Atrapa bezpečnostnej kamery s PIR, LED svetlom, červenou kontrolkou a solárnym panelom

Napodobenina exteriérovej kamery, na nerozoznanie od originálu s blikajúcou LED kontrolkou a PIR senzorom na zapínanie LED bieleho svetla, odoženie každého zlodeja. Kamera je vhodná do exteriéru, najlepšie na miesto kde dopadá slnečný svit. Zariadenie má v sebe batériu ktorá sa cez deň nabíja vďaka solárnemu panelu umiestnenému na vrchu kamery.

40,00 € (s DPH)
Kód:
AK-FK01
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto dokonalá napodobenina bezpečnostnej kamery má zabudovanú červenú LED kontrolku ktorú je možné zapnúť alebo vypnúť. Pri zapnutí bliká. Vďaka PIR senzoru táto atrapa kamery rozsvieti biele LED svetlo hneď ako zachytí pohyb človeka čo zaručene vystraší potencionálneho zlodeja, ale zároveň vám to pekne môže posvietiť na cestu. Atrapa kamery nepotrebuje nejakú namáhavú montáž, stači naskrutkovať na stenu domu a vďaka kĺbu dokážete natočiť správny smer. Solárny panel je tiež pohyblivý na náklon.

Atrapa je určená do exteriéru, je celokovová a najlepšie je ju umiestniť tam kam dopadá slnečný svit.

Všetko sa ovláda jedným tlačidlom pričom disponuje tromi režimami:

Režim 1: Mierne svetlo v noci + plné svetlo po indukcii ľudského tela.

Režim 2: Žiadne svetlo v noci + plné svetlo po indukcii ľudského tela. V tomto režime stále bliká červená kontrolka.

Režim 3: Normálne zapnuté - v noci sa zapne a po 4 hodinách konštantného svetla sa mení na slabé svetlo.

Svetlo po úplnom nabití môže poskytnúť viac ako 40 hodín osvetlenia v režime slabého osvetlenia. Vstavaná lítium-iónová batéria. Batéria má ochranný obvod nabíjania a vybíjania, ktorý zabraňuje nadmernému nabitiu a vybitiu.

Technické špecifikácie:

Materiál: Hliník alloy a ABS
Solárny panel: 2W / 5V
Batéria: 3,7V / 2800mAh
Nabíjanie: Nabitie do plna trvá cca 4 hod.
Výkon LED: 5W
Lux: 800LM
Teplota svetla: 6500K
Dosvit: 6 - 8m
Interval po detekcii pohybu: 20 sekúnd
Pracovná teplota: -10° až +60° C
Stupeň ochrany: IP66
Rozmer: 185 x 85 x 125mm
Váha: 600g

Obsah balenia:

1x Atrapa kamery-

1x Sada skrutiek a hmoždinok

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AK-FK01
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
144,00 € (s DPH)

AK-SW9 - HDMI 4x1 Multi zobrazovač je zariadenie ktoré pojme 4 obrazové toky zariadení a zobrazuje ich na jednom zariadení ( monitor, TV ). Pomocou diaľkového ovládača si môžete prepínať jednotlivé vstupy a to tak že na obrazovke môžete mať zobrazené jedno zo štyroch zariadení, alebo rôzne kombinácie všetkých štyroch.

60,00 € (s DPH)

Kvalitná kamera bez ostrých hrán a výčnelkov s Full-HD rozlíšením prenosom obrazu, obojsmerného zvuku, púšťaním uspávanky a zobrazením informácii o teplote a vlhkosti vzduchu na obrazovke smartfónu, vhodná prevažne na stráženie bábätka. Koniec kamery je prispôsobiteľný - ohybný dá sa omotať na postieľku, prípadne vytvoriť tvar kruhového stojanu a iné.

144,00 € (s DPH)

Táto IP kamera Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne. Kamera disponuje aj funkciou plynulého otáčania a nakláňania až 345°stupňov. Ďalšou výhodou je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad.

96,00 € (s DPH)

Wi-Fi kamera 360°/90° otáčaním s HD rozlíšením, podporou SD karty, cloud úložiska, rýchlou konfiguráciou a spoluprácou s aplikáciami tretích strán Alexa, Google assistant, SmartThings, IFTTT. Kamera je určená na použitie do interiéru či už kancelárie, domácnosti, alebo iného objektu, ktorý potrebujete mať pod kontrolou.

150,00 € (s DPH)

Wifi IP kamera FHD1080P s PIR senzorom a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní Jednoduchá inštalácia, nízka spotreba, netreba ťahať káble, balenie obsahuje aj solárny panel ktorý dokáže dobíjať vstavanú batériu, detekcia pohybu, WiFi mód, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu alebo Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu hocikedy a hocikde.

180,00 € (s DPH)

Bezpečnosť a ochrana je jednou z najväčších priorít nielen doma, ale aj v kanceláriách alebo kdekoľvek inde, kde chcete dávať pozor na Vašich blízkych, Váš majetok či zamestnancov. Vďaka tejto novej bezdrôtovej WiFi IP bezpečnostnej kamere s rozlíšením 1080p to nebude problém, pretože kamera je určená aj do nepriaznivých podmienok. Stupeň odolnosti: IP66, IR prísvit a PIR senzor.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa