Kovová minikamera s Full HD rozlíšením a IR nočným prisvietením - AK8

Miniatúrna kovová kamerka s najlepším rozlíšením, ktoré sa v súčasnej dobe u takto malých kamier vyskytuje. Zariadenie nahráva farebné video vrátane zvuku vo vysokom rozlíšení pri snímkovaní 30 obrázkov za sekundu.

59,00 € (s DPH)
Kód:
AK8
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Univerzálna špionážna mini kamera, ktorá sa dá pripojiť na akékoľvek miesto podľa potreby. Vďaka svojej malej veľkosti je mini kamera veľmi všestranná, môže byť inštalovaná prakticky kdekoľvek. Kamera sa ovláda pomocou zabudovaných tlačidiel na vrchnej strane.

Kamera má vstavanú batériu, ktorá umožňuje pracovať až 50 minút nepretržite. Kameru je taktiež možné natrvalo napájať pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Vďaka tomuto spojeniu bude kamera schopná pracovať bez obmedzení. Kamera môže byť použitá na monitorovanie bytu, kancelárie, skladu, garáže - pre dohľad nad opatrovateľkou, partnerom, partnerkou.

Mini kamera zaznamenáva video záznam v kvalite Full HD (1920x1080) spoločne so zvukom. Obraz je čitateľný, takže je možné rozpoznať tvár, oblečenie, atď. Kamera okrem nahrávania videozáznamu a zvuku má možnosť fotografovania s rozlíšením až 4032x3024.

Veľkou výhodou špionážnej kamery je zabudovaná funkcia detekcie pohybu. Detekcia pohybu funguje na základe pohybovej analýzy a začne zaznamenávať video záznam len vtedy, keď je detekovaný pohyb pred objektívom. Režim umožňuje ušetriť priestor na pamäťovej karte a navyše pri prezeraní zaznamenaných materiálov ukazuje len súbory s dôležitými udalosťami. Keď sa pred objektívom nedeje žiadny pohyb, fotoaparát ukončí zaznamenávanie a prejde do pohotovostného režimu.

Najdôležitejším prvkom mini kamery je jeho všestrannosť. Často hľadajúc najlepšie riešenie, zákazníci si vyberajú predmety so vstavanou kamerou, ktoré majú podobnú funkciu ako táto kamera.

Ponúkaná modulárna špionážna kamera nemá vstavanú pamäť. Do zariadenia je nutné vložiť kartu microSD. Kamera spolupracuje s micro SD kartami až do veľkosti 32 GB. Kamera má funkciu cyklického prepisovania najstarších video záznamov, vďaka tejto možnosti, zariadenie dokáže "non-stop" nahrávať. V prípade, že sa pamäť karty zaplní, automaticky sa prepisuje najstaršie zhotovený video záznam najnovším záznamom.

Vlastnosti zariadenia:

- Veľmi malé rozmery kamery, len 2,20 x 2,20 x 2 cm.
- Nahrávanie video záznamu vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom.
- Zariadenie ukladá zhotovené video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu.
- Zabudované nočné IR diódy pre čitateľnejší obraz v horších svetelných podmienkach.
- Zariadenie má v sebe integrovaný mikrofón, ktorý zrozumiteľné zaznamenáva hlas alebo zvuky z okolia.
- Zariadenie disponuje nahrávacou funkciou nepretržitého nahrávania a funkciou nahrávania pri detekcii pohybu.
- Všetky zhotovené video záznamy a fotografie kamera ukladá na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu, až do veľkosti 32GB.
- Na video záznamoch je možnosť zapnúť alebo vypnúť zobrazovanie dátumu a času.
- Vďaka dodávanému USB káblu je možné zabezpečiť nepretržitú prevádzku bez obmedzenia na kapacitu batérie.
- Mini kamera dokáže slúžiť aj ako malý fotoaparát.
- Kamera je dodávaná spoločne s plastovým držiakom a štipcom pre rôzne spôsoby upevnenia.
- Po pripojení kamery pomocou USB kábla k PC je zariadenie taktiež možné používať ako web kameru, ktorá je vhodná pri video rozhovoroch, napr. cez Skype.
- USB kábel obsahuje TV-out rozbočovač, vďaka ktorému je možné obraz premietať priamo na obrazovku televízora.
- Kamera sa jednoducho nastavuje a ovláda.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 1920x1080, 1280x720
Podpora: TV-out
Rozlíšenie fotografie: 12MP (4032x3024), 4:3
Video formát: AVI
Kódovanie: MJPG
Formát fotografie: JPG
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Mikrofón: Vstavaný
Podpora micro SD: ľubovoľná micro SD karta s pamäťou až do 32GB
Kapacita batérie: 200mAh
Doba nabíjania: 2 až 3 hodiny
Nabíjacie napätie: DC 5V
Typ rozhrania: Mini 8 pin USB

Obsah balenia:

1x Kovová mini kamera

1x Štipec na upevnenie

1x Držiak na kameru

1x USB kábel s TV-out cinch konektorom

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK8
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
134,00 € (s DPH)

LED baterka so skrytou Full HD kamerou je univerzálnym prístrojom pre akúkoľvek činnosť. Môžete ju použiť v interiéri aj exteriéri, pričom znesie aj veľmi náročné podmienky ako sú nízke teploty, dážď a iné. Využiť sa dá v zabezpečovacích službách, náročných pracovných podmienkach pri slabej viditeľnosti, či na osobné potreby a aktivity, ako napríklad turistika či pripevnenie na bicykel.

85,00 € (s DPH)

Nabíjací USB kábel je určený pre smartfóny, tablety a zariadenia od Apple a Android. Okrem nabíjania, umožňuje diskrétne zaznamenávať video záznam so zvukom bez akýchkoľvek podozrení. Disponuje funkciou detekcie pohybu a je možnosť si vybrať z troch kvalít obrazu. Zhotovené záznamy automaticky ukladá na vstavanú pamäť odkiaľ si ich prostredníctvom pripojenia k počítaču môžete stiahnuť. 

252,00 € (s DPH)

Táto bezpečnostná kamera s nočným videním a PIR senzorom, pracujúca v režimoch 4G LTE a DVR má veľké možnosti využitia vďaka mobilnému internetu a malej spotrebe elektrickej energie. Dokáže na jedno nabitie nahrávať nepretržite video 24 hodín, alebo pracovať v pohotovostnom režime aj 1 rok. Nepotrebuje žiaden kábel ani Wi-Fi, vystačí si so SIM GSM kartou s aktívnymi mobilnými dátami.

180,00 € (s DPH)

Táto mini širokouhlá kamera s WiFi modulom má možnosť sledovania živého obrazu a zvuku v FULL HD rozlíšení na diaľku cez aplikáciu pre Android, iOS a Windows. Jedným prepnutím prepínača sa zmení na DV rekordér, ktorý dokáže zaznamenávať pri dostatočnom svetle video 24 hod. Pri plnom nabití vďaka PIR senzoru ochráni Váš priestor po dobu 180 dní. Hlásenia prichádzajú do aplikácie na váš smartfón.

36,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB flash disk ukrytá v sebe nenápadnú HD kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu vo FULL HD rozlíšení celých 50 minút. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB flash disk. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je powerbank, štandardná nabíjačka pre mobily.

34,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB kľuč malých rozmerov, ukrýva v sebe nenápadnú kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu v HD rozlíšení celých 40 minút. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB kľuč. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je power bank alebo štandardná nabíjačka pre mobily.

349,00 € (s DPH)

PV-500L4i je prvé DVR zariadenie s podporou P2P/IP, ktoré je kompatibilné s analógovými kamerami CMOS a CCD. Zariadenie umožňuje pripojenie ku kamere prostredníctvom mobilnej aplikácie pre systémy iOS a Android. Vďaka mobilným aplikáciám je možné sledovať obraz na živo, alebo zo záznamu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet (cez smartfón alebo tablet).

34,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB flash disk ukrytá v sebe nenápadnú HD kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB flash disk. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je powerbank, počítač, mobilná nabíjačka, predlžovací USB kábel.

89,00 € (s DPH)

Táto tajná špionážna kamera ukrytá v atrape štandardnej nabíjačky zhotovuje FULL HD videozáznam a fotky na vloženú mikro SD kartu. Dobrou funkciou ktorou disponuje je detekcia pohybu. Nabíjačka AkMn-60 funguje s vstavanou batériou a ovláda sa bezdrôtovým diaľkovým ovládačom. Nie je potrebné ju mať v zásuvke na to aby fungovala. Na nahrávanie nepotrebuje internet, je to systém DVR.

60,00 € (s DPH)

Táto kamera AK20 je veľmi nenápadná, dobre ukrytá v malej futbalovej loptičke s nenáročnou obsluhou. Miniatúrna DVR kamera vo veľkosti priemeru 30mm zaznamenáva video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Kamera je vybavená aj detekciou pohybu.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa