GSM odposluch s kamerou AML-08

AML-08 je GSM odpočúvacie zariadenie s kamerou, ktoré umožňuje monitorovanie priestoru, nahrávanie fotografie, nahrávanie video záznamu, nahrávanie zvuku, zistenie polohy zariadenia. Záznamy sa ukladajú na pamäťovú SD kartu v prístroji. Funkcie sa ovládajú pomocou SMS príkazov.

65,00 € (s DPH)
Kód:
AML-08
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto GSM zariadenie je určené pre všetkých, ktorí potrebujú skryto monitorovať akýkoľvek priestor. Vďaka tomu že zariadenie využíva GSM sieť, vám umožní diaľkové odpočúvanie kedykoľvek a kdekoľvek sa práve nachádzate. Na to aby ste mohli počuť čo sa deje v okolí zariadenia, stačí zavolať na telefónne číslo SIM karty, ktorá sa nachádza v zariadení. Keďže zariadenie disponuje kvalitným a citlivým mikrofónom, je možné odpočúvať zvuk aj v prípade, že sa zariadenie nachádza niekoľko metrov od jeho zdroja. Ak nemáte možnosť počúvať zvuk v reálnom čase, môžete pomocou SMS príkazu vytvoriť záznam na vloženú pamäťovú kartu. Veľkou výhodou zariadenia je aj to, že disponuje vstavanou kamerou, ktorá vám umožní zhotovovať fotografie a video záznamy. Tieto záznamy sa vytvárajú prostredníctvom SMS príkazov, ktoré je potrebné zaslať na telefónne číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení.

Zariadenie má vlastnú vstavanú batériu s kapacitou 400 mAh, ktorá vám zabezpečí chod prístroja v pracovnom režime 2-3 dní, v pohotovostnom režime 6 dní. Stav batérie môžete sledovať prostredníctvom mobilného telefónu, zaslaním príslušného SMS príkazu na telefónne číslo SIM karty, ktorá sa nachádza v zariadení. Pri poklese batérie pod 10% vám zariadenie pošle SMS správu s upozornením.

Zariadenie má vzhľadom na svoje veľmi malé rozmery a mnoho funkcií veľa možností využitia. Zariadenie môžete použiť napríklad v prípade kontroly svojich detí, zamestnancov, starých rodičov. Taktiež môžete zariadenie použiť aj na zistenie GPS polohy s presnosťou do 50-100m. 

Vlastnosti zariadenia:

- Vysokokvalitné zariadenie
- Možnosť diaľkovo odpočúvať hlas v okolí prístroja
- Možnosť diaľkovo si vyžiadať polohu prístroja
- Možnosť záznamu fotografií na SD kartu
- Možnosť záznamu videa na SD kartu
- Možnosť nahrávania hlasu na SD kartu
- Podpora pamäťovej karty
- Detekcia zvuku
- Citlivý mikrofón
- Veľmi jednoduché ovládanie prostredníctvom SMS príkazov

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie fotografie: 640 x 480 P
Rozlíšenie videa: 320 x 240 P
Maximálna dĺžka jedného diaľkového odposluchu: 180 min.
Sieť: GSM, GPRS
Frekvencia: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Podpora pamäťovej karty: Áno
Typ pamäťovej karty: micro SD
Maximálna kapacita pamäťovej karty: 32 GB
Typ batérie: Vstavaná, lipol 3,7V
Kapacita batérie: 400 mAh
Výdrž batérie v pracovnom režime: 2-3 dni
Výdrž batérie v pohotovostnom režime: 6 dni
Pripojenie zariadenia k externému zdroju (power bank, nabíjačka): neobmedzene
Napájanie: DC-5V
Materiál: Plast
Rozmery: 3,9 x 2,2 x 1,4 cm

Obsah balenia:

1x Odposluch AML-08

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AML-08
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (15)
100,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií napríklad GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu, komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Je možné dostávať upozornenia, alebo vám môže zavolať, keď sa dostane do pohybu, keď zachytí otras, keď zachytí vo svojom okolí zvuk.

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktoré umožňuje skryto monitorovať rôzne priestory z akéhokoľvek miesta na svete. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zatelefonuje na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na micro SD kartu.

76,00 € (s DPH)

Špionážna, bežná USB nabíjačka do zapaľovania automobilu s jednoduchým ovládaním, má v sebe ukrytý citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania GPS polohy. Zariadenie má v sebe ukrytú vlastnú batériu, vďaka ktorej je možné plošticu používať kdekoľvek aj mimo automobilu.

99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

90,00 € (s DPH)

Toto vysokokvalitné GSM zariadenie umožňuje monitoring vo veľmi vysokej kvalite. Polohu a ostatné funkcie môžete ovládať aj cez webovú platformu. Toto zariadenie môžete využiť na sledovanie polohy zvierat, automobilov, starých rodičov, skladových priestorov, prázdneho bytu či domu, alebo na jednoduchý monitoring okolia.

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie vo vysokej kvalite, pričom môže zvuk aj zaznamenať na vloženú SD kartu. Ďalšou šikovnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy prístroja a oznámenie pri pohybe. Zariadenie ML-GF09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie ktorá je v cene a pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa