USB nabíjací kábel s FULL HD kamerou a mikrofónom

Nabíjací USB kábel je určený pre smartfóny, tablety a zariadenia od Apple a Android. Okrem nabíjania, umožňuje diskrétne zaznamenávať video záznam so zvukom bez akýchkoľvek podozrení. Disponuje funkciou detekcie pohybu a je možnosť si vybrať z troch kvalít obrazu. Zhotovené záznamy automaticky ukladá na vstavanú pamäť odkiaľ si ich prostredníctvom pripojenia k počítaču môžete stiahnuť. 

85,00 € (s DPH)
Farba
  • čierna
  • tmavá
Kód:
AKR-Kábel DVR - ANDROID
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie ukryté v USB dátovom kábli umožňuje vykonávať video záznam zo zvukom. Vďaka dokonalej kamufláži, ktorá nepúta žiadnu pozornosť, môžete v HD kvalite pozorovať, čo sa pred objektívom deje počas Vašej neprítomnosti. V USB kábli je zabudovaná vstavaná pamäť 16GB, ktorá zabezpečuje dostatočný priestor na ukladanie Vašich záznamov.

usb nabíjací kábel

Pred jednoduchým zapojením do nabíjacieho adaptéra si vopred nastavte, v akej kvalite (najlepšie 1080p Full HD) chcete nahrávať. Tento malý monitorovací pomocník disponuje aj detekciou pohybu. Zaznamenáva video len pri pohybe a tak sa zariadenie opäť prepne do pohotovostného režimu.
Kábel je bez akýchkoľvek tlačidiel, keďže je kamera pripojená k elektrickej sieti, začne nahrávať a vy sa dozviete čo sa deje vo vašej kancelárii, v hotelovej izbe alebo vo vašej spálni vo vašej neprítomnosti.
16GB pamäť zaistí dostatočný priestor pre záznam a nahrávanie dokola zaistí, že kamera prepíše najstaršie záznamy novými, keď je pamäť plná.

Pre funkčnosť prístroje je nutné mať pripojený kábel do USB zásuvky s elektrickou energiou 5V, ako napríklad k počítaču, notebooku, Power Banke, do bežnej nabíjačky od mobilného telefónu, alebo auto USB nabíjačky, prípadne do akejkoľvek štandardnej USB zásuvky.

Vlastnosti zariadenia:

- Štandardný USB nabíjací kábel v sebe ukrýva nenápadnú skrytú kameru so zvukom
- Prostredníctvom tohto káblu je možné dobíjať mobilné zariadenia 
- Po pripojení k počítaču je možné prenášať zaznamenané údaje z kamery
- Mikrofón zaznamenáva zvuk z okolia vo vzdialenosti niekoľkých metrov
- Zariadenie poskytuje funkciu detekcie pohybu, kedy pri zachytení pohybu automaticky začne nahrávať
- Nahrávanie v slučke na šetrenie úložného miesta
- Nastaviteľné tri režimy rozlíšenia videa
- Zariadenie je nenáročné na obsluhu

Technické špecifikácie:

Senzor: CMOS
Rozlíšenie: 1920x1080,1280x720, 640x480
Počet obrázkov/sek. 30
Video-kódovanie M-JPEG
Video formát: AVI
Úložisko: Vstavaná pamäť 16GB
Úložný priestor: do pamäti sa vmestí približne 2,5 hod záznamu
Formát obrazu: 4:3
Napájanie: DC 5V
 

Obsah balenia:

1x USB kábel zo zabudovanou kamerou

1x ochranné puzdro

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-Kábel DVR - ANDROID
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
154,00 € (s DPH)

Bezkonkurenčná mini špionážna kamera ukrytá v bežnom kľúči od auta s možnosťou sledovania video záznamu v reálnom čase, alebo už zhotoveného záznamu cez WiFi s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Zariadenie ukladá video záznam v kvalite Full HD (1920x1080) so zvukom na vloženú micro SD kartu.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi na internet. Takto je možné sledovať obraz aj zvuk na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii pre iOS, Android z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktorá má zabudovaný kvalitný mikrofón vďaka čomu získate očakávanú kvalitu zvuku. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zavolá na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na vloženú micro SD kartu.

126,00 € (s DPH)

Táto skrytá kamera v modernom prevedení sieťového adaptéra zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo aj do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať a počúvať, čo sa práve odohráva cez deň aj v noci kdekoľvek sa nachádzate. 

100,00 € (s DPH)

30-wattová nabíjačka ponúka vysokovýkonný
6-ampérový výstup, ktorý vám umožní rýchlo nabiť až 5 zariadení súčasne. V nabíjačke je zabudovaná mini kamera, cez ktorú môžete pozorovať, čo sa pred objektívom v danom čase odohráva. Vďaka funkcii "detekcia pohybu" Vám nič dôležité neunikne. Prenosná nabíjačka je malých rozmerov, hodí sa pri cestovaní po svete, do práce, alebo na kontrolu domácnosti.

128,00 € (s DPH)

Táto atrapa routera AK-LS009-B so šikovne ukrytou WiFi kamerou s FULL HD rozlíšením a uhlom záberu 145° disponuje aj videním v noci a to do vzdialenosti až 6m, PIR senzorom a dlhou výdržou batérie v pohotovostnom režime až 1 rok. Ovládanie, nastavovanie, prezeranie živého obrazu ako aj záznamu prebieha vzdialene cez aplikáciu pre iOS a Android a zvládne ho aj technicky menej zdatná osoba.

89,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa