Profesionálna ultrazvuková rušička odposluchov AS-11

Ultrazvuková rušička AS-11 je špeciálne navrhnuté zariadenie pre skrytú a nenápadnú ochranu rozhovoru pred odpočúvaním a zaznamenávaním dôverných informácií u zariadení s mikrofónmi, ako sú smartfóny, diktafóny (profesionálne aj digitálne), rozhlasové mikrofóny, káblové mikrofóny.

990,00 € (s DPH)
Kód:
AS-11
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Ultrazvuková rušička AS-11 vytvára tichú, ale silnú bariéru mikrofónom a moderným telefónom (iPhone, Samsung, atď.) a rovnako aj pokročilým, hlasovým záznamníkom ako je napr. EDIC-mini. Zariadenie absolútne nenarúša Váš osobný rozhovor a bráni akémukoľvek možnému nahrávaniu a vyhotovovaniu audio záznamov.


Výhody a funkčné vlastnosti zariadenia:

• Nenápadný dizajn, rušička záznamových zariadení AS-11 vyzerá ako bežná zložka pre dokumenty, čím nepriťahuje veľkú pozornosť, či už v kancelárii, alebo na ulici.

• Prístroj pracuje tajne. Ultrazvukové interferencie generované zariadením AS-11, nie je počuť, pretože frekvencia ultrazvukového hluku je nad úrovňou ľudského sluchu. Nahrávacím zariadeniam zabraňuje odchytávanie zvukového záznamu.

• Blokovanie rôznych zariadení s mikrofónom bez ohľadu na ich typ. Rekordéry, vstavané inteligentné telefóny, digitálne diktafóny, drôtové a bezdrôtové mikrofóny, odpočúvacie zariadenia.

• Kompaktná veľkosť – ultrazvuková rušička AS-11 má malé rozmery a nízku hmotnosť. Ochranu pred neoprávneným nahrávaním, alebo odpočúvaním môžete mať preto kedykoľvek pri sebe.

• Autonómna prevádzka – Zariadenie je napájané vstavanou dobíjaciu batériou. Veľká kapacita vnútornej batérie zaisťuje autonómnu prevádzku na niekoľko hodín.

• Diaľkový ovládač dodávaný k AS-11 umožňuje tajne zapnúť a vypnúť prístroj, vďaka ovládaču viete sledovať aj úroveň vstavaného akumulátora.

• 5 ultrazvukových reproduktorov poskytujúcich vysokú účinnosť a dlhú vzdialenosť bezhlučného potláčania.

• Bezpečnosť používania – Vzhľadom k nízkemu výkonu ultrazvukového žiarenia potláčajúceho záznamové zariadenia, AS-11 je z cela bezpečný pre prevádzku. Zariadenie sa neprehrieva a taktiež nevytvára akékoľvek elektromagnetické pole.


Účinnosť potláčania:

• Účinnosť potláčania v rôznych nahrávacích zariadeniach nie je rovnaká
• Pre iPhone 4, iPhone 5 a väčšinu podobných zariadení s možnosťou nahrávania, je účinná vzdialenosť potláčania nad 5 metrov
• Pre iPhone 6 a iPhone 6 plus je účinná vzdialenosť potláčania 1,5 – 2 metre
• U videokamery, mikrofónov, slúchadiel s mikrofónom a notebookov je účinná vzdialenosť potláčania 2 – 5 metrov.
• Pri niektorých Samsung mobilných telefónov vzdialenosť potláčania nepresiahne 1 meter


Nevýhody iných druhov audio nahrávacích rušičiek:

Väčšina zariadení na rušenie audio nahrávacích zariadení pracuje na princípe tvorby šumu alebo hluku podobného reči. Táto metóda je veľmi účinná, ale má niektoré nevýhody - prácu týchto zariadení je počuť, a preto často krát prekáža účastníkom v rozhovore. Navyše, nie je možné použiť tento druh rušičky tajne.

Ďalší populárny typ zariadenia na rušenie audio nahrávacích zariadení sú elektromagnetické rušičky. Tie vytvárajú špeciálny elektromagnetický šum, ktorý zasahuje do odpočúvania. Bohužiaľ, tento elektromagnetický šum nevytvára dostatočný vplyv na mnoho modelov moderných, digitálnych, nahrávacích zariadení, alebo je ich vzdialenosť rušenia príliš malá.
Špecifikácia zariadenia:


Vzdialenosť potláčania: 1,5 - 6 metrov
Potlačenie širky vysielača horizontálne: 80°
Potlačenie širky vysielača vertikálne: 80°
Typ interferujúceho ultrazvuku: Nehľučný
Frekvencia interferencie: 24 kHz ÷ 26 kHz
Výstup akustického tlaku: ≤120dB
Počet reproduktorov: 5
Prevádzková doba: ~ 5 hodín
Napájanie: Interná Li-Polimérová batéria
Nabíjačka: 110-240VAC / 9VDC, 1.5A
Doba nabíjania: ~ 60 min
Dosah diaľkového ovládania: 5 metrov
Rozmery: 310 x 220 x 40 mm
Hmotnosť: 420 g
Rozsah prevádzkových teplôt: +5°C ~ +55°C

Obsah balenia:

1x Rušička AS-11

1x Diaľkové ovládanie

1x Nabíjací adaptér

1x Manuál

Podrobnosti o produkte
AS-11
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa