Mini DVR kamera so snímaním vo Full HD s detekciou pohybu a IR diódami

Miniatúrna DVR kamera vo veľkosti 2x2 cm zaznamenáva video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú pamäťovú kartu micro SD. Kamera je vybavená IR LED neviditeľnými diódami (6x), vďaka ktorým je možné zhotovovať video záznam aj v úplnej tme.

89,00 € (s DPH)
Kód:
AK9
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis zariadenia:

Mikro kamera zaznamenáva video záznam vo vysokom rozlíšení (Full HD) v režime kontinuálneho nahrávania, alebo pri detekcii pohybu. Vďaka zabudovaným IR LED diódam je kamera schopná zaznamenávať záznam aj v úplnej tme do vzdialenosti troch metrov. Vďaka šikovnému univerzálnemu držiaku, ktorý je súčasťou balenia je možné kameru otáčať do 360°. V konštrukcii zariadenia je zabudovaná 200mAh litiová batéria, ktorá umožňuje nahrávať približne 100 minút video záznamu na jedno nabitie. Zariadenie je možné mať non stop pripojené k elektrickej sieti pomocou dodávaného USB (8Pin) kábla.


Zariadenie zaznamenáva video záznamy v slučkách, čo znamená, že ak sa naplní kapacita na pamäťovej karte, tak sa automaticky prepisuje posledný zhotovený video záznam najnovším záznamom.


Rozlíšenie videa je 1920x1080 (Full HD) alebo 1280x720 (HD). Zariadenie má rozlíšenie snímok 12Mpx (4032x3024) a zhotovuje fotografie vo formáte JPG. Všetky zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na micro SD (TF) kartu do kapacity 32GB. Video sa zhotovuje v 5 minútových intervaloch. V prípade režimu detekcie pohybu sa pri zaznamenaní pohybu pred kamerou nahráva video záznam v intervale 3 minút. Kamera v sebe ukrýva aj funkciu TV-OUT, vďaka ktorej je možné prepojiť cez USB a video výstup kameru priamo s monitorom, čo poskytuje možnosť bezpečnostnej kamery.

Vlastnosti zariadenia:

- Malé rozmery kamery (iba 2x2 cm)
- Možnosť otáčať kameru do 360°
- Nahrávanie video záznamu spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD.
- Nahrávanie video záznamov a fotografii na ľubovoľné vloženú micro SD (TF) kartu až do kapacity 32GB.
- Zariadenie má zabudovanú vlastnú batériu s kapacitou až 200mAh, ktorá umožňuje nahrávať video záznam približne 100 minút nepretržite na jedno nabitie.
- Kameru je možné mať pripojenú non stop k elektrickej zásuvke, čím je možné zabezpečiť nepretržitú prevádzku zariadenia.
- Dodávaný univerzálny držiak pre ideálny spôsob upevnenia.
- TV-OUT kábel pre spojenie kamery s monitorom, alebo TV.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1920x1080P alebo 1280x720P
Počet snímkov za sekundu: 30fps
Pracovný čas zariadenia: približne 100 minút
Rozhranie: Mini USB 8pin
Nabíjacie napätie: DC-5V
Pamäť: micro SD 32GB (TF karta)
Kapacita batérie: 200mAh
Batéria: Litium polymérová
Detekcia pohybu: Áno
Doba nabíjania: 2 až 3 hodiny

Obsah balenia:

1x Kamera

1x USB/Video kábel

1x Otočný držiak

1x Štipcový držiak

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK9
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa