Atrapa bezpečnostnej kamery s PIR, LED svetlom, červenou kontrolkou a solárnym panelom

Napodobenina exteriérovej kamery, na nerozoznanie od originálu s blikajúcou LED kontrolkou a PIR senzorom na zapínanie LED bieleho svetla, odoženie každého zlodeja. Kamera je vhodná do exteriéru, najlepšie na miesto kde dopadá slnečný svit. Zariadenie má v sebe batériu ktorá sa cez deň nabíja vďaka solárnemu panelu umiestnenému na vrchu kamery.

40,00 € (s DPH)
Kód:
AK-FK01
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto dokonalá napodobenina bezpečnostnej kamery má zabudovanú červenú LED kontrolku ktorú je možné zapnúť alebo vypnúť. Pri zapnutí bliká. Vďaka PIR senzoru táto atrapa kamery rozsvieti biele LED svetlo hneď ako zachytí pohyb človeka čo zaručene vystraší potencionálneho zlodeja, ale zároveň vám to pekne môže posvietiť na cestu. Atrapa kamery nepotrebuje nejakú namáhavú montáž, stači naskrutkovať na stenu domu a vďaka kĺbu dokážete natočiť správny smer. Solárny panel je tiež pohyblivý na náklon.

Atrapa je určená do exteriéru, je celokovová a najlepšie je ju umiestniť tam kam dopadá slnečný svit.

Všetko sa ovláda jedným tlačidlom pričom disponuje tromi režimami:

Režim 1: Mierne svetlo v noci + plné svetlo po indukcii ľudského tela.

Režim 2: Žiadne svetlo v noci + plné svetlo po indukcii ľudského tela. V tomto režime stále bliká červená kontrolka.

Režim 3: Normálne zapnuté - v noci sa zapne a po 4 hodinách konštantného svetla sa mení na slabé svetlo.

Svetlo po úplnom nabití môže poskytnúť viac ako 40 hodín osvetlenia v režime slabého osvetlenia. Vstavaná lítium-iónová batéria. Batéria má ochranný obvod nabíjania a vybíjania, ktorý zabraňuje nadmernému nabitiu a vybitiu.

Technické špecifikácie:

Materiál: Hliník alloy a ABS
Solárny panel: 2W / 5V
Batéria: 3,7V / 2800mAh
Nabíjanie: Nabitie do plna trvá cca 4 hod.
Výkon LED: 5W
Lux: 800LM
Teplota svetla: 6500K
Dosvit: 6 - 8m
Interval po detekcii pohybu: 20 sekúnd
Pracovná teplota: -10° až +60° C
Stupeň ochrany: IP66
Rozmer: 185 x 85 x 125mm
Váha: 600g

Obsah balenia:

1x Atrapa kamery-

1x Sada skrutiek a hmoždinok

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AK-FK01
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
149,00 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá môže ochrániť váš domov 24/7 vo dne aj v noci, zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje v okolí. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery a vďaka pribalenému solárnemu panelu môže fungovať nepretržite.

96,00 € (s DPH)

Wi-Fi kamera 360°/90° otáčaním s HD rozlíšením, podporou SD karty, cloud úložiska, rýchlou konfiguráciou a spoluprácou s aplikáciami tretích strán Alexa, Google assistant, SmartThings, IFTTT. Kamera je určená na použitie do interiéru či už kancelárie, domácnosti, alebo iného objektu, ktorý potrebujete mať pod kontrolou.

90,00 € (s DPH)

Táto 2K IP kamera AKS24 Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne. Kamera disponuje aj funkciou plynulého otáčania a nakláňania až 345°/84°. Ďalšou výhodou je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad. Kamera sa dá namontovať na stenu ako aj na strop.

60,00 € (s DPH)

Kvalitná kamera bez ostrých hrán a výčnelkov s Full-HD rozlíšením prenosom obrazu, obojsmerného zvuku, púšťaním uspávanky a zobrazením informácii o teplote a vlhkosti vzduchu na obrazovke smartfónu, vhodná prevažne na stráženie bábätka. Koniec kamery je prispôsobiteľný - ohybný dá sa omotať na postieľku, prípadne vytvoriť tvar kruhového stojanu a iné.

169,00 € (s DPH)

AKF14G je malá 4G batériová kamera s nízkou spotrebou a FHD1080P obrazom. Disponuje PIR senzorom pohybu a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní. Jednoduchá inštalácia, magnetický držiak, netreba ťahať žiadne káble, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu, Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu Android a iOS. Táto kamera je výborná náhrada za fotopascu.

96,00 € (s DPH)

Táto 2K IP kamera Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne. Kamera disponuje aj funkciou plynulého otáčania a nakláňania až 345°/84°. Ďalšou výhodou je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad. Kamera sa dá namontovať na stenu ako aj na strop.

119,00 € (s DPH)

Táto IP kamera je vhodná do interiéru aj exteriéru (IP65). So vstavanou batériou a Full HD rozlíšením vám umožní sledovanie akéhokoľvek objektu a to všetko bez nutnosti káblového pripojenia. Kamera podporuje WiFi sieť, čo Vám umožní diaľkové ovládanie prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa