2K vode odolná bullet IP kamera so 4 IR LED

Táto 2K IP kamera AKVS58 Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou vám už nič dôležité neunikne. Jednou z výhod je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad 24/7. Kamera je malých rozmerov s ohybným kĺbom vďaka ktorému je ju možné namontovať kdekoľvek ako na stenu tak aj na strop.

80,00 € (s DPH)
Kód:
AKVS58
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis zariadenia: 

Štíhly dizajn kamery AKVS58 je výhodou, ľahko sa vmestí takmer všade. Táto kamera s vysokým rozlíšením a citlivým snímačom má detailný a čistý obraz so zvukom. Je vhodná na umiestnenie do kancelárie, výrobnej haly, priestorov obchodu, na dom, do bytu a na miesta, ktoré potrebujete mať pod kontrolou.

Prostredníctvom aplikácie môžete vidieť a počuť čo sa v priestore pred objektívom odohráva a môžete kameru jednoducho ovládať cez panel úloh a tak zabezpečiť kontrolu nad vašim majetkom. Obraz a zvuk môžete sledovať a počúvať v reálnom čase kdekoľvek sa nachádzate a to aj viacerí používatelia naraz, maximálne však štyria. V aplikácii máte jednoduchý prístup k zaznamenaným videám so zvukom, ktoré môžete prezerať na diaľku. Do mobilného telefónu vám chodia správy v prípade akéhokoľvek poplachu ktorý si nastavíte na kamere. Počas spojenia s kamerou je prenos dát internetom riadne šifrovaný.

Vlastnosti kamery AKVS58

V aplikácii je možné zapnúť aby kamera oznámila a nahrávala pri zachytení pohybu, dá sa nastaviť odkedy dokedy má pohyb strážiť, či má spustiť aj sirénu, pre zvuk sirény si môžete vybrať z knižnice zvukov, alebo si môžete nahrať vlastný zvuk.
Kamera vás môže upozorniť alebo spustiť alarm pri zadymení priestoru.
Môže strážiť pohyb napríklad zamestnancov a ak pohyb ustane pošle správu do telefónu alebo spustí alarm. Stráženie neustáleho pohybu je už za príplatok.
V aplikácii sa dá v prípade potreby presne vymedziť v ktorej časti obrazu má kamera kontrolovať pohyb.
Dátumová a časová pečiatka v zaznamenávanom obraze sa dá zapnúť a vypnúť podľa potreby. Ďalšou funkciou je obojsmerná komunikácia vďaka citlivému mikrofónu a zabudovanému reproduktoru môžete prehovoriť na osobu pri kamere a viesť s ňou rozhovor, alebo len odpočúvať čo sa tam odohráva.
Všetky záznamy sa ukladajú na vloženú SD kartu max. 256Gb. Kamera podporuje službu cloudového úložiska. Po aktivácii služby cloudového úložiska sa pri spustení detekcie pohybu video okamžite nahrá na server cloudového úložiska a video je možné prezerať aj v prípade odcudzenia kamery. Kamera podporuje aj nahrávacie zariadenia ako NVR, NAS. Kamera môže biť pripojená cez WiFi sieť, alebo LAN káblom do internetu. Kameru môžete pohodlne ovládať aj cez váš počítač aplikáciou pod Windows.

Kamera má kvalitný citlivý snímač a nočné IR LED čo vám zabezpečí ostrý obraz aj v úplnej tme. V aplikácii je možné prevrátiť obraz vodorovne aj zvislo v prípade že ste zvolili montáž dolu hlavou. Kamera má otočný a ohybný držiak, balenie obsahuje hmoždinky a skrutky ktorými viete kameru okamžite uchytiť na stenu. Táto kamera spolupracuje aj so systémom "ALEXA"

Kamera sa ľahko inštaluje a ovláda cez aplikáciu a zvládne to aj menej skúsená osoba. V prípade že sa vám nedarí stačí nám zavolať a my vám radi poradíme s inštaláciou.Vlastnosti zariadenia:
 

Inteligentná detekcia pohybu osôb, okamžité odosielanie upozornenia o pohybe podľa vlastného nastavenia v aplikácii

Obojsmerná komunikácia vďaka zabudovanému mikrofónu a reproduktoru

2K vysoké rozlíšenie a detailný obraz vo dne aj v noci

Wi-Fi a LAN pripojenie - rýchle a jednoduché ovládanie

Živý prenos obrazu v reálnom čase prostredníctvom aplikácie kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate 24/7

Úložisko Cloud - záznamy a dáta sa bezpečné uložia do úložiska Cloud 

Infračervené nočné videnie pre zreteľný obraz aj počas noci a slabej viditeľnosti

Technické špecifikácie:

Operačný systém: Linux
Objektív: 4mm F2.1/90.9°
Snímač: 1/3 palcový CMOS snímač
Rozlíšenie: Hlavný stream: 1296p ( 2304 × 1296 ) 25fps Substream: 360p ( 640 × 360 )  25 fps
Citlivosť snímača: 0,5 luxu (farebný režim), 0,1 luxu (čiernobiely režim)
Kompresia: Kompresný štandard Hlavný profil H.264/Motion-JPEG/JPEG
Nočné videnie: IR-CUT s automatickým prepínaním, 4ks 850nm IR LED, dosvit 10~15 m
Zvuk: Vstavaný mikrofón – 38 dB, reproduktor 8Ω 1,5W
Podporovaná platforma: iOS, Android, Windows
Podporované aplikácie: Alexa
Živé sledovanie: Podporte 4 návštevníkov súčasne
Pamäť: Micro SD karta Max. 256 GB; Cloudové úložisko; NVR;NAS
Sieť: IEEE802.11b/g/n,  Podporuje režim AP,  2,4 ~ 2,4835 GHz
Bezpečnosť komunikácie: 64/128-bitové šifrovanie dát WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
Napájanie: DC12V±5%
Spotreba: 3,8 W (so zapnutým IR LED), Maximálny výkon: 5,0 W
Pracovná teplota: -10~50℃, vlhkosť:<90%
Rozmery: 228 x 149 x 93 mm ( D Š V )
Hmotnosť: 341 g


Obsah balenia:

1 x Kamera AKVS58 s držiakom

1 x Koncovky na kábel

1 x Napájací adaptér 12V/2A

1 x Balenie skrutiek a šraubovák

1 x Šesťhranný kľúč

1 x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AKVS58
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
149,00 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá môže ochrániť váš domov 24/7 vo dne aj v noci, zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje v okolí. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery a vďaka pribalenému solárnemu panelu môže fungovať nepretržite.

119,00 € (s DPH)

Táto IP kamera je vhodná do interiéru aj exteriéru (IP65). So vstavanou batériou a Full HD rozlíšením vám umožní sledovanie akéhokoľvek objektu a to všetko bez nutnosti káblového pripojenia. Kamera podporuje WiFi sieť, čo Vám umožní diaľkové ovládanie prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

96,00 € (s DPH)

Wi-Fi kamera 360°/90° otáčaním s HD rozlíšením, podporou SD karty, cloud úložiska, rýchlou konfiguráciou a spoluprácou s aplikáciami tretích strán Alexa, Google assistant, SmartThings, IFTTT. Kamera je určená na použitie do interiéru či už kancelárie, domácnosti, alebo iného objektu, ktorý potrebujete mať pod kontrolou.

149,00 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá šetrí batériu a chráni váš domov vo dne aj v noci 24/7. Zobrazuje každý detail a infračervené alebo plnofarebné nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť čo sa deje aj počas noci. Kamera je bezdrôtová WiFi, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery. Ku kamere je aj solárny panel.

200,00 € (s DPH)

AKF14G je malá 4G batériová kamera pripojená na internet cez SIM kartu mobilného operátora s nízkou spotrebou a FHD1080P obrazom. Disponuje PIR senzorom pohybu a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní. Jednoduchá inštalácia, netreba ťahať žiadne káble, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu, vzdialený prístup cez aplikáciu Android a iOS. Táto kamera je výborná náhrada za fotopascu.

99,00 € (s DPH)

Táto 2K IP kamera Vám zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne. Kamera disponuje aj funkciou plynulého otáčania a nakláňania až 345°/84°. Ďalšou výhodou je funkcia obojsmernej komunikácie. Integrovaná technológia snímania pohybu a nočného videnia poskytuje nepretržitý dohľad. Kamera sa dá namontovať na stenu ako aj na strop.

180,00 € (s DPH)

AKP-400 je panoramatická kamera so 180° uhlom obrazu čo dosahuje dvomi objektívmi. Kamera je statická s detekciou a sledovaním človeka pričom sa snaží držať tvár čím najviac zväčšenú na obraze. Vďaka citlivému snímaču môžete mať zapnuté farebné nočné videnie s dosahom do 30-40m. Kamera spolupracuje s aplikáciou pre systém iOS (Apple) a Android. Kamera disponuje s pripojením WiFi alebo LAN káblom.

123,00 € (s DPH)

Inteligentná IP kamera 1080P ktorá sa vyznačuje Wifi pripojením, nočným videním, detekciou pohybu objektov za pomoci PIR senzoru, jednoduchým ovládaním, dlhou výdržou batérie. Toto elegantná kamera je vhodné do exteriéru rovnako ako aj do interiéru a to vďaka odolnosti zariadenia IP66. Výstrahy o pohybe posiela priamo do aplikácie. Spolupracuje so systémami Android, iOS, Windows na počítači.

288,00 € (s DPH)

Táto IP / 4G kamera je vhodná na stráženie objektov. Spolupracuje s Android, iOS a Windows kde môžete jednoducho nastavovať, ovládať a sledovať obraz z kamery. Kamera zisťuje pohyb ľudí ako aj absenciu pohybu, pri zistení vám kamera pošle výstrahu. Kamera disponuje dvomi silnými bielymi a dvomi výstražnými LED svetlami červenej a modrej farby pri poplachu preblikávajú, všetko podľa nastavenia. 

40,00 € (s DPH)

Napodobenina exteriérovej kamery, na nerozoznanie od originálu s blikajúcou LED kontrolkou a PIR senzorom na zapínanie LED bieleho svetla, odoženie každého zlodeja. Kamera je vhodná do exteriéru, najlepšie na miesto kde dopadá slnečný svit. Zariadenie má v sebe batériu ktorá sa cez deň nabíja vďaka solárnemu panelu umiestnenému na vrchu kamery.

180,00 € (s DPH)

Bezpečnosť a ochrana je jednou z najväčších priorít nielen doma, ale aj v kanceláriách alebo kdekoľvek inde, kde chcete dávať pozor na Vašich blízkych, Váš majetok či zamestnancov. Vďaka tejto novej bezdrôtovej WiFi IP bezpečnostnej kamere s rozlíšením 1080p to nebude problém, pretože kamera je určená aj do nepriaznivých podmienok. Stupeň odolnosti: IP66, IR prísvit a PIR senzor.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa