Ultrazvuková rušička diktafónov a odposluchov (BugHunter)

Ultrazvuková rušička navrhnutá pre skrytú a nenápadnú ochranu rozhovoru pred odpočúvaním a zaznamenávaním dôverných či diskrétnych informácií. Slúži na blokovanie nahrávania audio záznamov behom jednaní či stretnutí. Rušička je tichá, veľmi ťažko odhaliteľná. 7 ultrazvukových vysielačov zaručuje prerušenie nahrávania na mobilný telefón ale aj z profesionálnych diktafónov.

1 992,00 € (s DPH)
Kód:
AKBH-001
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie absolútne nenarúša osobný rozhovor a bráni akémukoľvek možnému nahrávaniu a vyhotovovaniu audio záznamov prostredníctvom smartfónov, cez jednoduché odposluchy až po profesionálne diktafóny ako sú Edic, Soroka, Gnom. Slúži na znemožnenie zhotovovania audio záznamov počas schôdzok, či rokovaní. Vďaka tomu, že rušenie prebieha na báze ultrazvuku, tak prevádzku rušičky nie je počuť. Môžete ju nenápadne zapnúť, a znemožniť nahrávanie konverzácie bez toho, aby o tom druhá strana vedela. Ultrazvuková rušička vám umožní diskrétne znemožniť nahrávanie vašej konverzácie. Rovnako tak vás môže chrániť aj pred takmer všetkými formami odpočúvania na diaľku.

Ultrazvuková rušička diktafónov a odposluchov

Výhody a vlastnosti zariadenia:

• Nenápadný dizajn, vďaka rozmerom 170 x 95 x 31mm je prístroj veľmi kompaktný, a môžete ho nosiť neustále pri sebe.

• Prístroj pracuje tajne. Ultrazvukové interferencie generované zariadením nie sú počuť, pretože frekvencia ultrazvukového hluku je nad úrovňou ľudského sluchu. Perfektná ochrana pred zaznamenaním konverzácie.

• Znemožňovanie nahrávania zariadení s mikrofónom bez ohľadu na ich typ. Odposluchy, rekordéry, vstavané inteligentné telefóny, digitálne diktafóny, drôtové a bezdrôtové mikrofóny, odpočúvacie zariadenia.

• Integrovaná batéria - Ultrazvuková rušička diktafónov má integrovanú 12V batériu. Prístroj však môže byť napájaný aj externým 12V adaptérom.

• Možnosť akustického (počuteľného) rušenia pre zvýšenie dosahu

• Možnosť pripojenia až dvoch externých ultrazvukových reproduktorov pre ešte väčší výkon

• 7 výkonných ultrazvukových vysielačov

• Bezpečnosť používania – Vzhľadom k nízkemu výkonu ultrazvukového žiarenia potláčajúceho záznamové zariadenia, je celkom bezpečný pre prevádzku. Zariadenie sa neprehrieva a taktiež nevytvára akékoľvek elektromagnetické pole.


Použitie

Použitie rušičky je jednoduchou záležitosťou. Zariadenie stačí nabiť a zapnúť pomocou otočného spínača. Po tom, čo spínač zacvakne, rozsvieti sa dióda zelenej farby, ktorá označuje, že prebieha rušenie. Pri otočení spínačom sa aktivuje dodatočný režim, ktorý zvyšuje efektivitu rušenia, ale je už počuteľný.

Nevýhody iných druhov audio nahrávacích rušičiek:

Väčšina zariadení na rušenie audio nahrávacích zariadení pracuje na princípe tvorby šumu alebo hluku podobného reči. Táto metóda je veľmi účinná, ale má niektoré nevýhody - prácu týchto zariadení je počuť, a preto často krát prekáža účastníkom v rozhovore. Navyše, nie je možné použiť tento druh rušičky tajne.
Ďalší populárny typ zariadenia na rušenie audio nahrávacích zariadení sú elektromagnetické rušičky. Tie vytvárajú špeciálny elektromagnetický šum, ktorý zasahuje do odpočúvania. Bohužiaľ, tento elektromagnetický šum nevytvára dostatočný vplyv na mnoho modelov moderných, digitálnych, nahrávacích zariadení, alebo je ich vzdialenosť rušenia príliš malá.
Špecifikácia zariadenia:

Dosah:  3-7 metrov 
Vysielanie: 7 ultrazvukových vysielačov
Dva režimy: Ultrazvukové a možnosť počuteľného (akustického) rušenia pre zvýšenie dosahu
Napájanie: 12V, nabíjanie cca 10 hodín
Batéria: 1200 mAh
Prevádzková doba: Až 6 hodín
Reproduktory: Možnosť pripojiť 2 ultrazvukové reproduktory pre lepší výkon
Pracovná teplota: +5 až +40° C
Rozmery: 170 x 95 x 31 mm
Hmotnosť: 300 g
Rozsah prevádzkových teplôt: +5°C ~ +55°C
Podrobnosti o produkte
AKBH-001
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
5 200,00 € (s DPH)

Zariadenie REPRO-A je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

98,00 € (s DPH)

Detektor je malý a ľahký, jednoducho sa ovláda a jeho hlavnou funkciou je nájsť skryté kamery, šošovky, odposluchy a ploštice. Zariadenie vyhľadáva vysielače pomocou detekčnej metódy od 20MHz po 6GHz frekvenciu. Objektívy skrytých DVR kamier ktoré žiaden signál nevysielajú a treťou dôležitou funkciu je vyhľadávanie skrytej elektroniky ukrytej v rôznych predmetoch. 

3 800,00 € (s DPH)

Zariadenie REPRO-B je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

79,00 € (s DPH)

AKSH-03 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

38,00 € (s DPH)

AKSH-04 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

Zariadenie UTORNADO je unikátny a efektívny ultrazvukový rušič slúžiaci na ochranu diskrétnych informácií. Prístroj slúži na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu. Účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie, tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.Požiadať o cenovú ponuku

49,00 € (s DPH)

Tento detektor skrytých kamier Vám ľahko pomôže odhaliť bezdrôtové aj pevné kamery. Detektor môže tiež odhaliť a lokalizovať objektív kamery pomocou laserového skenovania je totiž vybavený automatickou detekčnou funkciou s LED bleskom. Manipulácia s duálnym detektorom proti špionážnej techniky je veľmi jednoduchá, stačí nastaviť frekvenciu a pozrieť sa cez hľadáčik.

1 200,00 € (s DPH)

AKS-310 je rušička malej veľkosti ktorá úspešne zaruší mikrofóny mobilných telefónov alebo audio diktafónov, skrytých kamier, ploštíc. Pomáha zabezpečiť citlivé zvukové informácie počas rozhovorov na stretnutiach v interiéri, pod holým nebom alebo v aute. Dá sa ľahko a rýchlo nasadiť do interiéru auta, na stôl v zasadacej miestnosti, alebo zamaskovať v upravenej taške, kufríku prípadne kabelke.

0,00 € (s DPH)

Nahrávať hlas, rozhovor či Vaše vlastné nápady je dnes už jednoduché. V dnešnej dobe Vás môže špehovať, odpočúvať každý amatér aj profesionál preto je dôležité aby ste si svoje osobné údaje, myšlienky chránili pred druhými. Vďaka najnovšej technológii rušičiek HARP dokážete znížiť riziko odpočúvania a nahrávania na minimum. Uchovajte svoje výskumy a nápady v tajnosti.

Požiadať o cenovú ponuku

198,00 € (s DPH)

AKSH-01 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa