4G bezpečnostná IP kamera

Táto IP / 4G kamera je vhodná na stráženie objektov. Spolupracuje s Android, iOS a Windows kde môžete jednoducho nastavovať, ovládať a sledovať obraz z kamery. Kamera zisťuje pohyb ľudí ako aj absenciu pohybu, pri zistení vám kamera pošle výstrahu. Kamera disponuje dvomi silnými bielymi a dvomi výstražnými LED svetlami červenej a modrej farby pri poplachu preblikávajú, všetko podľa nastavenia. 

288,00 € (s DPH)
Kód:
AK-4G-52
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Kamera disponuje vysokou odolnosťou voči prachu, vode a vetru, čo umožňuje kameru využívať vo vonkajšom a vlhkom prostredí. Kameru môžete umiestniť a namontovať kdekoľvek vďaka 4G pripojeniu do internetu. Kamera využíva 2MP 4mm objektív a 3MP snímač, rozlíšenie videa je možné manuálne nastaviť na 2304 x 1296P, detaily sú stále jasné, aj po priblížení obrazu. IR a farebné videnie v noci - obraz je čistý a zreteľný aj cez noc.

IP 4G kamera   IP 4G kamera

Ďalšími výhodami tohto zariadenia je detekcia pohybu, kde kamera zhotoví záznamy len v prípade že zachytí pohyb človeka a obratom posiela hlásenie do mobilného zariadenia alebo počítača. Tak isto kamera môže strážiť absenciu pohybu napríklad na vrátnici ak sa vrátnik vzdiali z obrazu automaticky vám dá vedieť.

popis
Funkcia  nočného videnia, vám zabezpečí nahrávanie aj v úplnej tme a to až do vzdialenosti 15-20 metrov.  Poskytuje automatické prepínanie duálnych filtrov s 2 ks 850nm infračervených lampičiek a 2 ks vysokovýkonných bielych LED lámp. Inštalácia kamery je veľmi jednoduchá a nevyžaduje si žiadne odborné znalosti z tejto oblasti.

absencia

Kamera má vstavaný 28db mikrofón, ktorý zachytáva zreteľne zvuk a vďaka reproduktoru môžete hovoriť priamo cez aplikáciu a kameru (obojsmerná komunikácia).

IP 4G kamera   IP 4G kamera

Do zariadenia stačí vložiť pamäťovú micro SD kartu a pomocou voľne dostupnej mobilnej aplikácie ju spárovať s vaším mobilným zariadením. Bez ohľadu na to, kde a kedy sa nachádzate, môžete obraz pred kamerou sledovať Nastavenia v aplikácii sú jednoduché a sú súčasťou používateľskej príručky.

      ip kamera

Okrem sledovania obrazu môžete zhotovovať záznamy ( video, fotky ) aj do telefónu, meniť nastavenia, zapnúť a vypnúť detekciu pohybu, nastaviť jej citlivosť, povoliť notifikácie, skontrolovať stav pamäťovej karty a mnoho ďalšieho. Ďalšou výhodou zariadenia je nahrávanie v slučke - to znamená, že keď je SD karta plná, najstaršie videá budú automaticky nahradené novými, čím šetria priestor na karte.


Vlastnosti zariadenia:

- 1080P IP66 vodotesná 4G kamera
- Detekcia postavy človeka / detekcia pohybu / detekcia absencie pohybu / 
- Za príplatok - detekcia plaču / detekcia dymu aktivuje sa v aplikácii
- Obojsmerný zvuk
- Senzor a detekcia pohybu s nastaviteľným zvukovým a svetelným  alarmom
- Vodotesné a odolné vonkajšie spracovanie prispôsobené aj náročným podmienkam
- Podpora pamäťovej SD karty, úložisko cloud
- 4G / LTE  internet
- Bezplatná aplikácia do mobilu a počítača pre jednoduché ovládanie kamery
- Nočné videnie až do 20 metrov

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: Hlavný stream:1080p (1920×1080)@30fps / 1296p (2304×1296)@30fps Substream: 360p (640×360)@15fps
Bitová rýchlosť / Max Fps: 128-4096 kbps/30pfs
Snímač: 3Mpx 1/2,9 palca CMOS s progresívnym skenovaním 1080p
Citlivosť snímača: 0,3~0,5Lux (farebný režim), 0Lux (Čiernobiely režim)
Uhol pohľadu: 102 stupňov
Objektív: 4.0mm@F2.0
Kompresia : Hlavný profil H.264+/H.264/Motion-JPEG/JPEG
Obojsmerné audio:
Áno, vstavaný mikrofón -28db, vstavaný reproduktor 8Ω-2w
Nočné videnie: Automatické prepínanie duálnych filtrov, dvoch 850nm infračervených lámp a dvoch vysokovýkonných bielych lámp so vzdialenosťou ožiarenia 15-20 metrov
Detekcia pohybu: Áno
Detekcia absencie pohybu: Áno
Operačný systém: Android / iOS / Windows
Prenos živého obrazu: Súčasne živý obraz môžu pozerať max. 4 zariadenia
Sieť: 10 Mbps / 100Mbps adaptívne / RJ45 rozhranie
Protokoly: TCP/IP, HTTP, TCP, UDP, DHCP, DNS, NTP, RTSP, P2
4G (EU) sieť: WCDMA:B1/B5/B8 FDD:B1/B3/B5/B7/B8/B20 TDD:B38/B40/B41
Úložisko: Pamäťová karta, CLOUD
Typ pamäťovej karty: Micro SD, 256Gb
Napájanie: DC12V±5%
Spotreba energie: Súvisiaci výkon: 6,5W (IR zapnuté)
Odolnosť: IP66
Prevádzková teplota: -10~50℃, vlhkosť:<90%
Váha kamera + držiak: 528g
Rozmer: telo kamery 120 x 90 x 70 + anténa a držiak


Obsah balenia:

1x 4G bezpečnostná kamera

1x Nabíjačka s káblom

1x Držiak na kameru

1x Balík skrutiek

1x Mini pinzeta na jednoduchú manipuláciu

1x Balík skrutiek a skrutkovač

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK-4G-52
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
96,00 € (s DPH)

Wi-Fi kamera 360°/90° otáčaním s HD rozlíšením, podporou SD karty, cloud úložiska, rýchlou konfiguráciou a spoluprácou s aplikáciami tretích strán Alexa, Google assistant, SmartThings, IFTTT. Kamera je určená na použitie do interiéru či už kancelárie, domácnosti, alebo iného objektu, ktorý potrebujete mať pod kontrolou.

90,00 € (s DPH)

Táto 2K IP kamera AKS24 Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne. Kamera disponuje aj funkciou plynulého otáčania a nakláňania až 345°/84°. Ďalšou výhodou je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad. Kamera sa dá namontovať na stenu ako aj na strop.

149,00 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá môže ochrániť váš domov 24/7 vo dne aj v noci, zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje v okolí. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery a vďaka pribalenému solárnemu panelu môže fungovať nepretržite.

119,00 € (s DPH)

Táto IP kamera je vhodná do interiéru aj exteriéru (IP65). So vstavanou batériou a Full HD rozlíšením vám umožní sledovanie akéhokoľvek objektu a to všetko bez nutnosti káblového pripojenia. Kamera podporuje WiFi sieť, čo Vám umožní diaľkové ovládanie prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

108,00 € (s DPH)

Táto otočná IP kamera AKS69PTZ komunikuje buď cez WiFi alebo LAN kábel. Hlavnou výhodou je schopnosť rozpoznať a sledovať postavu človeka čím sa vyhnete falošným poplachom. Kamera disponuje nočným videním ktoré sa dá skombinovať s LED svetlom vďaka čomu dovidí 15-20m do diaľky. Má vstavaný výkonný reproduktor a mikrofón na obojsmernú komunikáciu a možnosť zapnúť červeno modré svetlo pri poplachu.

96,00 € (s DPH)

Táto 2K IP kamera Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne. Kamera disponuje aj funkciou plynulého otáčania a nakláňania až 345°/84°. Ďalšou výhodou je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad. Kamera sa dá namontovať na stenu ako aj na strop.

123,00 € (s DPH)

Inteligentná IP kamera 1080P ktorá sa vyznačuje Wifi pripojením, nočným videním, detekciou pohybu objektov za pomoci PIR senzoru, jednoduchým ovládaním, dlhou výdržou batérie. Toto elegantná kamera je vhodné do exteriéru rovnako ako aj do interiéru a to vďaka odolnosti zariadenia IP66. Výstrahy o pohybe posiela priamo do aplikácie. Spolupracuje so systémami Android, iOS, Windows na počítači.

150,00 € (s DPH)

Wifi IP kamera FHD1080P s PIR senzorom a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní Jednoduchá inštalácia, nízka spotreba, netreba ťahať káble, balenie obsahuje aj solárny panel ktorý dokáže dobíjať vstavanú batériu, detekcia pohybu, WiFi mód, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu alebo Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu hocikedy a hocikde.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa