Rušička mobilných mikrofónov AKLarets-5

AKLarets-5 je určený na ochranu dôverných konverzácií pred únikom cez mobilné komunikačné kanály. Poskytuje súčasnú ochranu až 5 mobilných telefónov pred vzdialeným akustickým prístupom cez mobilné komunikačné kanály všetkých dostupných štandardov. Účinnosť ochrany je dosiahnutá prostredníctvom originálnych obvodových riešení na analýzu energetického stavu chráneného mobilného telefónu.

4 200,00 € (s DPH)
Kód:
AKLarets-5
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

AKLarets-5 je určený na ochranu dôverných konverzácií pred únikom cez mobilné komunikačné kanály. Poskytuje súčasnú ochranu až 5 mobilných telefónov pred vzdialeným akustickým prístupom cez mobilné komunikačné kanály všetkých dostupných štandardov. Účinnosť ochrany je dosiahnutá prostredníctvom originálnych obvodových riešení na analýzu energetického stavu chráneného mobilného telefónu. Po vložení telefónu a zapnutí zariadenia čaká na aktivitu telefónu. Akonáhle zachytí aktivitu telefónu spustí sa aktívne rušenie. Zariadenie ruší okrem mikrofónov aj Bluetooth a WI-FI 2,4 - 2,5 GHz signály. Zariadenie má priehľadné veko tak vidíte prichádzajúce SMS správy a hovory na mobilné telefóny. Ak sa jedná o niečo dôležité viete jednanie prerušiť a vybaviť dôležitý hovor. Základňa zariadenia je odolná z kovu s plexisklovým zatváraním na troch pantoch s mechanickým zamykaním. Pri vyberaní telefónu stačí potiahnúť za páčku, telefóny sa nadvihnú a môžete pohodlne telefón vybrať. Zariadenie má vstavanú nabíjateľnú batériu.

Vlastnosti zariadenia:

- Kapacita až 5 mobilných telefónov
- Šum trochu počuť
- Priesvitné veko

Technické špecifikácie:

Hladina hluku v mieste mikrofónu: minimálne 100 dB
Rozsah šumu: 300 - 4000 Hz - rušenie mikrofónov
Rušenie: Bluetooth
WI-FI 2,4 - 2,5 GHz
Nabíjateľná batéria: Li-Ion kapacita 2200 mAh

Obsah balenia:

1x Rušička AKLarets-5

1x Nabíjačka

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKLarets-5
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa