Profesionálna ultrazvuková rušička odposluchov AS-11

Ultrazvuková rušička AS-11 je špeciálne navrhnuté zariadenie pre skrytú a nenápadnú ochranu rozhovoru pred odpočúvaním a zaznamenávaním dôverných informácií u zariadení s mikrofónmi, ako sú smartfóny, diktafóny (profesionálne aj digitálne), rozhlasové mikrofóny, káblové mikrofóny.

990,00 € (s DPH)
Kód:
AS-11
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Ultrazvuková rušička AS-11 vytvára tichú, ale silnú bariéru mikrofónom a moderným telefónom (iPhone, Samsung, atď.) a rovnako aj pokročilým, hlasovým záznamníkom ako je napr. EDIC-mini. Zariadenie absolútne nenarúša Váš osobný rozhovor a bráni akémukoľvek možnému nahrávaniu a vyhotovovaniu audio záznamov.


Výhody a funkčné vlastnosti zariadenia:

• Nenápadný dizajn, rušička záznamových zariadení AS-11 vyzerá ako bežná zložka pre dokumenty, čím nepriťahuje veľkú pozornosť, či už v kancelárii, alebo na ulici.

• Prístroj pracuje tajne. Ultrazvukové interferencie generované zariadením AS-11, nie je počuť, pretože frekvencia ultrazvukového hluku je nad úrovňou ľudského sluchu. Nahrávacím zariadeniam zabraňuje odchytávanie zvukového záznamu.

• Blokovanie rôznych zariadení s mikrofónom bez ohľadu na ich typ. Rekordéry, vstavané inteligentné telefóny, digitálne diktafóny, drôtové a bezdrôtové mikrofóny, odpočúvacie zariadenia.

• Kompaktná veľkosť – ultrazvuková rušička AS-11 má malé rozmery a nízku hmotnosť. Ochranu pred neoprávneným nahrávaním, alebo odpočúvaním môžete mať preto kedykoľvek pri sebe.

• Autonómna prevádzka – Zariadenie je napájané vstavanou dobíjaciu batériou. Veľká kapacita vnútornej batérie zaisťuje autonómnu prevádzku na niekoľko hodín.

• Diaľkový ovládač dodávaný k AS-11 umožňuje tajne zapnúť a vypnúť prístroj, vďaka ovládaču viete sledovať aj úroveň vstavaného akumulátora.

• 5 ultrazvukových reproduktorov poskytujúcich vysokú účinnosť a dlhú vzdialenosť bezhlučného potláčania.

• Bezpečnosť používania – Vzhľadom k nízkemu výkonu ultrazvukového žiarenia potláčajúceho záznamové zariadenia, AS-11 je z cela bezpečný pre prevádzku. Zariadenie sa neprehrieva a taktiež nevytvára akékoľvek elektromagnetické pole.


Účinnosť potláčania:

• Účinnosť potláčania v rôznych nahrávacích zariadeniach nie je rovnaká
• Pre iPhone 4, iPhone 5 a väčšinu podobných zariadení s možnosťou nahrávania, je účinná vzdialenosť potláčania nad 5 metrov
• Pre iPhone 6 a iPhone 6 plus je účinná vzdialenosť potláčania 1,5 – 2 metre
• U videokamery, mikrofónov, slúchadiel s mikrofónom a notebookov je účinná vzdialenosť potláčania 2 – 5 metrov.
• Pri niektorých Samsung mobilných telefónov vzdialenosť potláčania nepresiahne 1 meter


Nevýhody iných druhov audio nahrávacích rušičiek:

Väčšina zariadení na rušenie audio nahrávacích zariadení pracuje na princípe tvorby šumu alebo hluku podobného reči. Táto metóda je veľmi účinná, ale má niektoré nevýhody - prácu týchto zariadení je počuť, a preto často krát prekáža účastníkom v rozhovore. Navyše, nie je možné použiť tento druh rušičky tajne.

Ďalší populárny typ zariadenia na rušenie audio nahrávacích zariadení sú elektromagnetické rušičky. Tie vytvárajú špeciálny elektromagnetický šum, ktorý zasahuje do odpočúvania. Bohužiaľ, tento elektromagnetický šum nevytvára dostatočný vplyv na mnoho modelov moderných, digitálnych, nahrávacích zariadení, alebo je ich vzdialenosť rušenia príliš malá.
Špecifikácia zariadenia:


Vzdialenosť potláčania: 1,5 - 6 metrov
Potlačenie širky vysielača horizontálne: 80°
Potlačenie širky vysielača vertikálne: 80°
Typ interferujúceho ultrazvuku: Nehľučný
Frekvencia interferencie: 24 kHz ÷ 26 kHz
Výstup akustického tlaku: ≤120dB
Počet reproduktorov: 5
Prevádzková doba: ~ 5 hodín
Napájanie: Interná Li-Polimérová batéria
Nabíjačka: 110-240VAC / 9VDC, 1.5A
Doba nabíjania: ~ 60 min
Dosah diaľkového ovládania: 5 metrov
Rozmery: 310 x 220 x 40 mm
Hmotnosť: 420 g
Rozsah prevádzkových teplôt: +5°C ~ +55°C

Obsah balenia:

1x Rušička AS-11

1x Diaľkové ovládanie

1x Nabíjací adaptér

1x Manuál

Podrobnosti o produkte
AS-11
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
1 992,00 € (s DPH)

Ultrazvuková rušička navrhnutá pre skrytú a nenápadnú ochranu rozhovoru pred odpočúvaním a zaznamenávaním dôverných či diskrétnych informácií. Slúži na blokovanie nahrávania audio záznamov behom jednaní či stretnutí. Rušička je tichá, veľmi ťažko odhaliteľná. 7 ultrazvukových vysielačov zaručuje prerušenie nahrávania na mobilný telefón ale aj z profesionálnych diktafónov.

79,00 € (s DPH)

AKSH-03 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

18 000,00 € (s DPH)

GCU-OCD20 je určený na vyhľadávanie a vizualizáciu miesta prenosných systémov tajného pozorovania, ktoré sú maskované v interiéroch, na oblečení, v domácich potrebách pre osobné použitie a to v rôznych svetelných podmienkach. Zariadenie umožňuje detekciu elektro optických sledovacích systémov cez okno, tónované sklo, organické sklo a polopriehľadné zrkadlo.

1 200,00 € (s DPH)

AKS-310 je rušička malej veľkosti ktorá úspešne zaruší mikrofóny mobilných telefónov alebo audio diktafónov, skrytých kamier, ploštíc. Pomáha zabezpečiť citlivé zvukové informácie počas rozhovorov na stretnutiach v interiéri, pod holým nebom alebo v aute. Dá sa ľahko a rýchlo nasadiť do interiéru auta, na stôl v zasadacej miestnosti, alebo zamaskovať v upravenej taške, kufríku prípadne kabelke.

78,00 € (s DPH)

Detektor skrytých kamier, GSM odpočúvacích zariadení a GPS trackerov je ideálna ochrana pred skrytými kamerami, objektívmi, plošticami a ďalšími špionážnymi zariadeniami. Vďaka svojim malým rozmerom je možné ho nosiť neustále pri sebe, napríklad v kabelke, na kľúčenke, vo vrecku či taške. Ovládanie je veľmi jednoduché, nevyžaduje žiadne špeciálne technické zručnosti.

84,00 € (s DPH)

AKSH-04 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

5 208,00 € (s DPH)

Zariadenie REPRO-A je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

4 000,00 € (s DPH)

Nahrávať hlas, rozhovor či vaše vlastné nápady je dnes už jednoduché. V dnešnej dobe vás môže špehovať, odpočúvať každý amatér aj profesionál preto je dôležité aby ste si svoje nápady, myšlienky chránili pred druhými. Vďaka najnovšej technológii rušičky AKP-11 dokážete znížiť riziko odpočúvania a nahrávania na minimum. Uchovajte svoje výskumy a nápady v tajnosti.

3 000,00 € (s DPH)

Nahrávať hlas, rozhovor či vaše vlastné nápady je dnes už jednoduché. V dnešnej dobe vás môže špehovať, odpočúvať každý amatér aj profesionál preto je dôležité aby ste si svoje nápady, myšlienky chránili pred druhými. Vďaka najnovšej technológii rušičky AKP-12 dokážete znížiť riziko odpočúvania a nahrávania na minimum. Uchovajte svoje výskumy a nápady v tajnosti.

7 008,00 € (s DPH)

Zariadenie UTORNADO je unikátny a efektívny ultrazvukový rušič slúžiaci na ochranu diskrétnych informácií. Prístroj slúži na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu. Účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie, tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

198,00 € (s DPH)

AKSH-01 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

49,00 € (s DPH)

Tento detektor skrytých kamier Vám ľahko pomôže odhaliť bezdrôtové aj pevné kamery. Detektor môže tiež odhaliť a lokalizovať objektív kamery pomocou laserového skenovania je totiž vybavený automatickou detekčnou funkciou s LED bleskom. Manipulácia s duálnym detektorom proti špionážnej techniky je veľmi jednoduchá, stačí nastaviť frekvenciu a pozrieť sa cez hľadáčik.

149,00 € (s DPH)

Detektor je malý a ľahký, jednoducho sa ovláda a jeho hlavnou funkciou je nájsť skryté kamery, šošovky, odposluchy a ploštice. Zariadenie vyhľadáva vysielače pomocou detekčnej metódy od 20MHz po 6GHz frekvenciu. Objektívy skrytých DVR kamier ktoré žiaden signál nevysielajú a treťou dôležitou funkciu je vyhľadávanie skrytej elektroniky ukrytej v rôznych predmetoch. 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa