to aby ste mohli počuť čo sa deje v okolí zariadenia, stačí zavolať na telefónne číslo SIM karty, ktorá sa nachádza v zariadení. Keďže zariadenie disponuje kvalitným a citlivým mikrofónom, je možné odpočúvať zvuk aj v prípade, že sa zariadenie nachádza niekoľko metrov od jeho zdroja. Ak nemáte možnosť počúvať zvuk v reálnom čase, môžete pomocou SMS príkazu vytvoriť záznam na vloženú pamäťovú kartu. Veľkou výhodou zariadenia je aj to, že disponuje vstavanou kamerou, ktorá vám umožní zhotovovať fotografie a video záznamy. Tieto záznamy sa vytvárajú prostredníctvom SMS príkazov, ktoré je potrebné zaslať na telefónne číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení.

Zariadenie má vlastnú vstavanú batériu s kapacitou 400 mAh, ktorá vám zabezpečí chod prístroja v pracovnom režime 2-3 dní, v pohotovostnom režime 6 dní. Stav batérie môžete sledovať prostredníctvom mobilného telefónu, zaslaním príslušného SMS príkazu na telefónne číslo SIM karty, ktorá sa nachádza v zariadení. Pri poklese batérie pod 10% vám zariadenie pošle SMS správu s upozornením.

Zariadenie má vzhľadom na svoje veľmi malé rozmery a mnoho funkcií veľa možností využitia. Zariadenie môžete použiť napríklad v prípade kontroly svojich detí, zamestnancov, starých rodičov. Taktiež môžete zariadenie použiť aj na zistenie GPS polohy s presnosťou do 50-100m. 

Vlastnosti zariadenia:

- Vysokokvalitné zariadenie
- Možnosť diaľkovo odpočúvať hlas v okolí prístroja
- Možnosť diaľkovo si vyžiadať polohu prístroja
- Možnosť záznamu fotografií na SD kartu
- Možnosť záznamu videa na SD kartu
- Možnosť nahrávania hlasu na SD kartu
- Podpora pamäťovej karty
- Detekcia zvuku
- Citlivý mikrofón
- Veľmi jednoduché ovládanie prostredníctvom SMS príkazov

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie fotografie: 640 x 480 P
Rozlíšenie videa: 320 x 240 P
Maximálna dĺžka jedného diaľkového odposluchu: 180 min.
Sieť: GSM, GPRS
Frekvencia: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Podpora pamäťovej karty: Áno
Typ pamäťovej karty: micro SD
Maximálna kapacita pamäťovej karty: 32 GB
Typ batérie: Vstavaná, lipol 3,7V
Kapacita batérie: 400 mAh
Výdrž batérie v pracovnom režime: 2-3 dni
Výdrž batérie v pohotovostnom režime: 6 dni
Pripojenie zariadenia k externému zdroju (power bank, nabíjačka): neobmedzene
Napájanie: DC-5V
Materiál: Plast
Rozmery: 3,9 x 2,2 x 1,4 cm

Obsah balenia:

1x Odposluch AML-08

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AML-08
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

59,90 € (s DPH)

AKds13 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si nenápadne upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk zo všetkých smerov 360° dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds13 je ľahučký a prenášate si ho v prenosnom nabíjateľnom puzdre. Je vhodný pri tvorbe videa do sociálnych sieti.

97,00 € (s DPH)

AML-22 GPS tracker a GSM odposluch v jednom vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite zvuku. Zariadenie môže ukladať audio záznamy na SD kartu, alebo priamo do mobilnej aplikácie. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu GPS polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás 3 mesiace dozadu, časové informácie o pohybe, dátum a čas. Zariadenie má detekciu pohybu a vstavaný magnet.

76,00 € (s DPH)

Špionážna, bežná USB nabíjačka do zapaľovania automobilu s jednoduchým ovládaním pomocou SMS správ, má v sebe ukrytý citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu, odpočúvania alebo nahrávania na SD kartu a zisťovania GPS polohy. Zariadenie má v sebe ukrytú vlastnú batériu, vďaka ktorej je možné plošticu používať kdekoľvek aj mimo automobilu.

99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12 je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

105,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu. 

90,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií ako GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu. Komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Môžete dostávať upozornenia, alebo vám zariadenie zavolá, keď zachytí pohyb, otras alebo zaznamená vo svojom okolí zvuk.

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa