Prémium - Tajné monitorovanie mobilného telefónu s operačným systémom Android (na 3 mesiace)

Diaľkový monitoring a tajné sledovanie mobilného telefónu a jeho GPS polohy, SMS správ, hovorov, fotografii, videi, dokumentov a kontaktov s množstvom ďalších užitočných funkcii.

699,00 € (s DPH)
Kód:
Inštalácia + softvér (NR) - 3m
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Verzia ULTIMATE (ROOT)


Ultimate (ROOT) - Sledovanie mobilného telefónu (smartfónu) na 3 mesiace: 999,00 € (Kúpiť)
Ultimate (ROOT) - Sledovanie mobilného telefónu (smartfónu) na 1 rok: 1 599,00 € (Kúpiť)

Verzia Prémium (NON-ROOT)


Prémium (NON-ROOT) - Sledovanie mobilného telefónu (smartfónu) na 3 mesiace: 699,00 €
Prémium (NON-ROOT) - Sledovanie mobilného telefónu (smartfónu) na 1 rok: 1 199,00 € (Kúpiť)

Popis produktu:

Tajný monitoring s odposluchom a sledovaním smartfónov na diaľku cez webové rozhranie s vlastným prihlasovacím menom a heslom, poskytuje široké možnosti zberu dát. Po inštalácii skrytého softvéru do ľubovoľného telefónu s operačným systémom Android je možné monitorovať aktivity telefónu na diaľku.

Softvér umožňuje monitorovať aktuálnu GPS polohu telefónu, fotografie, videa, históriu prezeraných webových stránok, prijaté a odoslané SMS správy, históriu volaných, zmeškaných, prijatých hovorov, monitorovať kalendáre, poznámky, dokumenty, uložené kontakty, atď.

Skrytá aplikácia podrobne eviduje každú jednu akciu, ktorá bola v telefóne zaznamenaná, bez toho, aby bola prezradená antivírusovým, alebo antispywarovým softvérom. Softvér navyše po sebe nezanecháva žiadne stopy, nemá žiadnu ikonu a chová sa ako bežná súčasť operačného systému. Po úspešne prevedenej inštalácii je k dátam možné pristupovať cez ľubovoľný webový prehliadač. Všetky zaznamenané informácie zo sledovaného telefónu sú šifrované na zabezpečenej webovej lokalite.

Pred tým ako sa začne skrytá aplikácia používať je nutné previesť na telefóne, ktorý má byť sledovaný, niekoľko nutných krokov, aby bolo možné zariadenie monitorovať na diaľku. Po úspešnej inštalácii sa začnú zhromažďovať a odosielať dáta priamo pod zaregistrované konto, ku ktorému má prístup len majiteľ. Softvér svojou skrytou aktivitou neovplyvňuje viditeľne výkon a kapacitu batérie.

Kompatibilita softvéru
Softvér je štandardne možné použiť s väčšinou modelov komerčných mobilných telefónov (smartfónov), ktoré používajú OS Android od verzie 4.0 po súčasnú verziu. Inštaláciu softvéru je možné previesť na telefón, ktorý už obsahuje nejaké údaje a takisto aj na úplne nový telefón bez údajov. Na to, aby zariadenie správne fungovalo je nutné, aby užívateľ, ktorý ho používa mal dostupný internet, či už cez operátora, alebo cez bezdrôtovú sieť WiFi.

Prémium verzia (NON-ROOT)

✓ Záznam hovorov (neprijaté, prijaté, zmeškané telefonáty)
✓ Prijaté a odoslané SMS správy
✓ Sledovanie aktuálnej GPS polohy zariadenia a histórie prejdenej trasy
✓ Možnosť vidieť a kontrolovať všetky uložené kontakty v cieľovom mobilnom telefóne (smartfóne)
✓ Dokumenty (poznámky, kalendáre, atď.)
✓ Možnosť sledovať a sťahovať zhotovené a uložené videá a fotografie v telefóne
✓ História prehliadania z webového prehliadača a záložiek
✓ Kontrola nainštalovaných mobilných aplikácii

Vlastnosti zariadenia:

- Kontrola GPS polohy, volaných / prijatých / zmeškaných hovorov, SMS správ, história prehliadania vo webovom prehliadači, kontrola udalostí, ktoré sú zapísané v kalendári, zobrazenie dokumentov + ďalšie možnosti.
- Prístup k ovládaciemu panelu je cez zašifrované webové rozhranie v odkaze na zabezpečenú web stránku s vlastným prihlasovacím menom a heslom, kde je možné kontrolovať a sledovať všetky zozbierané aktuálne a staršie dáta.
- Zozbierané dáta je možné sťahovať zo servera priamo do PC, prípadne ich priamo sledovať cez webové rozhranie bez nutnosti sťahovania do PC.
- Úspešnú inštaláciu je možné vykonávať na väčšine mobilných telefónov (smartfónov) s operačným systémom Android.

Obsah balenia:

1x Smart hodinky

1x Nabíjací kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Inštalácia + softvér (NR) - 3m
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa