Amaryllo AR3S Pro – Inteligentný exteriérový set 2 SMART kamier + 1 otočnej 360° kamery

AR3S PRO je prvá sada robotických kamier na svete, ktorá ponúka rýchle rozpoznávanie tváre s možnosťou automatického sledovania, bez potreby rekordéra a počítača.

709,00 € (s DPH)
Kód:
AR3S Pro (2+1)
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie umožňuje vzdialené nastavenie zobrazenia prakticky v každom smere. AR3S vás upozorní na veci na ktorých najviac záleží pri rozpoznávaní objektov. Vďaka odolnosti voči poveternostným vplyvom IP66 a ľahkej škálovateľnosti pomocou viacerých kamier vám AR3S PRO sada ponúka najlepšiu voľbu, ktorá pomáha chrániť a udržiavať pripojenie k vášmu majetku vo dne a v noci.

Bezpečnostná exteriérová sada kamier ponúka dve statické IP SMART kamery s nočným IR videním a jednu hlavnú kameru, ktorú je možné manuálne prostredníctvom bezplatnej aplikácie otáčať do uhla až 360° (horizontálne) a 108° (vertikálne). Kamery sa dajú nastaviť aj na automaticky režim, ktorý sleduje pohyb osôb po priestore a rozpoznáva ich tváre.

Posledne spomenutá funkcia rozpoznávania tváre umožňuje priraďovať mená k osobám, ktoré prejdú pred objektívom kamier. V prípade, že pred objektívom prejde cudzia osoba, tak zariadenie odošle upozornenie o neznámej osobe prostredníctvom mobilnej aplikácie. Túto funkciu je samozrejme možné mať aj vypnutú.

Otáčajúca bezpečnostná kamera má vstavaný reproduktor a mikrofón, vďaka čomu je možné viesť obojsmernú komunikáciu s osobou pred objektívom kamery. Prenos videa je poskytovaný vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P). Objektívy kamier rozpoznávajú tvár a pohyb človeka pričom plynule otočná kamera sleduje jeho pohyb. Následne kamera odosiela fotografiu s upozornením na mobilný telefón, alebo tablet o narušení monitorovaného priestoru. Kamera vďaka funkcii detekcie pohybu a automatického sledovania dokáže sledovať detekovanú osobu až do vzdialenosti 12 metrov.

Záznam z kamier sa ukladá podľa nastavenia užívateľa buď na vlastné cloudové úložisko, alebo napríklad na Google Disk, ktorý poskytuje k dispozícií zadarmo až 15GB. Prepojenie s účtom je možné pomocou pár jednoduchých krokov a robí sa priamo v prostredí aplikácie Amaryllo. Medzi ďalšie možnosti patrí cloudové úložisko priamo od firmy Amaryllo, ktoré ponúka zdarma ukladanie videí na svoj vlastný server s dostupným archívom až na 24 hodín s možnosťou 3 dňového archivovania v 10 sekundových výstražných upozorneniach pri detekcii. Ďalšie možnosti balíkov od firmy Amaryllo sú spoplatnené.

Veľkou výhodou kamerového setu je že každá z kamier disponuje IR nočným prisvietením, vďaka čomu sa zhotovuje záznam z objektívov kamier aj v úplnej tme. Komunikácia a prenos z kamier prebieha bezpečne cez 256 bitové šifrovanie. Kvalita videa, rýchlosť dátového prenosu a zvuku je na najvyššej úrovni.

Prostredníctvom mobilnej aplikácie je možné sledovať video z kamier na živo alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Pri detekcii audio senzorom, alebo pohybovým senzorom sa spustí automaticky hlasný alarm, ktorý zároveň odošle textové a obrazové upozornenie priamo cez aplikáciu do mobilného telefónu alebo tabletu.

Kamery sa dajú napájať dvoma spôsobmi, buď priamo cez POE (RJ-45) konektor cez ktorý prúdi nielen internetové pripojenie ale aj potrebné napätie pre trvalý chod kamery, alebo jednoducho cez DC adaptér. Všetky kamery sú dodávané s priloženým držiakom, vďaka ktorému je ich možné uchytiť prakticky kdekoľvek.

Ďalšou výhodou je zabudovaný WiFi modul pri otáčajúcej sa kamere, ktorý umožňuje, aby si kamera pamätala až 4 rôzne WiFi siete. Výhodou je, že sa tak kamera dá prepojiť s rôznymi routermi a v prípade výpadku sa zariadenie pripojí k funkčnej internetovej sieti, ktorú má v dosahu. Aplikácia umožňuje pripojiť aj ostatné kamery od spoločnosti Amaryllo, vďaka čomu je možné mať pokryté viaceré miesta a jednoducho prepínať medzi kamerami.

Vlastnosti zariadenia:

- Set otočnej kamery, ktorá sa dokáže prostredníctvom ovládania cez mobilnú aplikáciu otáčať horizontálne do 360° a vertikálne do 108° a 2 statických kamier, ktoré spoločne s otočnou kamerou medzi sebou komunikujú.
- Rozpoznávanie tváre a ukladanie známych osôb do pamäte.
- Kvalitné zaznamenávanie video nahrávok vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom.
- Možnosť viesť obojstrannú komunikáciu s osobou, ktorá sa nachádza pred otáčajúcou kamerou.
- Funkcia detekcie pohybu, ktorá upozorní prostredníctvom mobilnej aplikácie, v prípade, že sa aktuálne nenachádzate v pristore domova.
- Podpora ukladania video záznamov na Cloudové úložisko ako napr. Google Cloud alebo Amaryllo Cloud (24 hodinové video a 3 dni upozornení).
- Zabudovaná vlastná 8GB pamäť pre prípadný výpadok internetového pripojenia.
- Podpora mobilných aplikácii iOS a Android pre sledovanie obrazu na živo, zo záznamu a nastavovanie.
- Stupeň krytia zariadenia IP66, vďaka čomu je zariadenie odolné voči poveternostným vplyvom a taktiež je prachotesné a odolné voči intenzívne tryskajúcej vode.
- Jednoduché nastavovanie a obsluha zariadení.
- A možstvo ďalších skvelých funkcií ...

Technické špecifikácie:

1x - Model (AR3S): ACR1608R31SBK
Rozsah Autotracking: 360°
Rozpoznanie tváre: Áno
Upozornenie na udalosti: Áno
Detekcia pohybu/zvuku/tvárí: Áno
Pripojenie na služby Google: Áno
Vytýčenie kontrolovanej zóny: Áno
Časová os na obrazovke: Áno
10 sekundové video upozornenie: S amaryllo services predplatnou službou
Svetelná lampa: Áno
Šifrovanie: 256 bitové bezpečnostné zašifrovanie
Obojstranna komunikácia: Áno
SMART výstrahy: Áno
Fotografická/textová/offline výstraha: Áno
Diaľkové ovládanie: Zväčšenie- 4x, Otáčanie - 360 stupňov, Naklonenie - 10-80 stupňov
Kvalita videa: Automaticky upravovaná
Upozornenie na vlámanie alarmom/svetlami: Áno
Senzor kamery: 1/ 2.7“ CMOS
Šošovka: EFL 4.00mm/ F2.1
Zorné pole: 108 stupňov (diagonálne)
Skreslenie obrazu: menej ako 12%
Snímky za sekundu: 30 fps pri rozlíšení 1920x1080
Rozlíšenie videa: 1080p, 720p, 480p, 360p
Kompresia videa: H.264, JPEG
Ochrana súkromia: Áno
Denné/nočné videnie: Profesionálny ICR modul so 4x IR LED
Audio: Vstavaný mikrofón a reproduktory
Bezdrôtové parametre WiFi: Vstavaný modul MIMO 2x2 Wifi 2.4GHz 802.11 b/g/n
Ethernet: RJ-45
Plán amaryllo služieb: Basic/Bronze/Silver/Gold/Platinum
Sieťový protokol: TCP/IP UDP/IP HTTP/HTTPS DHCP NTP WPS
Stupeň ochrany: IP66
Podpora NAS: SMB/CIFS
Úložisko: Vstavaných 8gb interného úložiska
Amaryllo Cloud: 24 dní videa a 3 dni upozornení v internetovom úložisku
Podpora aplikácie a internetového vyhľadávača: Amaryllo Live
Požiadavky OS na aplikáciu: iOS 7 a vyššie/ Android 4.1 a vyššie
Rozmery: 15 x 11 x 16cm
Hmotnosť: 370g
Spotreba Energie: 100V-240V (12V/2A DC)
Prevádzkové teploty: -30 do +50 stupňov C


2x - Model (AR4): ACR1501R4WH
Technológia šifrovania: 256 bitové
Rozpoznanie tváre: Áno
Detekcia pohybu/zvukov: Áno
Detekcia ľudí: Áno
Detekcia vozidiel: Áno
Vytýčenie kontrolovanej zóny: Áno
Podpora viacerých pozorovateľov: Áno
Digitálne zväčšenie: 4x
Kvalita prenosu: Automaticky upravená
Fotografická/textová/offline výstraha: Áno
SMART výstraha: Áno
10 sekundové video upozornenie: S Amaryllo services predplatnou službou
Ochrana súkromia: Áno
RJ-45 Kábel: CAT.5E UTP vonkajší PE obal
Senzor kamery: 1/ 2.7“ CMOS
Rozlíšenie videa: 1080p, 720p, 480p, 360p
Kompresia videa: H.264, JPEG
Rozlíšenie: 2M pixlov FHD
Snímky za sekundu: 30 fps pri 1920x1080
Sieťové protokoly: TCP/IP UDP/IP HTTP/HTTPS DHCP NTP WPS
IR LED: Áno
Podpora NAS: SMB/CIFS
Úložisko: Vstavaných 8gb interného úložiska
Podpora aplikácie: Amaryllo
Podpora internetových prehliadačov: Chrome, Firefox ,Safari
Požiadavky OS na aplikáciu: iOS 7 a vyššie/ Android 4.1 a vyššie
Pripojenie na služby Google: Áno
Rozmery: 210 x 210 x 68mm
Hmotnosť: 370g
Podpora zdroja: 100-240 (12V/1A DC)
Podpora POE: IEEE 802.3af/at
Stupeň krytia: IP66
Prevádzková teplota: od -30° do +50 °C

Obsah balenia:

1x AR3S kamera

2x AR4 kamera

1x Držiak

Skrutky

Kotvy

ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AR3S Pro (2+1)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
119,00 € (s DPH)

Táto IP kamera je vhodná do interiéru aj exteriéru (IP65). So vstavanou batériou a Full HD rozlíšením vám umožní sledovanie akéhokoľvek objektu a to všetko bez nutnosti káblového pripojenia. Kamera podporuje WiFi sieť, čo Vám umožní diaľkové ovládanie prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

150,00 € (s DPH)

Wifi IP kamera FHD1080P s PIR senzorom a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní Jednoduchá inštalácia, nízka spotreba, netreba ťahať káble, balenie obsahuje aj solárny panel ktorý dokáže dobíjať vstavanú batériu, detekcia pohybu, WiFi mód, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu alebo Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu hocikedy a hocikde.

123,00 € (s DPH)

Inteligentná IP kamera 1080P ktorá sa vyznačuje Wifi pripojením, nočným videním, detekciou pohybu objektov za pomoci PIR senzoru, jednoduchým ovládaním, dlhou výdržou batérie. Toto elegantná kamera je vhodné do exteriéru rovnako ako aj do interiéru a to vďaka odolnosti zariadenia IP66. Výstrahy o pohybe posiela priamo do aplikácie. Spolupracuje so systémami Android, iOS, Windows na počítači.

108,00 € (s DPH)

Kamera AKG-R7 zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne.. WiFi kamera disponuje aj funkciou otáčania pre lepší rozhľad. Snímač s rozlíšením 1920x1080 a podporou SD karty do 128Gb je silný nástroj predurčený na stráženie interiéru ako kancelárie, obchod, domácnosť, alebo iný priestor, ktorý potrebujete mať zabezpečený a pod kontrolou.

96,00 € (s DPH)

Táto 2K IP kamera Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne. Kamera disponuje aj funkciou plynulého otáčania a nakláňania až 345°/84°. Ďalšou výhodou je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad. Kamera sa dá namontovať na stenu ako aj na strop.

110,40 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá šetrí batériu a môže ochrániť váš domov vo dne aj v noci. Zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje aj počas noci. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery. 

96,00 € (s DPH)

Wi-Fi kamera 360°/90° otáčaním s HD rozlíšením, podporou SD karty, cloud úložiska, rýchlou konfiguráciou a spoluprácou s aplikáciami tretích strán Alexa, Google assistant, SmartThings, IFTTT. Kamera je určená na použitie do interiéru či už kancelárie, domácnosti, alebo iného objektu, ktorý potrebujete mať pod kontrolou.

288,00 € (s DPH)

Táto IP / 4G kamera je vhodná na stráženie objektov. Spolupracuje s Android, iOS a Windows kde môžete jednoducho nastavovať, ovládať a sledovať obraz z kamery. Kamera zisťuje pohyb ľudí ako aj absenciu pohybu, pri zistení vám kamera pošle výstrahu. Kamera disponuje dvomi silnými bielymi a dvomi výstražnými LED svetlami červenej a modrej farby pri poplachu preblikávajú, všetko podľa nastavenia. 

60,00 € (s DPH)

Kvalitná kamera bez ostrých hrán a výčnelkov s Full-HD rozlíšením prenosom obrazu, obojsmerného zvuku, púšťaním uspávanky a zobrazením informácii o teplote a vlhkosti vzduchu na obrazovke smartfónu, vhodná prevažne na stráženie bábätka. Koniec kamery je prispôsobiteľný - ohybný dá sa omotať na postieľku, prípadne vytvoriť tvar kruhového stojanu a iné.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa