Ultrazvuková rušička diktafónov a mikrofónov REPRO-B

Zariadenie REPRO-B je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

3 800,00 € (s DPH)
Kód:
REPRO-B
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

REPRO-B účinne blokuje prevažnú väčšinu skrytých odpočúvacích zariadení v miestnostiach vo vzdialenosti 1-3 m, ako napríklad:

- Mikrofóny v mobilných telefónoch

- Digitálne audio rekordéry (diktafóny) so vstavaným mikrofónom alebo externých mikrofónov

- Profesionálne digitálne diktafóny ako: EDIC-mini, Gnome, Olympus, Gnome DR, Papyrus ..

- Digitálne video rekordéry zabudované do telefónov: iPhone, HTC, Sony, LG, Samsung, atď.

- Bezdrôtové mikrofóny, mikrofóny audio-video rekordérov

- Mikrofóny bezdrôtových kamier

- Profesionálne mikrofóny ukryté napríklad v bankomatovej karte

- Staršie a nové diktafóny a rekordéry v kovovom kryte

 

Ultrazvuková rušička REPRO-B taktiež zabraňuje úniku informácií pomocou analógového, digitálneho, optického a seizmického odpočúvania.

Produkt je určený pre stacionárnu prácu v interiéri.Vlastnosti:

- Druh práce: vlastný algoritmus na generovanie digitálneho  ultrazvukového rušenia signálu.

- Tichá práca – nedáva zvukový a zaťažujúci zvuk.

- Diaľkové rádiové ovládanie zapnuté / vypnuté pomocou miniatúrneho diaľkového ovládania.

- Indikácia stavu nabíjania a stavu batérie

- Jednoduché nastavovanie a ovládanie

 

Technické údaje:

- Maximálny rozsah pokrytia v závislosti od odposluchu by mal byť všetko vo vzdialenosti 1-3 m

- Prevádzkový smer rušenia v horizontálnej rovine 360° a vo vertikálnej rovine 85°

- Prevádzková frekvencia 23-260 kHz

- Napájanie: vstavaná účinná batéria + napájací zdroj 110-230V

- Pracovný čas zariadenia pri používaní z internej batérie - približne 3 hodiny, prestávka 30 minút

- Doba nabíjania: 3 hodín

- Rádiové diaľkové ovládanie – zapínanie a vypínanie, dosah približne 20 m

- Rádiové diaľkové ovládanie: operačná frekvencia pásma ISM 433.92 MHz

- Hmotnosť: 2 kg

- Rozsah práce pri teplote od 0 °C do + 40 °C

- Veľkosť: výška 12 cm, priemer 16 cm

- Prístroj je dodávaný spoločne s kufríkom

- Záruka 36 mesiacov

Obsah balenia:

1x Ultrazvuková rušička

1x Napájací adaptér 230V / 15V / 5A

1x Bezpečnostné kľúče

1x Diaľkový ovládač

1x Prenosný kufor

Podrobnosti o produkte
REPRO-B
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
5 200,00 € (s DPH)

Zariadenie REPRO-A je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

0,00 € (s DPH)

Nahrávať hlas, rozhovor či Vaše vlastné nápady je dnes už jednoduché. V dnešnej dobe Vás môže špehovať, odpočúvať každý amatér aj profesionál preto je dôležité aby ste si svoje osobné údaje, myšlienky chránili pred druhými. Vďaka najnovšej technológii rušičiek HARP dokážete znížiť riziko odpočúvania a nahrávania na minimum. Uchovajte svoje výskumy a nápady v tajnosti.

Požiadať o cenovú ponuku

119,00 € (s DPH)

AKSH-02 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G.

1 992,00 € (s DPH)

Ultrazvuková rušička navrhnutá pre skrytú a nenápadnú ochranu rozhovoru pred odpočúvaním a zaznamenávaním dôverných či diskrétnych informácií. Slúži na blokovanie nahrávania audio záznamov behom jednaní či stretnutí. Rušička je tichá, veľmi ťažko odhaliteľná. 7 ultrazvukových vysielačov zaručuje prerušenie nahrávania na mobilný telefón ale aj z profesionálnych diktafónov.

Zariadenie UTORNADO je unikátny a efektívny ultrazvukový rušič slúžiaci na ochranu diskrétnych informácií. Prístroj slúži na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu. Účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie, tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.Požiadať o cenovú ponuku

1 200,00 € (s DPH)

AKS-310 je rušička malej veľkosti ktorá úspešne zaruší mikrofóny mobilných telefónov alebo audio diktafónov, skrytých kamier, ploštíc. Pomáha zabezpečiť citlivé zvukové informácie počas rozhovorov na stretnutiach v interiéri, pod holým nebom alebo v aute. Dá sa ľahko a rýchlo nasadiť do interiéru auta, na stôl v zasadacej miestnosti, alebo zamaskovať v upravenej taške, kufríku prípadne kabelke.

895,00 € (s DPH)

Nachádzame sa v období kedy si nevieme predstaviť život bez mobilného telefónu. Je pre nás dobrý pomocník ale zároveň sa može stať aj mocnou zbraňou. Stačí ak vám niekto nahrá škodlivý software a rozhovory, citlivé informácie môžu uniknúť. Chráňte sa efektívne vďaka Phone Safe Summit ktorý spolahlivo zaruší mikrofóny mobilných zariadení.

Profesionálny detektor GCU-OSD10 je určený na vyhľadávanie a vizualizáciu prenosných kamerových systémov tajného pozorovania (SOS - Tajný systém pozorovania), ktoré sú zamaskované v rôznych predmetoch a sú používané v rozdielnych svetelných podmienkach s maximálnym dosahom od 500 do 1000 metrov (V závislosti od počasia).Požiadať o cenovú ponuku

198,00 € (s DPH)

AKSH-01 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

49,00 € (s DPH)

Tento detektor skrytých kamier Vám ľahko pomôže odhaliť bezdrôtové aj pevné kamery. Detektor môže tiež odhaliť a lokalizovať objektív kamery pomocou laserového skenovania je totiž vybavený automatickou detekčnou funkciou s LED bleskom. Manipulácia s duálnym detektorom proti špionážnej techniky je veľmi jednoduchá, stačí nastaviť frekvenciu a pozrieť sa cez hľadáčik.

78,00 € (s DPH)

Detektor skrytých kamier, GSM odpočúvacích zariadení a GPS trackerov je ideálna ochrana pred skrytými kamerami, objektívmi, plošticami a ďalšími špionážnymi zariadeniami. Vďaka svojim malým rozmerom je možné ho nosiť neustále pri sebe, napríklad v kabelke, na kľúčenke, vo vrecku či taške. Ovládanie je veľmi jednoduché, nevyžaduje žiadne špeciálne technické zručnosti.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa