Rušička mobilných mikrofónov v kufri - AKSAFE-10

AKSAFE-10 je mobilný trezor s individuálne uzamykateľnými bunkami až pre 10 smartfónov veľkosti XL určený na ochranu dát a akustických informácií pred odpočúvaním cez mobilné GSM siete, pier-to-pier komunikácie cez Bluetooth a WiFi, ako aj pred akoukoľvek skrytou aktiváciou hlasového záznamníka na mobilnom telefóne. Nevyhnutné riešenie pre každé prostredie, kde je hrozba úniku dát cez mobil.

5 400,00 € (s DPH)
Kód:
AKSAFE-10
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

AKSAFE-10 je mobilný trezor s individuálne uzamykateľnými bunkami až pre 10 smartfónov veľkosti XL určený na ochranu dát a akustických informácií pred odpočúvaním cez mobilné GSM siete, pier-to-pier komunikácie cez Bluetooth a WiFi kanály, ako aj pred akoukoľvek skrytou aktiváciou hlasového záznamníka na mobilnom telefóne. Nevyhnutné riešenie pre každé prostredie, kde je faktorom hrozba úniku dát cez osobné mobilné zariadenie, či už ide o veliteľské centrum, zasadaciu miestnosť, pracovnú skupinu, vhodné do exteriéru.


ULTIMÁLNA TROJITÁ OCHRANA

- Tienené telo blokuje elektromagnetické žiarenie a mobilné zariadenia umiestnené vo vnútri sa nedokážu spojiť so základňovou stanicou GSM operátora.
- Generátory akustického šumu pre každú bunku poskytujú maskovanie zvuku a robia reč nezrozumiteľnou. 
- Zabudované RF rušenie na kanáloch WiFi a Bluetooth zabraňuje neoprávnenej komunikácii medzi mobilnými zariadeniami umiestnenými vo vnútri jednotky.

SMART KONCEPT

Samostatne uzamykateľné bunky sú navrhnuté tak, aby počas skladovania zabránili neoprávnenému fyzickému prístupu k mobilným zariadeniam. Ku každému uloženému zariadeniu dostane majiteľ zodpovedajúci kľúč s príslušným číslom, čím sa majiteľom mobilných zariadení poskytne dostatočný komfort a istota že s ich telefónom počas rokovania nikto neoprávnene nenarábal.

Vlastnosti zariadenia:

- Pre 10 veľkých mobilných telefónov
- Každý telefón má vlastný zámok a k nemu kľúč
- Rušenie WiFi, Bluetooth, GSM
- Zašumenie mikrofónov mobilu
- Robustný obal - kufor

Technické špecifikácie:

Počet ochranných buniek: 10
Veľkosť bunky: 170 x 90 mm
Úroveň blokovania signálu: 100%
Úroveň hluku pri mikrofóne telefónu: 100 dB
Spektrum hluku pre akustickú ochranu: 200 – 12 000 Hz
Batéria: Li-ion, 12 000 mAh
Nepretržitá doba chodu: 20 hodín
Rozmery: 470 x 370 x 180 mm
Váha: 10kg

Obsah balenia:

1x Kufor - AKSAFE-10

1x Nabíjací kábel

10x Kľúče k bunkám

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKSAFE-10
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa