PTZ WIFI IP kamera Yoosee s tromi objektívmi a 10 x priblížením

PTZ kamera AKR2Yo je vhodná pre majiteľov videovrátnika AKR-B100 ktorý ide pod aplikáciou Yoosee rovnako ako aj táto kamera čím si viete po otvorení zámku videovrátnikom ľahko skontrolovať či návšteva vošla, či zavrela za sebou dvere, či nevybehol váš domáci miláčik na ulicu. Kamera disponuje tromi objektívmi, obojsmernou komunikáciou, nahrávaním na SD kartu alebo CLOUD, Wifi alebo LAN pripojením.

135,00 € (s DPH)
Kód:
AKR2Yo
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

PTZ kamera AKR2Yo je vhodná pre majiteľov videovrátnika AKR-B100 ktorý ide pod aplikáciou Yoosee rovnako ako aj táto kamera. Výhoda spočíva v tom že si viete po otvorení zámku videovrátnikom ľahko skontrolovať či návšteva vošla, či zavrela za sebou dvere, či nevybehol váš domáci miláčik na ulicu bez toho aby ste museli prepínať medzi aplikáciami. Kamera disponuje tromi objektívmi, obojsmernou komunikáciou, detekciou pohybu - sledovanie objektu, Wifi alebo LAN pripojením. Kamera má jeden objektív statický ktorý sleduje celkový obraz a druhé dva má na 10 násobné priblíženie objektu ktorý sa pohybuje v priestore pred objektívom vrchnej kamery. Kamera vie rozlíšiť či sa jedná o človeka, psa alebo auto. Táto funkcia je už za príplatok. Oznámenie o pohybe posiela priamo do aplikácie len v prípade že si nastavíte funkciu "sledovanie pohybu" a "odosielania takejto správy". V aplikácii si viete nastaviť Kamera môže vykonávať sledovanie pohybu ( kamera sa snaží pohybujúci sa objekt udržať na obraze ) vo vami určenom čase, pri zachytení pohybu môže zapnúť biele svetlo, môže spustiť zvukový alarm ( zvuk si viete nahrať vlastný v aplikácii ). V aplikácii je možnosť nastaviť štyri stupne citlivosti na pohyb. Na živý obraz sa môžete kedykoľvek pozrieť cez aplikáciu a pohyb obrazu kamery môžete ovládať aj manuálne prstom na obrazovke chytrého mobilu alebo tabletu.


Záznamy sa ukladajú na vloženú mikro SD kartu podľa vášho nastavenia, môže nahrávať nepretržite, pri zistení pohybu, alebo od - do, alebo môžete zakázať nahrávanie. V aplikácii môžete SD kartu formátovať a vidíte stav zaplnenia. Kamera môže spolupracovať s nahrávacím prístrojom NVR kde môže ukladať nahrávky na harddisk s veľkou kapacitou, alebo si môžete predplatiť CLOUD úložisko. Kamera disponuje pätnástimi bielymi LED diódami ktoré môžete aj manuálne zapnúť/vypnúť alebo si v aplikácii môžete nastaviť čas kedy sa má svetlo zapínať a kedy sa má vypínať. Aplikácia Yoosee je v slovenskom jazyku a nastavenie - ovládanie je intuitívne a zvládne ho aj menej technicky zdatný človek. Ak by ste si nevedeli s niečím poradiť môžete nás kontaktovať, radi pomôžeme.


Vlastnosti zariadenia:


- Wi-Fi alebo LAN pripojenie - rýchla, jednoduchá montáž a jednoduché ovládanie cez aplikáciu YOOSEE
- Pri zachytení pohybu začne nahrávať a objektív kamery začne osobu sledovať
- Obojsmerná komunikácia vďaka zabudovanému citlivému mikrofónu a reproduktoru
- Úložisko SD karta, NVR alebo Cloud - záznamy a dáta sa bezpečné uložia
- Kamera spolupracuje so systémom Android, iOS (Apple), Windows v počítači
- Inteligentná detekcia pohybu osôb a oznámenie o pohybe do vášho smartfónu
- Infračervené svetlo pre lepšiu viditeľnosť počas noci, či slabej viditeľnosti, alebo farebné nočné videnie citlivým snímačom
- Biele svetlo pre lepší prísvit a odplašenie osoby zlodeja - možnosť spustiť sirénu (automaticky/manuálne)
- Všetky nastavenia podľa vašich preferencií na jednom mieste v aplikácii
- Živý prenos hlavného a priblíženého obrazu v reálnom čase ako aj archív záznamov môžete pozerať prostredníctvom aplikácie kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate na obrazovke mobilného zariadenia

Technické špecifikácie:

Procesor: GM8135S + CS1145
Obrazový senzor: 2MP CMOS snímač
Objektív: 4mm a 10x priblíženie
Ovládanie PTZ: Horizontálne otočenie 255 stupňov vertikálne 90
kompresia videa: MPEG-H, H.265
Rozlíšenie videa: 2 x 1920x1080@15
SD karta: max. 128Gb
Napájacie napätie: DC 12V 2A (súčasť balenia)
Pracovná teplota: 0 °C - 50 °C
Váha kamery: 525g s adaptérom


Obsah balenia:


1x PTZ kamera AKR2Yo

1x Napájací adaptér

1x šrauby a hmoždinky

1x nálepky pre uľahčenie montáže

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR2Yo
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa