Ultimate - Tajné monitorovanie mobilného telefónu s operačným systémom Android (na 1 rok)

Diaľkový odposluch, monitoring a tajné sledovanie mobilného telefónu a jeho GPS polohy, SMS správ, hovorov, komunikácii cez aplikácie WhatsApp, Viber, Facebook s množstvom ďalších možností.

1 599,00 € (s DPH)
Kód:
Inštalácia + softvér (ROOT) - 1r
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Verzia ULTIMATE (ROOT)


Ultimate (ROOT) - Sledovanie mobilného telefónu (smartfónu) na 3 mesiace: 999,00 € (Kúpiť)
Ultimate (ROOT) - Sledovanie mobilného telefónu (smartfónu) na 1 rok: 1 599,00 €

Verzia Prémium (NON-ROOT)


Prémium (NON-ROOT) - Sledovanie mobilného telefónu (smartfónu) na 3 mesiace: 699,00 € (Kúpiť)
Prémium (NON-ROOT) - Sledovanie mobilného telefónu (smartfónu) na 1 rok: 1 299,00 € (Kúpiť)

Tajný monitoring s odposluchom a sledovaním smartfónov na diaľku cez webové rozhranie s vlastným prihlasovacím menom a heslom, poskytuje široké možnosti zberu dát. Po inštalácii skrytého softvéru do ľubovoľného telefónu s operačným systémom Android je možné kontrolovať všetky komunikácie a aktivity telefónu na diaľku.

Softvér umožňuje monitorovať aktuálnu GPS polohu telefónu, fotografie, videa, históriu webových stránok, históriu volaných čísiel a všetky komunikácie, ktoré prebiehajú, alebo prebiehali cez aplikácie Whatsapp, Viber, Skype, Facebook Messanger, a podobne, a to bez rizika odhalenia.

Skrytá aplikácia podrobne eviduje každú jednu akciu, ktorá bola v telefóne zaznamenaná, bez toho, aby bola prezradená antivírusovým, alebo antispywarovým softvérom. Softvér navyše po sebe nezanecháva žiadne stopy, nemá žiadnu ikonu a chová sa ako bežná súčasť operačného systému. Po úspešne prevedenej inštalácii je k dátam možné pristupovať cez ľubovoľný webový prehliadač. Všetky zaznamenané informácie zo sledovaného telefónu sú šifrované na zabezpečenej webovej lokalite.

Pred tým ako sa začne skrytá aplikácia používať je nutné previesť na telefóne, ktorý má byť sledovaný, niekoľko nutných krokov, aby bolo možné zariadenie monitorovať na diaľku. Po úspešnej inštalácii sa začnú zhromažďovať a odosielať dáta priamo pod zaregistrované konto, ku ktorému má prístup len majiteľ. Softvér svojou skrytou aktivitou neovplyvňuje viditeľne výkon a kapacitu batérie.

 

Kompatibilita softvéruSoftvér je štandardne možné použiť s väčšinou modelov komerčných mobilných telefónov (smartfónov), ktoré používajú OS Android od verzie 4.0 po súčasnú verziu. Inštaláciu softvéru je možné previesť na telefón, ktorý už obsahuje nejaké údaje a takisto aj na úplne nový telefón bez údajov. Na to, aby zariadenie správne fungovalo je nutné, aby užívateľ, ktorý ho používa mal dostupný internet, či už cez operátora, alebo cez bezdrôtovú sieť WiFi.

 

UPOZORNENIE!K tomu, aby bolo možné zachytávať rôzne dáta z určitých komerčných aplikácii a využívať určité funkcie odposluchu je odporúčané vykonať ROOT telefónu ešte pred tým ako sa naň nainštaluje samotná aplikácia. Skrytý softvér je samozrejme možné nainštalovať aj bez ROOT-u, avšak určité funkcie a sledovanie dát z aplikácii nemusia správne fungovať. V prípade voľby ROOT-u sa neodporúča inštalovať softvér na telefóny s dvojitou SIM kartou, nakoľko by softvér nemusel správne pracovať.
Ultimate verzia (ROOT s plnou funkcionalitou):

✓ Záznam hovorov (neprijaté, prijaté, zmeškané telefonáty)
✓ Prijaté a odoslané SMS správy
✓ Sledovanie aktuálnej GPS polohy zariadenia a histórie prejdenej trasy
✓ Možnosť vidieť a kontrolovať všetky uložené kontakty v cieľovom mobilnom telefóne (smartfóne)
✓ Kontrola nainštalovaných mobilných aplikácii
✓ História prehliadania z webového prehliadača a záložiek
✓ Možnosť sledovať a sťahovať zhotovené a uložené videá a fotografie v telefóne
✓ Dokumenty (poznámky, kalendáre, atď.)
✓ Kontrola dokumentov (pdf, pptx, doc, xls, atď.)
✓ Zachytávanie snímky obrazovky
✓ Keylogger a upozornenie pri použití kľúčového slova v textovej komunikácii
✓ Textové správy a obsah správ z aplikácii WhatsApp, Viber, Skype, Facebook Messanger, Instagram, Snapchat, Hangouts, Tinder.
✓ Možnosť vidieť kapacitu batérie, zhrnutie najčastejšie využívaných oblastí v telefóne za deň, rebríček najčastejšie kontaktovaných osôb (telefonáty a SMS).
✓ WiFi Logger a GEO oplotenie stanovenej zóny

Vlastnosti softvéru:

- Kontrola GPS polohy, volaných / prijatých / zmeškaných hovorov, SMS správ, WhatsApp, Viber, Facebook správ a histórie prehliadania vo webovom prehliadači, kontrola udalostí, ktoré sú zapísané v kalendári, zobrazenie dokumentov + 30 ďalších sledovacích možností.
- Prístup k ovládaciemu panelu je cez zašifrované webové rozhranie v odkaze na zabezpečenú web stránku s vlastným prihlasovacím menom a heslom, kde je možné kontrolovať a sledovať všetky zozbierané aktuálne a staršie dáta.
- Zozbierané dáta je možné sťahovať zo servera priamo do PC, prípadne ich priamo sledovať cez webové rozhranie bez nutnosti sťahovania do PC.
- Úspešnú inštaláciu je možné vykonávať na väčšine mobilných telefónov (smartfónov) s operačným systémom Android.Upozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!Upozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Inštalácia + softvér (ROOT) - 1r
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa