Detektor skrytých elektronických zariadení Cayman s teleskopickým ramenom AKR-CAY400

AKR-CAY400 je profesionálny detektor vybavený teleskopickým ramenom, určený na vyhľadávanie a detekciu skrytých elektronických zariadení. Tento detektor je schopný vyhľadať elektronické zariadenia ako sú mobilné telefóny, SIM karty, zariadenia určené na skrytý odposluch, ploštice, diktafóny a iné zariadenia obsahujúce polovodičové komponenty. Dokáže vyhľadať zariadenia aj vo vypnutom stave

14 994,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-CAY400
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

AKR-CAY400 je profesionálny detektor schopný vyhľadať elektronické zariadenia ako sú telefóny, SIM karty, diktafóny, GSM odposluchy a iné zariadenia obsahujúce polovodičové komponenty. Toto zariadenie dokáže určiť presnú lokalizáciu a vyhľadať aj zariadenia, ktoré nie sú v prevádzke a sú vypnuté a to vďaka schopnosti rozlíšenia prírodného polovodiča od umelého (kov, korózia, oxid). Batéria vydrží v prevádzke 3-4 h v závislosti od intenzity používania.

Hlavnou charakteristikou tohto zariadenia je multifrekvenčný režim ožarovania, ktorý poskytuje široké spektrum výhod oproti klasickým detektorom a to napríklad:

· zvýšená selektivita (schopnosť rozlíšiť elektronické súčiastky na pozadí štruktúry kov-oxid-kov)
· zvýšená pravdepodobnosť detekcie elektronických zariadení za čiastočne tienenými povrchmi (ako je mriežková „sieťovina“)
· optimálny pomer sily žiarenia a dosahu detekcie
· schopnosť identifikovať detegované objekty v režime zvuku
· vysoká citlivosť detekcie pri nízkom výstupnom výkone
· schopnosť efektívnej prevádzky v komplikovanom rušivom prostredí (vystužené konštrukcie, korózia a pod.).
Detektor Cayman s teleskopickým ramenom AKR-CAY400   Detektor Cayman s teleskopickým ramenom AKR-CAY400
Detektor Cayman s teleskopickým ramenom AKR-CAY400   Detektor Cayman s teleskopickým ramenom AKR-CAY400     v
cayman detektor skrytych elektro zariadeni
Ďalšie výhody zariadenia:

· modernizovaná anténa, ktorá zvyšuje selektivitu detektora
· nízka hmotnosť a celkové rozmery zariadenia
· zjednodušený systém kontroly a indikácie
· používanie bežných napájacích batérií
· ergonomickejší dizajn: veľká teleskopická tyč a výsuvná lakťová opierka poskytujú užívateľovi maximálny komfort.

Vlastnosti zariadenia:

- Schopnosť identifikovať detegované objekty v audio režime
- Optimálny pomer výkonu zariadenia a detekčného rozsahu
- Schopnosť efektívnej prevádzky v zložitom interferenčnom prostredí
- Zvýšená selektivita (schopnosť rozlišovať elektronické komponenty na pozadí štruktúry kov-oxid-kov)
- Umožňuje redukovať falošné reakcie a zvyšovať selektivitu a rýchlosť reakcie
- Dlhá výdrž batérie, 3-4 h
- Detektor je dodávaný v nárazuvzdornom balení (v kufríku)
- Pripojenie cez USB 

Technické špecifikácie: 

Rozmery: 250mmx1500mmx (s teleskopickým ramenom) x 130mm
Rozsah frekvencie: 2-3 GHz
Maximálny výkon: Menej ako 2W
Anténa: Kruhovo polarizované
Prevádzkové režimy: "vyhľadávanie", "audio", "prispôsobenie"
Rozsah nastavenia citlivosti v manuálnom režime:  40dB
Vizuálna indikácia: 3 pásiky po 16 LED
Reproduktor:  Vstavaný
Slúchadlá: Áno
Batéria:  Lítium-iónové dobíjacie batérie 3,V (typ 18650)
Výdrž batérie: V závislosti od režimu, cca 3-4 hodiny
Nabíjanie: Nie viac ako 3 hodiny
Hmotnosť celej sady: 5,8 kg

Obsah balenia:

1x Detektor Cayman 400 

1x nabíjacia batéria

1x nabíjačka

1x slúchadlá

1x manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-CAY400
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Profesionálny detektor GCU-OSD10 je určený na vyhľadávanie a vizualizáciu prenosných kamerových systémov tajného pozorovania (SOS - Tajný systém pozorovania), ktoré sú zamaskované v rôznych predmetoch a sú používané v rozdielnych svetelných podmienkach s maximálnym dosahom od 500 do 1000 metrov (V závislosti od počasia).Požiadať o cenovú ponuku

5 200,00 € (s DPH)

Zariadenie REPRO-A je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

1 992,00 € (s DPH)

Ultrazvuková rušička navrhnutá pre skrytú a nenápadnú ochranu rozhovoru pred odpočúvaním a zaznamenávaním dôverných či diskrétnych informácií. Slúži na blokovanie nahrávania audio záznamov behom jednaní či stretnutí. Rušička je tichá, veľmi ťažko odhaliteľná. 7 ultrazvukových vysielačov zaručuje prerušenie nahrávania na mobilný telefón ale aj z profesionálnych diktafónov.

GCU-OCD20 je určený na vyhľadávanie a vizualizáciu miesta prenosných systémov tajného pozorovania, ktoré sú maskované v interiéroch, na oblečení, v domácich potrebách pre osobné použitie a to v rôznych svetelných podmienkach. Zariadenie umožňuje detekciu elektro optických sledovacích systémov cez okno, tónované sklo, organické sklo a polopriehľadné zrkadlo.Požiadať o cenovú ponuku

79,00 € (s DPH)

AKSH-03 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

198,00 € (s DPH)

AKSH-01 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

49,00 € (s DPH)

Tento detektor skrytých kamier Vám ľahko pomôže odhaliť bezdrôtové aj pevné kamery. Detektor môže tiež odhaliť a lokalizovať objektív kamery pomocou laserového skenovania je totiž vybavený automatickou detekčnou funkciou s LED bleskom. Manipulácia s duálnym detektorom proti špionážnej techniky je veľmi jednoduchá, stačí nastaviť frekvenciu a pozrieť sa cez hľadáčik.

Zariadenie UTORNADO je unikátny a efektívny ultrazvukový rušič slúžiaci na ochranu diskrétnych informácií. Prístroj slúži na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu. Účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie, tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.Požiadať o cenovú ponuku

3 800,00 € (s DPH)

Zariadenie REPRO-B je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

119,00 € (s DPH)

AKSH-02 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa