Atrapa bezpečnostnej kamery s PIR, LED svetlom, červenou kontrolkou a solárnym panelom

Napodobenina exteriérovej kamery, na nerozoznanie od originálu s blikajúcou LED kontrolkou a PIR senzorom na zapínanie LED bieleho svetla, odoženie každého zlodeja. Kamera je vhodná do exteriéru, najlepšie na miesto kde dopadá slnečný svit. Zariadenie má v sebe batériu ktorá sa cez deň nabíja vďaka solárnemu panelu umiestnenému na vrchu kamery.

40,00 € (s DPH)
Kód:
AK-FK01
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto dokonalá napodobenina bezpečnostnej kamery má zabudovanú červenú LED kontrolku ktorú je možné zapnúť alebo vypnúť. Pri zapnutí bliká. Vďaka PIR senzoru táto atrapa kamery rozsvieti biele LED svetlo hneď ako zachytí pohyb človeka čo zaručene vystraší potencionálneho zlodeja, ale zároveň vám to pekne môže posvietiť na cestu. Atrapa kamery nepotrebuje nejakú namáhavú montáž, stači naskrutkovať na stenu domu a vďaka kĺbu dokážete natočiť správny smer. Solárny panel je tiež pohyblivý na náklon.

Atrapa je určená do exteriéru, je celokovová a najlepšie je ju umiestniť tam kam dopadá slnečný svit.

Všetko sa ovláda jedným tlačidlom pričom disponuje tromi režimami:

Režim 1: Mierne svetlo v noci + plné svetlo po indukcii ľudského tela.

Režim 2: Žiadne svetlo v noci + plné svetlo po indukcii ľudského tela. V tomto režime stále bliká červená kontrolka.

Režim 3: Normálne zapnuté - v noci sa zapne a po 4 hodinách konštantného svetla sa mení na slabé svetlo.

Svetlo po úplnom nabití môže poskytnúť viac ako 40 hodín osvetlenia v režime slabého osvetlenia. Vstavaná lítium-iónová batéria. Batéria má ochranný obvod nabíjania a vybíjania, ktorý zabraňuje nadmernému nabitiu a vybitiu.

Technické špecifikácie:

Materiál: Hliník alloy a ABS
Solárny panel: 2W / 5V
Batéria: 3,7V / 2800mAh
Nabíjanie: Nabitie do plna trvá cca 4 hod.
Výkon LED: 5W
Lux: 800LM
Teplota svetla: 6500K
Dosvit: 6 - 8m
Interval po detekcii pohybu: 20 sekúnd
Pracovná teplota: -10° až +60° C
Stupeň ochrany: IP66
Rozmer: 185 x 85 x 125mm
Váha: 600g

Obsah balenia:

1x Atrapa kamery-

1x Sada skrutiek a hmoždinok

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AK-FK01
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
110,40 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá šetrí batériu a môže ochrániť váš domov vo dne aj v noci. Zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje aj počas noci. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery. 

115,00 € (s DPH)

Táto IP kamera Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne. Kamera disponuje aj funkciou plynulého otáčania a nakláňania až 345°stupňov. Ďalšou výhodou je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad.

108,00 € (s DPH)

Táto otočná IP kamera AKS69PTZ komunikuje buď cez WiFi alebo LAN kábel. Hlavnou výhodou je schopnosť rozpoznať a sledovať postavu človeka čím sa vyhnete falošným poplachom. Kamera disponuje nočným videním ktoré sa dá skombinovať s LED svetlom vďaka čomu dovidí 15-20m do diaľky. Má vstavaný výkonný reproduktor a mikrofón na obojsmernú komunikáciu a možnosť zapnúť červeno modré svetlo pri poplachu.

119,00 € (s DPH)

Táto IP kamera je vhodná do interiéru aj exteriéru (IP65). So vstavanou batériou a Full HD rozlíšením vám umožní sledovanie akéhokoľvek objektu a to všetko bez nutnosti káblového pripojenia. Kamera podporuje WiFi sieť, čo Vám umožní diaľkové ovládanie prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

180,00 € (s DPH)

AKP-400 je panoramatická kamera so 180° uhlom obrazu čo dosahuje dvomi objektívmi. Kamera je statická s detekciou a sledovaním človeka pričom sa snaží držať tvár čím najviac zväčšenú na obraze. Vďaka citlivému snímaču môžete mať zapnuté farebné nočné videnie s dosahom do 30-40m. Kamera spolupracuje s aplikáciou pre systém iOS (Apple) a Android. Kamera disponuje s pripojením WiFi alebo LAN káblom.

169,00 € (s DPH)

AKF14G je malá 4G batériová kamera s nízkou spotrebou a FHD1080P obrazom. Disponuje PIR senzorom pohybu a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní. Jednoduchá inštalácia, magnetický držiak, netreba ťahať žiadne káble, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu, Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu Android a iOS. Táto kamera je výborná náhrada za fotopascu.

96,00 € (s DPH)

Wi-Fi kamera 360°/90° otáčaním s HD rozlíšením, podporou SD karty, cloud úložiska, rýchlou konfiguráciou a spoluprácou s aplikáciami tretích strán Alexa, Google assistant, SmartThings, IFTTT. Kamera je určená na použitie do interiéru či už kancelárie, domácnosti, alebo iného objektu, ktorý potrebujete mať pod kontrolou.

200,00 € (s DPH)

AKF14G je malá 4G batériová kamera s nízkou spotrebou a FHD1080P obrazom. Disponuje PIR senzorom pohybu a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní. Jednoduchá inštalácia, solárny panel šraubovací držiak, netreba ťahať žiadne káble, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu, Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu Android a iOS. Táto kamera je výborná náhrada za fotopascu.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa