Panoramatická 180° IP kamera s detekciou človeka a nočným videním

AKP-400 je panoramatická kamera so 180° uhlom obrazu čo dosahuje dvomi objektívmi. Kamera je statická s detekciou a sledovaním človeka pričom sa snaží držať tvár čím najviac zväčšenú na obraze. Vďaka citlivému snímaču môžete mať zapnuté farebné nočné videnie s dosahom do 30-40m. Kamera spolupracuje s aplikáciou pre systém iOS (Apple) a Android. Kamera disponuje s pripojením WiFi alebo LAN káblom.

180,00 € (s DPH)
Kód:
AKP-400
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

AKP-400 je panoramatická kamera so 180 stupňovým uhlom obrazu ktorý získava vďaka dvom objektívom a šikovnému prekrytiu obrazu. Vďaka tomu sa kamera nemusí otáčať a môže postavu sledovať. Samozrejmosťou je možnosť si v aplikácii nastaviť spôsob ako chcete mať obraz zobrazený, celých 180° alebo len výrez. Pri zachytení pohybu sa v okamihu premiestni na postavu pričom sa snaží udržať na obrazovke tvár čím najväčšiu. Keď sa objaví viac postav drží ich všetky na obrazovke od krajného po krajného. V tomto režime môžete mať zapnutú funkciu poplachu v ktorej máte možnosť posielania hlásenia o zachytenom pohybe, ďalšiu možnosť zapnúť/vypnúť sledovanie pohybujúcej sa postavy, zapnúť/vypnúť ohraničenie pohybujúcej sa postavy, časový interval dĺžky zaznamenaného videa so zvukom po ukončení pohybu, časové rozpätie kedy má kamera kontrolovať pohyb v priestore (24hod alebo 5 časových rozpätí), tri úrovne citlivosti na pohyb, určovanie dráhy sledovania a posledná funkcia je určenie čo má zariadenie robiť po zahájení poplachu kde sa dá zvoliť zaznamenávanie fotografií, videa, blikanie svetla 1-120s, zvukový poplach kde si môžete nahrať aj vlastný zvuk.

ukážka 180 stupňového obrazu z kamery AKP-400
ukážka 180 stupňového obrazu 32:9 z kamery AKP-400 (rámik vyznačuje zachytený pohyb)

Kamera disponuje dvomi druhmi svetla, nočné IR a normálne biele LED svetlo. Vďaka citlivému snímaču dokáže zachytávať aj farebný nočný obraz do vzdialenosti 30-40m. AKP-400 kamera ma zabudovaný výkonný reproduktor a mikrofón čím môžete viesť obojsmernú komunikáciu, alebo len odpočúvať čo sa práve deje v jej blízkosti. Na všetky udalosti vás upozorní priamo do aplikácie PUSH hláseniami takže vás nič neprekvapí.
K dispozícii je CLOUD úložisko alebo slot na 128Gb SD kartu kde sa vmestí dostatok záznamu. Kamera sa jednoducho montuje držiakom na tri skrutky, je dostatočne vode a prachu odolná.

Vlastnosti zariadenia:

- Kvalitný panoramatický obraz
- Citlivý snímač pre nočné farebné videnie
- AI smart detekcia človeka automatické približovanie a zaostrovanie podľa pohybujúcich sa objektov
- Obojsmerná komunikácia - kvalitný a hlasný zvuk
- Viac možností nastavení pri poplachu
- PUSH hlásenia do mobilného zariadenia pri zachytení pohybu
- Možnosť zaplatiť CLOUD úložisko
- Užívateľský prívetivá aplikácia

Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: 4Mp 1/2,8" vysokovýkonný snímač CMOS
Citlivosť snímača: Farba: 0,01 Lux @ (F1,2, AGC ON); 0 Lux s IR
Čiernobiela: 0,001 Lux @ (F1,2, AGC ON), 0 Lux s IR
Objektívy: 2 objektívy 4 mm @ F1,6
Kódovanie videa: H.265AI / H.265 +
Veľkosť obrazu: 3840 x 1080 (32:9)
Počet obrázkov za sekundu: 12 Fps
Nočné videnie: 30-40 m iR Led
Úložisko: SD karta max.128Gb; CLOUD - treba zaplatiť
Komunikácia: WiFi alebo LAN kábel
Napájanie: DC12V±10%
Prevádzková teplota: -10 ℃ ~ 60 ℃
Prevádzková vlhkosť: 90 % (bez kondenzácie)
Úroveň ochrany: IP66
Váha: 374 g
Rozmery: 124  x 72  x 201 mm

Obsah balenia:

1x Panoramatická kamera AKP-400

1x Uzatváracie kryty koncovky

1x Adaptér 230V / 12V

1x Balíček 3 skrutiek a hmoždiniek

1x MicroSD karta (32GB)

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKP-400
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
180,00 € (s DPH)

Bezpečnosť a ochrana je jednou z najväčších priorít nielen doma, ale aj v kanceláriách alebo kdekoľvek inde, kde chcete dávať pozor na Vašich blízkych, Váš majetok či zamestnancov. Vďaka tejto novej bezdrôtovej WiFi IP bezpečnostnej kamere s rozlíšením 1080p to nebude problém, pretože kamera je určená aj do nepriaznivých podmienok. Stupeň odolnosti: IP66, IR prísvit a PIR senzor.

108,00 € (s DPH)

Kamera AKG-R7 zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne.. WiFi kamera disponuje aj funkciou otáčania pre lepší rozhľad. Snímač s rozlíšením 1920x1080 a podporou SD karty do 128Gb je silný nástroj predurčený na stráženie interiéru ako kancelárie, obchod, domácnosť, alebo iný priestor, ktorý potrebujete mať zabezpečený a pod kontrolou.

119,00 € (s DPH)

Táto IP kamera je vhodná do interiéru aj exteriéru (IP65). So vstavanou batériou a Full HD rozlíšením vám umožní sledovanie akéhokoľvek objektu a to všetko bez nutnosti káblového pripojenia. Kamera podporuje WiFi sieť, čo Vám umožní diaľkové ovládanie prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

110,40 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá šetrí batériu a môže ochrániť váš domov vo dne aj v noci. Zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje aj počas noci. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery. 

60,00 € (s DPH)

Kvalitná kamera bez ostrých hrán a výčnelkov s Full-HD rozlíšením prenosom obrazu, obojsmerného zvuku, púšťaním uspávanky a zobrazením informácii o teplote a vlhkosti vzduchu na obrazovke smartfónu, vhodná prevažne na stráženie bábätka. Koniec kamery je prispôsobiteľný - ohybný dá sa omotať na postieľku, prípadne vytvoriť tvar kruhového stojanu a iné.

96,00 € (s DPH)

Wi-Fi kamera 360°/90° otáčaním s HD rozlíšením, podporou SD karty, cloud úložiska, rýchlou konfiguráciou a spoluprácou s aplikáciami tretích strán Alexa, Google assistant, SmartThings, IFTTT. Kamera je určená na použitie do interiéru či už kancelárie, domácnosti, alebo iného objektu, ktorý potrebujete mať pod kontrolou.

288,00 € (s DPH)

Táto IP / 4G kamera je vhodná na stráženie objektov. Spolupracuje s Android, iOS a Windows kde môžete jednoducho nastavovať, ovládať a sledovať obraz z kamery. Kamera zisťuje pohyb ľudí ako aj absenciu pohybu, pri zistení vám kamera pošle výstrahu. Kamera disponuje dvomi silnými bielymi a dvomi výstražnými LED svetlami červenej a modrej farby pri poplachu preblikávajú, všetko podľa nastavenia. 

149,00 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá môže ochrániť váš domov 24/7 vo dne aj v noci, zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje v okolí. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery a vďaka pribalenému solárnemu panelu môže fungovať nepretržite.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa