Mini kamera s Full HD rozlíšením a IR nočným prisvietením - AK11

Miniatúrna kamera zo súčasne najmenšími rozmermi a najlepším rozlíšením. Kamerka nahráva farebné video spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu. Zariadenie je miniatúrnej veľkosti a vďaka tomu je kamuflovanie kamery jednoduché a nenápadné.

69,00 € (s DPH)
Kód:
AK11
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Miniatúrna kamera nahráva farebné video záznamy vrátane zvuku vo vysokom Full HD / HD rozlíšení pri snímkovaní 30 fps. Rovnako ako býva zvykom u všetkých moderných kamier, aj tu je možné použiť režim nahrávania pri detekcii pohybu, kde zariadenie začne nahrávať iba v okamihu, keď sa v okolí objektívu udeje pohyb.

Okrem režimu nahrávania pomocou detekcie pohybu je možné nahrávať video záznamy štandardne v nepretržitom režime až do manuálneho zastavenia. Zariadenie nahráva video záznamy v slučkách. V prípade zaplnenia pamäte na micro SD karte sa posledný zhotovený záznam nahrádza najnovším záznamom. Kamerka má navyše vlastné nočné IR prisvietenie, ktoré dokonale slúži pri znížených svetelných podmienkach.

Pre lepšiu orientáciu vo video záznamoch je možné zapnúť, alebo vypnúť funkciu zobrazenia presného dátumu a času. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SDHC pamäťovú kartu s ľubovoľnou kapacitou až do 32GB.

Mini_kamera_s_FullHD_rozlisenim_a_IR_nocnym_prisvietenim_AK11_Popis_2.jpg

Kamerku je okrem už spomenutých výhod možné používať aj ako miniatúrny fotoaparát. Zariadenie dokáže totižto zhotovovať okrem videa aj samostatne fotografie.

Veľkou výhodou je, že sa zariadenie dodáva s USB káblom, vďaka ktorému je možné zabezpečiť po pripojení k USB adaptéru nepretržitú prevádzku bez obmedzenia na kapacitu batérie. Dodávaný USB kábel obsahuje TV-out rozbočovač, vďaka ktorému je možné pripojiť mini kameru priamo k TV. V balení sa nachádza taktiež príslušenstvo pre rôzne možnosti upevnenia kamery, a to plastový držiak a štipec. Vďaka tomuto príslušenstvu je možné kameru umiestniť prakticky kamkoľvek.

Miniatúrna kamera dokáže na jedno nabitie pri plnej kapacite batérie nahrávať bez prestávky približne 50 minút. V prípade voľby režimu detekcie pohybu je zariadenie šetrnejšie k batérii, a dokáže zhotovovať záznam dlhšie.

Aby toho nebolo málo, kamera sa dá používať po pripojení k PC pomocou USB kábla aj ako bežná web kamera určená pre video hovory (Skype).

Zariadenie sa jednoducho nastavuje aj ovláda, preto ju zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

Mini_kamera_s_FullHD_rozlisenim_a_IR_nocnym_prisvietenim_AK11_Popis_1.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Miniatúrna kamera s mikro objektívom, ktorý zhotovuje záznam spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení FullHD/HD.
- Zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý dokáže zrozumiteľne zaznamenávať hlas alebo zvuky z okolia.
- IR prisvietenie pre čitateľnejšie nahrávky v horších svetelných podmienkach.
- Funkcie obsahujú dva najčastejšie používané režimy nahrávania, ako sú režim nepretržitého nahrávania a nahrávanie pri detekcii pohybu.
- Všetky zhotovené video záznamy a fotografie kamera ukladá na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu, až do veľkosti 32GB.
- Možnosť zapnúť alebo vypnúť zobrazenie dátumu a času pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov.
- Kamera vydrží zhotovovať video záznam na jedno nabitie bez prestávky približne 50 minút. Pri výbere režimu detekcie pohybu je to približne 80 minút.
- Vďaka dodávanému USB káblu je možné zabezpečiť nepretržitú prevádzku bez obmedzenia na kapacitu batérie.
- Mini kamera dokáže slúžiť aj ako malý fotoaparát.
- Kamera je dodávaná spoločne s plastovým držiakom a štipcom pre rôzne spôsoby upevnenia.
- Po pripojení kamery pomocou USB kábla k PC je zariadenie taktiež možné používať ako web kameru, ktorá je vhodná pri video rozhovoroch, napr. cez Skype.
- USB kábel obsahuje TV-out rozbočovač, vďaka ktorému je možné obraz premietať priamo na obrazovku televízora.
- Kamera sa jednoducho nastavuje a ovláda.

Technické špecifikácie:

Video formát: AVI
Video kódovanie: M-JPEG
Video rozlíšenie: 1280x720, 1920x1080
Počet snímkov za sekundu: 30fps
Formát obrázka: JPG
Pomer fotografie: 4:3
Kapacita batérie: 200mAh
Nabíjacie napätie: DC-5V
Typ rozhrania: Mini 8Pin USB
Úložisko: TF karta (micro SD)
Typ batérie: Vysokokapacitná polymérovo líthiová
Rozmery: 42,8 x 36,8 x 10,7mm

Obsah balenia:

1x Mini kamera

1x Štipec pre upevnenie kamery

1x Stojan pre upevnenie na stenu

1x Používateľský manuál

1x USB kabel s TV-out cinčomUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK11
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
34,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB kľuč malých rozmerov, ukrýva v sebe nenápadnú kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu v HD rozlíšení celých 40 minút. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB kľuč. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je power bank alebo štandardná nabíjačka pre mobily.

134,00 € (s DPH)

LED baterka so skrytou Full HD kamerou je univerzálnym prístrojom pre akúkoľvek činnosť. Môžete ju použiť v interiéri aj exteriéri, pričom znesie aj veľmi náročné podmienky ako sú nízke teploty, dážď a iné. Využiť sa dá v zabezpečovacích službách, náročných pracovných podmienkach pri slabej viditeľnosti, či na osobné potreby a aktivity, ako napríklad turistika či pripevnenie na bicykel.

85,00 € (s DPH)

Nabíjací USB kábel je určený pre smartfóny, tablety a zariadenia od Apple a Android. Okrem nabíjania, umožňuje diskrétne zaznamenávať video záznam so zvukom bez akýchkoľvek podozrení. Disponuje funkciou detekcie pohybu a je možnosť si vybrať z troch kvalít obrazu. Zhotovené záznamy automaticky ukladá na vstavanú pamäť odkiaľ si ich prostredníctvom pripojenia k počítaču môžete stiahnuť. 

89,00 € (s DPH)

Táto tajná špionážna kamera ukrytá v atrape štandardnej nabíjačky zhotovuje FULL HD videozáznam a fotky na vloženú mikro SD kartu. Dobrou funkciou ktorou disponuje je detekcia pohybu. Nabíjačka AkMn-60 funguje s vstavanou batériou a ovláda sa bezdrôtovým diaľkovým ovládačom. Nie je potrebné ju mať v zásuvke na to aby fungovala. Na nahrávanie nepotrebuje internet, je to systém DVR.

180,00 € (s DPH)

Táto mini širokouhlá kamera s WiFi modulom má možnosť sledovania živého obrazu a zvuku v FULL HD rozlíšení na diaľku cez aplikáciu pre Android, iOS a Windows. Jedným prepnutím prepínača sa zmení na DV rekordér, ktorý dokáže zaznamenávať pri dostatočnom svetle video 24 hod. Pri plnom nabití vďaka PIR senzoru ochráni Váš priestor po dobu 180 dní. Hlásenia prichádzajú do aplikácie na váš smartfón.

34,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB flash disk ukrytá v sebe nenápadnú HD kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB flash disk. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je powerbank, počítač, mobilná nabíjačka, predlžovací USB kábel.

229,00 € (s DPH)

Šikovná kamera s výbornou kvalitou zaznamenaného Full HD videa so zvukom s možnosťou spojenia smartfónu alebo tabletu priamo cez mobilnú aplikáciu. Kamera dokáže zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam. Všetky zhotovené videá, fotografie a audio záznamy sa ukladajú na ľubovoľnú micro SD kartu.

36,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB flash disk ukrytá v sebe nenápadnú HD kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu vo FULL HD rozlíšení celých 50 minút. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB flash disk. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je powerbank, štandardná nabíjačka pre mobily.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa