Špionážne pero s 1080p kamerou a s detekciou pohybu

Elegantné špionážne pero, ktoré nahráva video so zvukom, zvlášť zvukový záznam alebo môžete robiť fotografie vo vysokej kvalite. Disponuje funkciou detekcie pohybu a nahrávať môže aj s pripojením na externý zdroj. Všetky záznamy ukladá do vstavanej pamäte veľkosti 16GB kde sa vmestí cca 2,5 hod. záznamu.

119,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-020
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Štandardne vyzerajúce guľôčkové pero s dômyselne ukrytou špionážnou kamerou pod odsúvaciu krytkou, umožňuje fotiť a nahrávať kvalitné video a audio nahrávky vo vysokom rozlíšení 1920 x 1080 - 30fps alebo 1280 x 720 – 60fps, bez vyvolania akéhokoľvek podozrenia. Všetky zaznamenané video nahrávky a fotografie sa ukladajú na zabudovanú pamäť o veľkosti 16GB. Video v rozlíšení 1280 x 720 – 60fps má výhodu stabilnejšieho obrazu aj keď je scenéria vo väčšom pohybe. 

  špionážne pero  


Ovládanie pera je veľmi jednoduché a zvládne ho obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ. Pero sa ovláda pomocou jediného tlačidla v hlavičke pera. Nahrávanie sa spúšťa a zastavuje jedným stlačením tohto tlačidla. Zvolený režim signalizuje ukrytá kontrolka. Kontrolka je umiestnená na opačnej strane pera a pri nahrávaní nebliká ani nesvieti. Slúži len pre lepšiu orientáciu pre užívateľa pri nastavovaní.


Všetky zhotovené materiály sú označované presným dátumom a časom zhotovenia. Táto funkcia slúži pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní vo väčšom množstve zhotovených záznamov. Videá, fotografie a zvukové nahrávky sa ukladajú do vlastných zložiek v pamäti prístroja. 

Po pripojení pera k počítaču sa zariadenie chová ako štandardný kľúč USB.

pero s kamerou   

Zariadenie má v sebe ukrytú vysokokapacitnú nabíjateľnú batériu, ktorú je možné dobíjať jednoduchým pripojením zariadenia k USB portu. Zariadenie je vhodné pre rôzne spôsoby použitia. Často krát ho využívajú novinári, agenti, študenti, právnici, vlastníci firiem, na meetingoch a v domácnosti pri oslavách alebo pre vytváranie rôznych netradičných video materiálov. Samozrejmosťou pera je jeho klasická pôvodná funkcia písania s vymeniteľnou atramentovou tuhou.

špionážne pero využitie  

Vlastnosti zariadenia:

- Elegantné guľôčkové pero s nenápadnou skrytou kamerou dokáže nahrávať kvalitné video záznamy vo vysokom rozlíšení
- Zariadenie má zabudovanú pamäť 16GB
- Zariadenie dokáže nahrávať aj pri slabej viditeľnosti
- Vo video nahrávkach a fotografiách sa zobrazuje pečiatka s dátumom a časom
- Funkcia detekcie pohybu pre úsporu úložného miesta
- Zariadenie sa nabíja pripojením pera do USB portu
- Samozrejmosťou je pôvodná funkcia guľôčkového pera s vymeniteľnou atramentovou náplňou
- Zabudovaná nabíjateľná vysokokapacitná batéria
- Pero má nízku hmotnosť a štandardné rozmery bežného pera

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1920 x 1080 – 30fps / 1280 x 720 – 60fps
Formát videa/kódek: MOV / H.264
Rozlíšenie fotografie: 4352 x 3264 px.
Formát fotografie: JPG 4:3
Zorný uhol: 65 stupňov
Nabíjacie napätie: DC-5V
Typ batérie: Vysokokapacitná Lítiová polymérová batéria 380 MAh
Typ USB: USB 2.0
Rozmer: 155x15mm
Hmotnosť: 50 gramov

Obsah balenia:

1x Špionážne pero

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-020
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)
115,00 € (s DPH)

AKR-820 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s dlhou výdržou nahrávania až 40 hodín s funkciou detekcie zvuku a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka tomu že je neustále v pohotovostnom móde. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 32GB. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

135,00 € (s DPH)

Elegantné špionážne pero nahráva video záznamy aj so zvukom v kvalite 2K 2304 x 1296 bez vyvolania najmenšieho podozrenia. Dokáže zhotovovať video s funkciou detekcie pohybu čím šetrí miesto na SD karte. Všetky záznamy ukladá na micro SD kartu do veľkosti 128Gb kde sa vmestí približne 96 hodín záznamu, pričom SD karta je ľahko vymeniteľná. Zariadenie sa jednoducho ovláda.

114,00 € (s DPH)

AKR-818 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 8GB a rozširujúci slot na extra SD kartu. Na jedno nabitie do plna zvládne zaznamenať 20 hodín čistého kvalitného zvukového záznamu. Diktafón sa jednoducho ovláda a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek.

99,00 € (s DPH)

AKR-819 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s výdržou nahrávania do 11 hodín na jedno nabitie. Po prepnutí prepínača v tele pera sa dá ovládať nahrávanie tlačidlom na vrchu pera. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 8Gb. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa