Panoramatická 180° IP kamera s detekciou človeka a nočným videním

AKP-400 je panoramatická kamera so 180° uhlom obrazu čo dosahuje dvomi objektívmi. Kamera je statická s detekciou a sledovaním človeka pričom sa snaží držať tvár čím najviac zväčšenú na obraze. Vďaka citlivému snímaču môžete mať zapnuté farebné nočné videnie s dosahom do 30-40m. Kamera spolupracuje s aplikáciou pre systém iOS (Apple) a Android. Kamera disponuje s pripojením WiFi alebo LAN káblom.

180,00 € (s DPH)
Kód:
AKP-400
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

AKP-400 je panoramatická kamera so 180 stupňovým uhlom obrazu ktorý získava vďaka dvom objektívom a šikovnému prekrytiu obrazu. Vďaka tomu sa kamera nemusí otáčať a môže postavu sledovať. Samozrejmosťou je možnosť si v aplikácii nastaviť spôsob ako chcete mať obraz zobrazený, celých 180° alebo len výrez. Pri zachytení pohybu sa v okamihu premiestni na postavu pričom sa snaží udržať na obrazovke tvár čím najväčšiu. Keď sa objaví viac postav drží ich všetky na obrazovke od krajného po krajného. V tomto režime môžete mať zapnutú funkciu poplachu v ktorej máte možnosť posielania hlásenia o zachytenom pohybe, ďalšiu možnosť zapnúť/vypnúť sledovanie pohybujúcej sa postavy, zapnúť/vypnúť ohraničenie pohybujúcej sa postavy, časový interval dĺžky zaznamenaného videa so zvukom po ukončení pohybu, časové rozpätie kedy má kamera kontrolovať pohyb v priestore (24hod alebo 5 časových rozpätí), tri úrovne citlivosti na pohyb, určovanie dráhy sledovania a posledná funkcia je určenie čo má zariadenie robiť po zahájení poplachu kde sa dá zvoliť zaznamenávanie fotografií, videa, blikanie svetla 1-120s, zvukový poplach kde si môžete nahrať aj vlastný zvuk.

ukážka 180 stupňového obrazu z kamery AKP-400
ukážka 180 stupňového obrazu 32:9 z kamery AKP-400 (rámik vyznačuje zachytený pohyb)

Kamera disponuje dvomi druhmi svetla, nočné IR a normálne biele LED svetlo. Vďaka citlivému snímaču dokáže zachytávať aj farebný nočný obraz do vzdialenosti 30-40m. AKP-400 kamera ma zabudovaný výkonný reproduktor a mikrofón čím môžete viesť obojsmernú komunikáciu, alebo len odpočúvať čo sa práve deje v jej blízkosti. Na všetky udalosti vás upozorní priamo do aplikácie PUSH hláseniami takže vás nič neprekvapí.
K dispozícii je CLOUD úložisko alebo slot na 128Gb SD kartu kde sa vmestí dostatok záznamu. Kamera sa jednoducho montuje držiakom na tri skrutky, je dostatočne vode a prachu odolná.

Vlastnosti zariadenia:

- Kvalitný panoramatický obraz
- Citlivý snímač pre nočné farebné videnie
- AI smart detekcia človeka automatické približovanie a zaostrovanie podľa pohybujúcich sa objektov
- Obojsmerná komunikácia - kvalitný a hlasný zvuk
- Viac možností nastavení pri poplachu
- PUSH hlásenia do mobilného zariadenia pri zachytení pohybu
- Možnosť zaplatiť CLOUD úložisko
- Užívateľský prívetivá aplikácia

Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: 4Mp 1/2,8" vysokovýkonný snímač CMOS
Citlivosť snímača: Farba: 0,01 Lux @ (F1,2, AGC ON); 0 Lux s IR
Čiernobiela: 0,001 Lux @ (F1,2, AGC ON), 0 Lux s IR
Objektívy: 2 objektívy 4 mm @ F1,6
Kódovanie videa: H.265AI / H.265 +
Veľkosť obrazu: 3840 x 1080 (32:9)
Počet obrázkov za sekundu: 12 Fps
Nočné videnie: 30-40 m iR Led
Úložisko: SD karta max.128Gb; CLOUD - treba zaplatiť
Komunikácia: WiFi alebo LAN kábel
Napájanie: DC12V±10%
Prevádzková teplota: -10 ℃ ~ 60 ℃
Prevádzková vlhkosť: 90 % (bez kondenzácie)
Úroveň ochrany: IP66
Váha: 374 g
Rozmery: 124  x 72  x 201 mm

Obsah balenia:

1x Panoramatická kamera AKP-400

1x Uzatváracie kryty koncovky

1x Adaptér 230V / 12V

1x Balíček 3 skrutiek a hmoždiniek

1x MicroSD karta (32GB)

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKP-400
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
169,00 € (s DPH)

AKF14G je malá 4G batériová kamera pripojená na internet cez SIM kartu mobilného operátora s nízkou spotrebou a FHD1080P obrazom. Disponuje PIR senzorom pohybu a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní. Jednoduchá inštalácia, netreba ťahať žiadne káble, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu, vzdialený prístup cez aplikáciu Android a iOS. Táto kamera je výborná náhrada za fotopascu.

158,00 € (s DPH)

Táto statická a otočná IP kamera AKC66 komunikuje buď cez WiFi alebo LAN kábel. Hlavnou výhodou je schopnosť rozpoznať a sledovať postavu človeka čím sa vyhnete falošným poplachom. Kamera disponuje nočným videním ktoré sa dá skombinovať s LED svetlom vďaka čomu dovidí 15-30m do diaľky. Má vstavaný výkonný reproduktor a mikrofón na obojsmernú komunikáciu.

123,00 € (s DPH)

Inteligentná IP kamera 1080P ktorá sa vyznačuje Wifi pripojením, nočným videním, detekciou pohybu objektov za pomoci PIR senzoru, jednoduchým ovládaním, dlhou výdržou batérie. Toto elegantná kamera je vhodné do exteriéru rovnako ako aj do interiéru a to vďaka odolnosti zariadenia IP66. Výstrahy o pohybe posiela priamo do aplikácie. Spolupracuje so systémami Android, iOS, Windows na počítači.

90,00 € (s DPH)

Táto 2K IP kamera AKS24 Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne. Kamera disponuje aj funkciou plynulého otáčania a nakláňania až 345°/84°. Ďalšou výhodou je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad. Kamera sa dá namontovať na stenu ako aj na strop.

108,00 € (s DPH)

Táto otočná IP kamera AKS69PTZ komunikuje buď cez WiFi alebo LAN kábel. Hlavnou výhodou je schopnosť rozpoznať a sledovať postavu človeka čím sa vyhnete falošným poplachom. Kamera disponuje nočným videním ktoré sa dá skombinovať s LED svetlom vďaka čomu dovidí 15-20m do diaľky. Má vstavaný výkonný reproduktor a mikrofón na obojsmernú komunikáciu a možnosť zapnúť červeno modré svetlo pri poplachu.

96,00 € (s DPH)

Wi-Fi kamera 360°/90° otáčaním s HD rozlíšením, podporou SD karty, cloud úložiska, rýchlou konfiguráciou a spoluprácou s aplikáciami tretích strán Alexa, Google assistant, SmartThings, IFTTT. Kamera je určená na použitie do interiéru či už kancelárie, domácnosti, alebo iného objektu, ktorý potrebujete mať pod kontrolou.

160,00 € (s DPH)

WiFi kamera AK-TY016 pre kontrolu vášho domáceho miláčika disponuje s 320° PAN otáčaním pomocou aplikácie Tuya, snímačom 2,0 Mega HD 1080P s vysokým rozlíšením a objektívom ktorý si dokážete ručne nakloniť 15° nahor / nadol pričom je dostatočne širokouhlý. Nočné videnie do vzdialenosti až 5 m. Obraz a zvuk z kamery ako aj záznamy môžete sledovať kdekoľvek sa nachádzate cez váš smartfón, tablet.

149,00 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá môže ochrániť váš domov 24/7 vo dne aj v noci, zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje v okolí. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery a vďaka pribalenému solárnemu panelu môže fungovať nepretržite.

180,00 € (s DPH)

Bezpečnosť a ochrana je jednou z najväčších priorít nielen doma, ale aj v kanceláriách alebo kdekoľvek inde, kde chcete dávať pozor na Vašich blízkych, Váš majetok či zamestnancov. Vďaka tejto novej bezdrôtovej WiFi IP bezpečnostnej kamere s rozlíšením 1080p to nebude problém, pretože kamera je určená aj do nepriaznivých podmienok. Stupeň odolnosti: IP66, IR prísvit a PIR senzor.

80,00 € (s DPH)

Táto 2K IP kamera AKVS58 Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou vám už nič dôležité neunikne. Jednou z výhod je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad 24/7. Kamera je malých rozmerov s ohybným kĺbom vďaka ktorému je ju možné namontovať kdekoľvek ako na stenu tak aj na strop.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa