Statická a otočná IP PTZ kamera s rozpoznaním a sledovaním človeka

Táto statická a otočná IP kamera AKC66 komunikuje buď cez WiFi alebo LAN kábel. Hlavnou výhodou je schopnosť rozpoznať a sledovať postavu človeka čím sa vyhnete falošným poplachom. Kamera disponuje nočným videním ktoré sa dá skombinovať s LED svetlom vďaka čomu dovidí 15-30m do diaľky. Má vstavaný výkonný reproduktor a mikrofón na obojsmernú komunikáciu.

158,00 € (s DPH)
Kód:
AKC66
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis zariadenia::

AKC66 IP otočná smart kamera (PTZ) dokáže rozpoznať pohyb, alebo postavu človeka ktorého dokáže sledovať a udržiavať na obraze, čo znamená že sa za ním otáča a osobu označí vyznačeným červeným rámikom. Rámik ako aj detekcia pohybu sa dá aj vypnúť.

Jednou z funkcií je že v aplikácii si môžete vyznačiť priestor kde sa má kontrola pohybu vykonávať, takto kamera nie je rušená okolitým pohybom. V aplikácii je možné zadať viac úrovní citlivosti na pohyb pre prípad že máte domáce zvieratko a v prípade zaznamenania pohybu sa dá nastaviť (zapnúť alebo vypnúť) aby poslala správu do aplikácie a na e-mail. 

IP66

V aplikácii si môžete uložiť päť pozícii na ktoré môžete kameru jedným kliknutím poslať. Jednou z možností je povel na skontrolovanie všetkých predvolených pozícii. Po prekontrolovaní sa kamera po jednej minúte vráti na vami určenú základnú pozíciu. 

Kamera disponuje zvukovou sirénou cez vstavaný reproduktor, ktorá sa pri poplachu spustí ak ste si túto funkciu zapli poprípade si môžete zapnúť aby začalo blikať biele svetlo čím určite účinnejšie odplaší zlodeja.

Cez kameru môžete osobu pri kamere aj osloviť, alebo viesť obojsmernú komunikáciu. Takto môžete zavolať napríklad aj deti hrajúce sa pred domom na obed. 

popis

Všetky videa a fotky sa ukladajú na SD kartu do max. veľkosti 256Gb, alebo si môžete zaplatiť CLOUD. Sledovať živý obraz môžete cez aplikáciu a tak isto aj zaznamenané videa z archívu. Samozrejmosťou je vytváranie videí a fotiek priamo v aplikácii kedykoľvek sa rozhodnete.

Kamera musí mať stále napájanie 12V a do internetu môže biť pripojená buď LAN káblom alebo cez WiFi. Kamera je vode a prachu odolná (IP66) čím môže byť použitá v exteriéri. 

Vlastnosti zariadenia:

Wi-Fi alebo LAN pripojenie - rýchla, jednoduchá montáž a jednoduché ovládanie cez aplikáciu

Kamera po príkaze dokáže patrolovať na nastavené body záujmu a po zavretí aplikácie sa vždy vráti na základnú pozíciu ktorú jej určíte

Pri zachytení pohybu začne nahrávať za jednu sekundu a objektív kamery začne osobu sledovať 

Obojsmerná komunikácia vďaka zabudovanému citlivému mikrofónu a reproduktoru

HD 1080P kvalita obrazu - zabezpečí čistý a zreteľný obraz

Úložisko SD karta, DVR, NVR alebo Cloud - záznamy a dáta sa bezpečné uložia do úložiska Cloud

Kamera spolupracuje so systémom Android, iOS (Apple), Windows v počítači

Inteligentná detekcia pohybu osôb a oznámenie o pohybe do vášho smartfónu

Infračervené svetlo pre lepšiu viditeľnosť počas noci, či slabej viditeľnosti, alebo farebné nočné videnie citlivým snímačom

Biele svetlo pre lepší prísvit a odplašenie osoby zlodeja - možnosť spustiť sirénu (automaticky/manuálne)

Širokouhlý objektív a objektív s vertikálnym a horizontálnym pohybom

Všetky nastavenia podľa vašich preferencií na jednom mieste v aplikácii

Živý prenos hlavného a priblíženého obrazu v reálnom čase ako aj archív záznamov môžete pozerať prostredníctvom aplikácie kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate na obrazovke mobilného zariadenia

Technické špecifikácie:

Obrazový snímač: 1/4-palcový CMOS snímač s progresívnym skenovaním 720p
Citlivosť snímača: 0,5 luxu (farebný režim), 0,1 luxu (čiernobiely režim)
Objektív: 4 mm
Kvalita obrazu: Hlavný stream: 1280 × 720) @ 25 fps podvojný stream: 360p (640×360)@15fps
Kompresia: Hlavný profil H.264 / Motion-JPEG/JPEG
Operačný systém kamery: Linux
Nočné videnie: IR-CUT s automatickým prepínaním. IR LED svetlo + LED svetlo, Ožarovacia vzdialenosť: 15-30 m
Uhol obrazu: 107 stupňov
Uhol horizontálneho pohybu: 360 stupňov
Uhol vertikálneho pohybu: 90 stupňov
Audio: Vstavaný
Vstavaný 8Ω 2W reproduktor
Úložisko záznamu: SD karta max. 256 GB; Cloudové úložisko;NVR;NAS
Stupeň ochrany: IP66
Súčasne na živo: Max. štyria užívatelia naraz môžu sledovať živý obraz
Sieťový protokol: TCP/IP,HTTP,TCP,UDP,DHCP,DNS,NTP,P2P
Bezdrôtové bezpečnostné šifrovanie: 64/128-bitové šifrovanie dát WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
Podporované operačné systémy: iOS, Android, Windows
Napájanie: DC12V±5%
Odber: 5 W zapnuté IR LED svetlo / Max. 11 W zapnuté otáčanie a nakláňanie
Prevádzkové podmienky: Teplota: -10~+50 ℃; Vlhkosť: 90%
Materiál: Odolný plast
Rozmery: priemer 120mm, výška 140mm - 190mm s držiakom
Hmotnosť: 410g kamera  505g s transformátorom


Obsah balenia:

1x PTZ kamera
1x Zdroj 12V/2A
1x balíček hmoždinky a skrutky

Podrobnosti o produkte
AKC66
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
96,00 € (s DPH)

Táto 2K IP kamera Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne. Kamera disponuje aj funkciou plynulého otáčania a nakláňania až 345°/84°. Ďalšou výhodou je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad. Kamera sa dá namontovať na stenu ako aj na strop.

180,00 € (s DPH)

AKP-400 je panoramatická kamera so 180° uhlom obrazu čo dosahuje dvomi objektívmi. Kamera je statická s detekciou a sledovaním človeka pričom sa snaží držať tvár čím najviac zväčšenú na obraze. Vďaka citlivému snímaču môžete mať zapnuté farebné nočné videnie s dosahom do 30-40m. Kamera spolupracuje s aplikáciou pre systém iOS (Apple) a Android. Kamera disponuje s pripojením WiFi alebo LAN káblom.

180,00 € (s DPH)

Bezpečnosť a ochrana je jednou z najväčších priorít nielen doma, ale aj v kanceláriách alebo kdekoľvek inde, kde chcete dávať pozor na Vašich blízkych, Váš majetok či zamestnancov. Vďaka tejto novej bezdrôtovej WiFi IP bezpečnostnej kamere s rozlíšením 1080p to nebude problém, pretože kamera je určená aj do nepriaznivých podmienok. Stupeň odolnosti: IP66, IR prísvit a PIR senzor.

160,00 € (s DPH)

WiFi kamera AK-TY016 pre kontrolu vášho domáceho miláčika disponuje s 320° PAN otáčaním pomocou aplikácie Tuya, snímačom 2,0 Mega HD 1080P s vysokým rozlíšením a objektívom ktorý si dokážete ručne nakloniť 15° nahor / nadol pričom je dostatočne širokouhlý. Nočné videnie do vzdialenosti až 5 m. Obraz a zvuk z kamery ako aj záznamy môžete sledovať kdekoľvek sa nachádzate cez váš smartfón, tablet.

108,00 € (s DPH)

Kamera AKG-R7 zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne.. WiFi kamera disponuje aj funkciou otáčania pre lepší rozhľad. Snímač s rozlíšením 1920x1080 a podporou SD karty do 128Gb je silný nástroj predurčený na stráženie interiéru ako kancelárie, obchod, domácnosť, alebo iný priestor, ktorý potrebujete mať zabezpečený a pod kontrolou.

40,00 € (s DPH)

Napodobenina exteriérovej kamery, na nerozoznanie od originálu s blikajúcou LED kontrolkou a PIR senzorom na zapínanie LED bieleho svetla, odoženie každého zlodeja. Kamera je vhodná do exteriéru, najlepšie na miesto kde dopadá slnečný svit. Zariadenie má v sebe batériu ktorá sa cez deň nabíja vďaka solárnemu panelu umiestnenému na vrchu kamery.

90,00 € (s DPH)

Táto 2K IP kamera AKS24 Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne. Kamera disponuje aj funkciou plynulého otáčania a nakláňania až 345°/84°. Ďalšou výhodou je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad. Kamera sa dá namontovať na stenu ako aj na strop.

108,00 € (s DPH)

Táto otočná IP kamera AKS69PTZ komunikuje buď cez WiFi alebo LAN kábel. Hlavnou výhodou je schopnosť rozpoznať a sledovať postavu človeka čím sa vyhnete falošným poplachom. Kamera disponuje nočným videním ktoré sa dá skombinovať s LED svetlom vďaka čomu dovidí 15-20m do diaľky. Má vstavaný výkonný reproduktor a mikrofón na obojsmernú komunikáciu a možnosť zapnúť červeno modré svetlo pri poplachu.

288,00 € (s DPH)

Táto IP / 4G kamera je vhodná na stráženie objektov. Spolupracuje s Android, iOS a Windows kde môžete jednoducho nastavovať, ovládať a sledovať obraz z kamery. Kamera zisťuje pohyb ľudí ako aj absenciu pohybu, pri zistení vám kamera pošle výstrahu. Kamera disponuje dvomi silnými bielymi a dvomi výstražnými LED svetlami červenej a modrej farby pri poplachu preblikávajú, všetko podľa nastavenia. 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa