Falošná kamera s blikajúcou LED kontrolkou a solárnym článkom

Napodobenina exteriérovej kamery, na nerozoznanie od originálu aj s káblikom do steny s blikajúcou LED kontrolkou odoženie každého zlodeja. Kamera je vhodná do exteriéru, najlepšie na miesto kde dopadá slnečný svit kvôli solárnemu panelu umiestnenému na vrchu kamery.

25,00 € (s DPH)
Kód:
AK-FK02
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Napodobenina skutočnej exterierovej kamery so solárnym článkom. Kamera je vyrobená z plastu. Možnosť naklopenia a natočenia na požadovaný smer. Kamera obsahuje blikajúcu červenú LED kontrolku. Napájanie je zabezpečené vďaka vstavenému solárnemu panelíku a pre prípad zotmenia, alebo umiestnenia na mieste bez priameho svetla sú potrebné dve batérie AA 1,5V (nie sú súčasťou balenia). Súčasťou balenia sú inštalačné skrutky a nálepka označujúca, že objekt je chránený kamerovým systémom.

Technické špecifikácie:

Vzhľad: Reálna kamera
Výstraha: Blikajúca červená kontrolka
Umiestnenie: Vhodná do exteriéru
Materiál: Odolný plast
Napájenie: Batérie 2x AA 1.5 V
Rozmer kamery: 180x80mm
Dĺžka držiaka: 125mm
Váha bez batérii: 298g

Obsah balenia:

1x Imitácia kamery-

1x Sada skrutiek a hmoždinok

1x Nálepka

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AK-FK02
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
123,00 € (s DPH)

Inteligentná IP kamera 1080P ktorá sa vyznačuje Wifi pripojením, nočným videním, detekciou pohybu objektov za pomoci PIR senzoru, jednoduchým ovládaním, dlhou výdržou batérie. Toto elegantná kamera je vhodné do exteriéru rovnako ako aj do interiéru a to vďaka odolnosti zariadenia IP66. Výstrahy o pohybe posiela priamo do aplikácie. Spolupracuje so systémami Android, iOS, Windows na počítači.

180,00 € (s DPH)

Bezpečnosť a ochrana je jednou z najväčších priorít nielen doma, ale aj v kanceláriách alebo kdekoľvek inde, kde chcete dávať pozor na Vašich blízkych, Váš majetok či zamestnancov. Vďaka tejto novej bezdrôtovej WiFi IP bezpečnostnej kamere s rozlíšením 1080p to nebude problém, pretože kamera je určená aj do nepriaznivých podmienok. Stupeň odolnosti: IP66, IR prísvit a PIR senzor.

60,00 € (s DPH)

Kvalitná kamera bez ostrých hrán a výčnelkov s Full-HD rozlíšením prenosom obrazu, obojsmerného zvuku, púšťaním uspávanky a zobrazením informácii o teplote a vlhkosti vzduchu na obrazovke smartfónu, vhodná prevažne na stráženie bábätka. Koniec kamery je prispôsobiteľný - ohybný dá sa omotať na postieľku, prípadne vytvoriť tvar kruhového stojanu a iné.

108,00 € (s DPH)

Táto otočná IP kamera AKS69PTZ komunikuje buď cez WiFi alebo LAN kábel. Hlavnou výhodou je schopnosť rozpoznať a sledovať postavu človeka čím sa vyhnete falošným poplachom. Kamera disponuje nočným videním ktoré sa dá skombinovať s LED svetlom vďaka čomu dovidí 15-20m do diaľky. Má vstavaný výkonný reproduktor a mikrofón na obojsmernú komunikáciu a možnosť zapnúť červeno modré svetlo pri poplachu.

40,00 € (s DPH)

Napodobenina exteriérovej kamery, na nerozoznanie od originálu s blikajúcou LED kontrolkou a PIR senzorom na zapínanie LED bieleho svetla, odoženie každého zlodeja. Kamera je vhodná do exteriéru, najlepšie na miesto kde dopadá slnečný svit. Zariadenie má v sebe batériu ktorá sa cez deň nabíja vďaka solárnemu panelu umiestnenému na vrchu kamery.

115,00 € (s DPH)

Táto IP kamera Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne. Kamera disponuje aj funkciou plynulého otáčania a nakláňania až 345°stupňov. Ďalšou výhodou je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad.

108,00 € (s DPH)

Kamera AKG-R7 zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne.. WiFi kamera disponuje aj funkciou otáčania pre lepší rozhľad. Snímač s rozlíšením 1920x1080 a podporou SD karty do 128Gb je silný nástroj predurčený na stráženie interiéru ako kancelárie, obchod, domácnosť, alebo iný priestor, ktorý potrebujete mať zabezpečený a pod kontrolou.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa