2K IP Smart PTZ kamera s batériou do interiéru

Táto 2K IP kamera Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne. Kamera disponuje aj funkciou plynulého otáčania a nakláňania až 345°/84°. Ďalšou výhodou je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad. Kamera sa dá namontovať na stenu ako aj na strop.

99,00 € (s DPH)
Kód:
AKB24
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis zariadenia: 

Univerzálny dizajn kamery AKB24 je výhodou, pretože nájde svoje miesto takmer všade. Táto kamera má širokouhlý objektív s vysokým rozlíšením vďaka čomu je vhodná na umiestnenie do kancelárie, výrobnej haly, priestorov obchodu, domácností a na frekventované miesta, ktoré chcete mať pod kontrolou.

Prostredníctvom aplikácie môžete vidieť a počuť čo sa v priestore pred objektívom odohráva a môžete kameru jednoducho ovládať cez panel úloh a tak zabezpečiť kontrolu nad vašim majetkom. Obraz môžete sledovať v reálnom čase, máte v aplikácii jednoduchý prístup k zaznamenaným videám ktoré môžete sledovať na diaľku. Počas spojenia s kamerou je prenos dát internetom riadne šifrovaný.

smart otočná kamera IP, 345 stupňov    smart otočná kamera IP, 345 stupňov

Alarm má viacero funkcií: je možné ho zapnúť aby kamera nahrávala zachytenie pohybu, zachytenie človeka v pohybe, otáčanie sa za objektom a sledovanie pohybu osoby kde sa snaží aby na obraze bola stále vidieť tvár. Môžete si zapnúť funkciu orámovanie človeka pre rýchlejšie rozpoznanie aj na nahrávke. Ďalšou funkciou je obojsmerná komunikácia vďaka citlivému mikrofónu a zabudovanému reproduktoru môžete prehovoriť na osobu na druhej strane a viesť s ňou rozhovor, alebo len počúvať čo sa tam odohráva.

Ďalej môže zapnúť funkciu "strážiť pohyb". Ak pred kamerou ustane pohyb pošle správu do aplikácie. Táto funkcia je už za príplatok.

smart otočná kamera IP, 345 stupňov

Všetky záznamy sa ukladajú na vloženú SD kartu. Kamera podporuje službu cloudového úložiska. Po aktivácii služby cloudového úložiska sa pri spustení detekcie pohybu video okamžite nahrá na server cloudového úložiska a video je možné prezerať aj v prípade odcudzenia kamery. Kamera podporuje aj NVR alebo NAS a môže biť pripojená cez WiFi sieť, alebo LAN káblom. Kameru môžete pohodlne ovládať cez váš počítač aplikáciou pod Windows.
Vlastnosti kamery AKB24

Kamera má kvalitný citlivý 3MP snímač a nočné IR LED čo vám zabezpečí ostrý obraz aj v úplnej tme. V aplikácii je možné preddefinovať 5 pozícii na ktoré viete kameru poslať jednoduchým zvolením danej pozície. V aplikácii je možnosť prevrátiť obraz v prípade že ste zvolili montáž na strop. Ku kamere je pribalený držiak aj hmoždinky a skrutky ktorými viete kameru pohodlne uchytiť na stenu.
Kamera má vstavanú batériu na ktorú vydrží bežať v prípade výpadku elektriny 24 hodín.

Kamera sa ľahko inštaluje a ovláda cez aplikáciu a zvládne to aj menej skúsená osoba v prípade že sa vám nedarí stačí nám zavolať a my vám radi poradíme s inštaláciou.

Vlastnosti zariadenia: 

Detekcia, oznámenie a sledovanie pohybu osôb (kamera sa otáča za pohybujúcim sa objektom)

Obojsmerná komunikácia vďaka zabudovanému mikrofónu a reproduktoru

Okamžité odosielanie upozornenia o pohybe podľa vlastného nastavenia v aplikácii

Wi-Fi pripojenie - rýchle a jednoduché ovládanie

2K vysoké rozlíšenie a detailný obraz

Úložisko Cloud - záznamy a dáta sa bezpečné uložia do úložiska Cloud 

Inteligentná detekcia pohybu osôb a oznámenie o pohybe, detekcia neprítomnosti (nezachytí nijaký pohyb)

Ultra širokouhlý otočný objektív s náklonom

Infračervené nočné videnie (duálny filter) pre zreteľný obraz aj počas noci a slabej viditeľnosti

Živý prenos obrazu v reálnom čase prostredníctvom aplikácie kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate 24/7

Technické špecifikácie:

Operačný systém: Linux
Objektív: 4,0 mm@F2,0/84°
Snímač: 1/2,7 palca CMOS s progresívnym skenovaním 1080p
Rozlíšenie: Hlavný stream: 1080p ( 1920×1080 ) @30fps / 1296p ( 2304×1296 ) @30fps  Vedľajší stream: 360p ( 640×360 ) @15fps
Citlivosť snímača: 0,5 Lux (Farebný režim), 0 Lux (Čiernobiely režim)
Kompresia: Hlavný profil H.264/H.264+ hlavný profil  /Motion-JPEG/JPEG
Nočné videnie: Duálny filter, IR-Cut, 6ks 850nm patch IR LED; Vzdialenosť IR žiarenia: 5-10 m
Uhol snímania: Panoráma: 345°, náklon: 84°
Podporovaná platforma: iOS, Android, Windows
Podporované aplikácie: Alexa
Živé sledovanie: Podporte 4 návštevníkov súčasne
Prednastavené pozície: 5 v aplikácii
Pamäť: Micro SD karta Max. 256 GB; Cloudové úložisko; NVR;NAS
Sieť: IEEE802.11b/g/n,  Podporuje režim AP,  2,4 ~ 2,4835 GHz
Bezpečnosť komunikácie: 64/128-bitové šifrovanie dát WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
Batéria: Zabudovaná 18650 batéria 3,7v 2500mAh
Spotreba: 2,5 W (so zapnutým IR LED), Maximálny výkon: 5,6 W (so zapnutým otáčaním a nakláňaním)
Rozmery: 19.7 x 16.5 x 13.8 cm
Pracovná teplota: -10~50℃, vlhkosť:<90%
Hmotnosť: 297 g

Obsah balenia:

1 x Otočná kamera AKB24

1 x Napájací USB kábel

1 x Držiak na uchytenie kamery

1 x Balenie skrutiek a resetovací pin

1 x Napájací adaptér 5V/2A

1 x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AKB24
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
60,00 € (s DPH)

Kvalitná kamera bez ostrých hrán a výčnelkov s Full-HD rozlíšením prenosom obrazu, obojsmerného zvuku, púšťaním uspávanky a zobrazením informácii o teplote a vlhkosti vzduchu na obrazovke smartfónu, vhodná prevažne na stráženie bábätka. Koniec kamery je prispôsobiteľný - ohybný dá sa omotať na postieľku, prípadne vytvoriť tvar kruhového stojanu a iné.

108,00 € (s DPH)

Kamera AKG-R7 zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne.. WiFi kamera disponuje aj funkciou otáčania pre lepší rozhľad. Snímač s rozlíšením 1920x1080 a podporou SD karty do 128Gb je silný nástroj predurčený na stráženie interiéru ako kancelárie, obchod, domácnosť, alebo iný priestor, ktorý potrebujete mať zabezpečený a pod kontrolou.

108,00 € (s DPH)

Táto otočná IP kamera AKS69PTZ komunikuje buď cez WiFi alebo LAN kábel. Hlavnou výhodou je schopnosť rozpoznať a sledovať postavu človeka čím sa vyhnete falošným poplachom. Kamera disponuje nočným videním ktoré sa dá skombinovať s LED svetlom vďaka čomu dovidí 15-20m do diaľky. Má vstavaný výkonný reproduktor a mikrofón na obojsmernú komunikáciu a možnosť zapnúť červeno modré svetlo pri poplachu.

149,00 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá šetrí batériu a chráni váš domov vo dne aj v noci 24/7. Zobrazuje každý detail a infračervené alebo plnofarebné nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť čo sa deje aj počas noci. Kamera je bezdrôtová WiFi, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery. Ku kamere je aj solárny panel.

96,00 € (s DPH)

Wi-Fi kamera 360°/90° otáčaním s HD rozlíšením, podporou SD karty, cloud úložiska, rýchlou konfiguráciou a spoluprácou s aplikáciami tretích strán Alexa, Google assistant, SmartThings, IFTTT. Kamera je určená na použitie do interiéru či už kancelárie, domácnosti, alebo iného objektu, ktorý potrebujete mať pod kontrolou.

160,00 € (s DPH)

WiFi kamera AK-TY016 pre kontrolu vášho domáceho miláčika disponuje s 320° PAN otáčaním pomocou aplikácie Tuya, snímačom 2,0 Mega HD 1080P s vysokým rozlíšením a objektívom ktorý si dokážete ručne nakloniť 15° nahor / nadol pričom je dostatočne širokouhlý. Nočné videnie do vzdialenosti až 5 m. Obraz a zvuk z kamery ako aj záznamy môžete sledovať kdekoľvek sa nachádzate cez váš smartfón, tablet.

169,00 € (s DPH)

AKF14G je malá 4G batériová kamera pripojená na internet cez SIM kartu mobilného operátora s nízkou spotrebou a FHD1080P obrazom. Disponuje PIR senzorom pohybu a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní. Jednoduchá inštalácia, netreba ťahať žiadne káble, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu, vzdialený prístup cez aplikáciu Android a iOS. Táto kamera je výborná náhrada za fotopascu.

105,00 € (s DPH)

Kvalitná Wi-Fi smart kamera v tvare žiarovky, určená do interiéru. Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide o klasickú LED žiarovku. Hoci toto zariadenie plní aj funkciu žiarovky, disponuje aj ďalšími funkciami. 360 stupňový objektív monitoruje celú plochu interiéru v ktorom sa žiarovka nachádza. Zábery môžete sledovať cez bezplatnú aplikáciu prostredníctvom systému Android alebo iOS.

180,00 € (s DPH)

AKP-400 je panoramatická kamera so 180° uhlom obrazu čo dosahuje dvomi objektívmi. Kamera je statická s detekciou a sledovaním človeka pričom sa snaží držať tvár čím najviac zväčšenú na obraze. Vďaka citlivému snímaču môžete mať zapnuté farebné nočné videnie s dosahom do 30-40m. Kamera spolupracuje s aplikáciou pre systém iOS (Apple) a Android. Kamera disponuje s pripojením WiFi alebo LAN káblom.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa