Profesionálna mini rušička zabraňujúca nahrávaniu zvuku

Nahrávať hlas, rozhovor či Vaše vlastné nápady je dnes už jednoduché. V dnešnej dobe Vás môže špehovať, odpočúvať každý amatér aj profesionál preto je dôležité aby ste si svoje osobné údaje, myšlienky chránili pred druhými. Vďaka najnovšej technológii rušičiek HARP dokážete znížiť riziko odpočúvania a nahrávania na minimum. Uchovajte svoje výskumy a nápady v tajnosti.

Požiadať o cenovú ponuku

0,00 € (s DPH)
Kód:
AKS-miniHARP
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Chráňte svoje súkromie s prenosnou rušičkou, ktorá ochráni únik Vašich osobných informácií. Táto mini HARP rušička je ideálna v prípade, že potrebujete chrániť svoje súkromie napríklad pri obchodných stretnutiach, rokovaniach, jednaniach, osobných stretnutiach alebo jednoduchom rozhovore s blízkymi.

Tento profesionálny produkt prináša bezpečnosť do vášho súkromia, domova a podnikania vďaka integrovanej špičkovej technológii, ktorá zabraňuje nahrávaniu zvukových nahrávok vo vašej blízkosti. Umožňuje  diskrétne znemožniť nahrávanie vašej konverzácie a vďaka jej rozmerom ju môžete používať kedykoľvek a kdekoľvek.

Profesionálna mini rušička zabraňujúca nahrávaniu zvuku HARP


Nie je žiadnym tajomstvom, že Vaša obchodná inteligencia je v dnešnej dobe viac ohrozená ako kedykoľvek predtým. Práve kvôli tomu je potrebné znížiť a minimalizovať riziko odpočúvania a zlomyseľných nahrávok a zároveň uchovávať rozhovory, svoje výskumy a nápady v tajnosti.
Nikdy nie je istota, že pripojené zariadenia vás neodpočúvajú. Vaše duševné vlastníctvo, nápady a úspech sú ľahko odhaliteľné, pokiaľ ich aktívne nechránite pred zlodejmi a konkurentmi, a zlomyseľnými osobami, ktoré počúvajú.
Dnes tak môže urobiť takmer každý, kto chce zbierať hovorené informácie. Inteligentné, smart, odpočúvacie prepojené produkty sú všade - od zástrčiek cez káble, steny, stoly a spotrebiče. Sofistikované zabudované či voľné hlasové záznamníky sú dostupné a ľahko sa skrývajú, čo môže narúšať Vaše súkromie a cenné informácie.
Toto zariadenie Vám úspešne pomôže zabezpečiť Vaše konverzácie, ktoré ostanú za každých okolnosti súkromné a Vy budete mať pokoj na duši.

Špičková technológia pre vlády teraz uvedená aj ako spotrebiteľský model. Najvyššie vlády a vedúci pracovníci na celom svete používajú túto oceňovanú technológiu a dizajn. 

Profesionálna mini rušička zabraňujúca nahrávaniu zvuku HARP   

Výhody a vlastnosti zariadenia:

• Chráňte osobné rozhovory a znížte riziko firemnej špionáže alebo vydierania pomocou najpokročilejšieho verbálneho chrániča reči na trhu.

• Pre akúkoľvek veľkosť priestoru, plne škálovateľný systém s aplikáciou na správu viacerých jednotiek je možné diaľkovo ovládať cez Bluetooth.

• Dôkladne testované v laboratóriu v porovnaní s najnovšími hardvérovými a softvérovými nástrojmi na čistú a zlepšenú frekvenciu ľudskej reči.

• Navrhnutý odborníkmi na bezpečnosť, aby chránil vaše osobné diskusie pred nahrávaním. Zabezpečte hovorenú konverzáciu stlačením tlačidla pomocou najlepšej technológie

   prenosnej ochrannej rušičky na svete.

• Diskrétne, prenosné, jednoduché na použitie a inštaláciu.

• Navrhnuté tak, aby sa zmestili priamo do každého moderného domova, miestnosti, kancelárie, do kaviarne alebo na dôležité stretnutia.

• Vytvára hemisférickú oblasť ochrany, vydáva diskrétne hladiny hluku nepočuteľné ľuďmi, zabraňuje väčšine zariadení v počúvaní a nahrávaní

• Rýchla aktivácia - rýchla aktivácia stlačením tlačidla alebo pomocou mobilnej aplikácie, získajte prístup k aktualizáciám systému na svojom smartfóne.

• Už nemusíte hovoriť potichu, či šepkať. Buďte samí sebou na osobných stretnutiach a predchádzajte tajnému nahrávaniu.

Vyjadrenie výrobcu:
„V roku 2014 sme vytvorili ochranu proti odpočúvaniu HARP. V súčasnosti ho používajú vlády a najvyšší predstavitelia po celom svete na ochranu svojich osobných diskusií pridaním novej vrstvy ochrany. Pevne veríme, že nielen vládam alebo inštitúciám by sa mali poskytnúť nástroje, aby mohli slobodne hovoriť. Na základe toho sme vytvorili personalizovanú veľkosť rušičky HARP s rovnakou robustnou, špičkovou, ocenenou ochranou."

Použitie

Použitie prístroja je jednoduchou záležitosťou, je bez nutnosti akejkoľvek inštalácie. Vďaka integrovanej batérii môžete rušičku používať aj v teréne.

Nevýhody iných druhov audio nahrávacích rušičiek:

Väčšina zariadení na rušenie audio nahrávacích zariadení pracuje na princípe tvorby šumu alebo hluku podobného reči. Táto metóda je veľmi účinná, ale má niektoré nevýhody - prácu týchto zariadení je počuť, a preto často krát prekáža účastníkom v rozhovore.
Navyše, nie je možné použiť tento druh rušičky tajne, avšak s touto rušičkou môžete blokovať odpočúvacie zariadenia tajne a diskrétne, bez toho, aby o tom niekto tušil.

Podrobnosti o produkte
AKS-miniHARP
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Zariadenie UTORNADO je unikátny a efektívny ultrazvukový rušič slúžiaci na ochranu diskrétnych informácií. Prístroj slúži na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu. Účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie, tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.Požiadať o cenovú ponuku

98,00 € (s DPH)

Detektor je malý a ľahký, jednoducho sa ovláda a jeho hlavnou funkciou je nájsť skryté kamery, šošovky, odposluchy a ploštice. Zariadenie vyhľadáva vysielače pomocou detekčnej metódy od 20MHz po 6GHz frekvenciu. Objektívy skrytých DVR kamier ktoré žiaden signál nevysielajú a treťou dôležitou funkciu je vyhľadávanie skrytej elektroniky ukrytej v rôznych predmetoch. 

38,00 € (s DPH)

AKSH-04 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

119,00 € (s DPH)

AKSH-02 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G.

1 992,00 € (s DPH)

Ultrazvuková rušička navrhnutá pre skrytú a nenápadnú ochranu rozhovoru pred odpočúvaním a zaznamenávaním dôverných či diskrétnych informácií. Slúži na blokovanie nahrávania audio záznamov behom jednaní či stretnutí. Rušička je tichá, veľmi ťažko odhaliteľná. 7 ultrazvukových vysielačov zaručuje prerušenie nahrávania na mobilný telefón ale aj z profesionálnych diktafónov.

3 800,00 € (s DPH)

Zariadenie REPRO-B je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

49,00 € (s DPH)

Tento detektor skrytých kamier Vám ľahko pomôže odhaliť bezdrôtové aj pevné kamery. Detektor môže tiež odhaliť a lokalizovať objektív kamery pomocou laserového skenovania je totiž vybavený automatickou detekčnou funkciou s LED bleskom. Manipulácia s duálnym detektorom proti špionážnej techniky je veľmi jednoduchá, stačí nastaviť frekvenciu a pozrieť sa cez hľadáčik.

198,00 € (s DPH)

AKSH-01 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

79,00 € (s DPH)

AKSH-03 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

5 200,00 € (s DPH)

Zariadenie REPRO-A je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

1 200,00 € (s DPH)

AKS-310 je rušička malej veľkosti ktorá úspešne zaruší mikrofóny mobilných telefónov alebo audio diktafónov, skrytých kamier, ploštíc. Pomáha zabezpečiť citlivé zvukové informácie počas rozhovorov na stretnutiach v interiéri, pod holým nebom alebo v aute. Dá sa ľahko a rýchlo nasadiť do interiéru auta, na stôl v zasadacej miestnosti, alebo zamaskovať v upravenej taške, kufríku prípadne kabelke.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa