Mini DVR kamera AK12 s vodotesným obalom

Kvalitná kamera malých rozmerov s detekciou pohybu. Disponuje IR prisvietením pri zhoršených svetelných podmienkach. Kamera dokáže zhotovovať kvalitné športové záznamy a dokáže odolať vode, či dažďu.

90,00 € (s DPH)
Kód:
AK12
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Miniatúrna kamera nahráva farebné videozáznamy vrátane zvuku v dvoch rozlíšeníach pri snímkovaní až 30 fps. Rovnako ako býva zvykom u všetkých moderných kamier, aj tu je možné použiť režim nahrávania pri detekcii pohybu, kde zariadenie začne nahrávať iba v okamihu, keď sa v okolí objektívu udeje pohyb.

Okrem režimu nahrávania pomocou detekcie pohybu je možné nahrávať video záznamy štandardne v nepretržitom režime až do manuálneho zastavenia, alebo vybití batérie. Zariadenie nahráva video záznamy v slučkách. V prípade zaplnenia pamäte na micro SD karte sa posledný zhotovený záznam nahrádza najnovším záznamom. Kamerka má navyše vlastné nočné IR prisvietenie, ktoré dokonale slúži pri znížených svetelných podmienkach.

Pre lepšiu orientáciu vo video záznamoch je možné zapnúť, alebo vypnúť funkciu zobrazenia presného dátumu a času. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SDHC pamäťovú kartu s ľubovoľnou kapacitou až do 32GB.

Kamerku je okrem už spomenutých výhod možné používať aj ako miniatúrny fotoaparát. Zariadenie dokáže totižto zhotovovať okrem videa aj samostatne fotografie.

Zariadenie sa dodáva s USB káblom, vďaka ktorému je možné zabezpečiť po pripojení k USB nabíjačke, alebo power banke nepretržitú prevádzku s obmedzením už len na kapacitu SD karty. Dodávaný USB kábel obsahuje TV-out rozbočovač, vďaka ktorému je možné pripojiť mini kameru priamo k TV. V balení sa nachádza taktiež príslušenstvo pre rôzne možnosti upevnenia kamery a to vodotesný obal na natáčanie pod vodou, stojanček pre uchytenie štipcom, stojanček pre uchytenie s vodotesným obalom, držiak so štipcom, držiak so štipcom na vodotesné obal a držiak kamery s vodotesným obalom prispôsobený na upevnenie na pás napríklad ruksaku, alebo čelovej lampy. Vďaka tomuto príslušenstvu je možné kameru umiestniť prakticky kamkoľvek.

Miniatúrna kamera dokáže na jedno plné nabitie batérie nahrať video záznam vo FULL HD rozlíšení celú jednu hodinu. 

V prípade voľby režimu detekcie pohybu je spotreba energie z batérie menšia a aj videozáznam sa nahráva len keď sa niečo pohybuje pred objektívom kamery tím pádom nahrá len tie najdôležitejšie okamihy z dlhšieho časového úseku.

Zariadenie sa jednoducho nastavuje aj ovláda, preto ho zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

Vlastnosti zariadenia:

- Vysokokvalitné zariadenie.
- Možnosť vybrať z dvoch rozlíšení FULL HD, HD.
- 2 IR diódy zvyšujúce efekt nočného videnia.
- Vodotesný obal a množstvo variant uchytenia.
- Detekcia pohybu.
- Podpora vymeniteľnej pamäťovej karty.
- Veľmi jednoduchá inštalácia a ovládanie.

Technické špecifikácie:

Snímač obrazu: CMOS
Uhol zobrazenia: 155 °
Detekcia pohybu: Áno
Nočné videnie: Áno
Podpora pamäťovej karty: Áno 32Gb
Typ batérie: Vstavaná
Kapacita batérie: 200 mAh
Výdrž batérie: 60 min.
Doba nabíjania: 1 - 2 hodiny
Pracovné napätie: 3,7V
Kódovanie záznamu: M-JPEG
Formát videa: AVI
Rozlíšenie: 1080P / 720P
Počet snímok za sekundu: 30
Výstup: Mini USB
Formát fotografie: JPEG
Rozlíšenie obrazu: 12M (4032x3024)
Audio systém: Vstavaný mikrofón
Doba záznamu cyklu: 5 min.
Veľkosť výrobku: 23 x 23 x 25mm aj s objektívom
Hmotnosť výrobku: 16g

Obsah balenia:

1x Mini kamera

1x Vodotesný obal

2x Stojan

2x Štipec

1x Držiak na pás

1x USB - TV kábel

1x Užívateľská príručkaUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK12
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa