Protišpionážne puzdro na blokovanie signálu

Vložte Váš mobilný telefón, kľúč od automobilu do špeciálneho puzdra a všetky signály budú nedostupné. Všetky volania na daný mobilný telefón budú zablokované. 

15,00 € (s DPH)
Farba
  • červená
  • čierna
  • oranžová
  • strieborná
Kód:
APBS-01
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Chráňte svoj kľúč od automobilu pred zneužitím, mobilný telefón pred odposluchom, alebo sledovaním Vašej polohy, platobné karty pred zneužitím. 


V dnešnej modernej dobe každý dobre vie, že cez mobilný telefón nie je problém sledovať kohokoľvek polohu. Taktiež nie je novinkou, že mobilné telefóny nie je problém odpočúvať a špehovať. Existuje riešenie pomocou ktorého je možné sa zabezpečiť proti neoprávnenému sledovaniu a odpočúvaniu.
blokuje

Vložte Váš kľúč od automobilu, mobilný telefón do špeciálneho puzdra a všetky signály budú nedostupné. Volania na daný mobilný telefón budú zablokované. Puzdro blokuje všetky bezdrôtové signály ako sú GPS, GSM, 3G/4G, RFID, Wifi a pod. Vnútorná časť vrecka je potiahnutá špeciálnou sieťkou z nano materiálov, ktoré dokonale pohlcujú VF a magnetické žiarenie. Vložte Váš mobilný telefón do daného puzdra a jeho signály budú uväznené v puzdre. Všetky volania na daný mobilný telefón budú zablokované. Znamená to, že pokiaľ sa bude Váš mobilný telefón nachádzať v tomto puzdre nebude možné sledovať Vašu polohu, dovolať sa Vám, alebo Vás odpočúvať. Pokiaľ do puzdra vložíte svoju bankomatovú kartu, alebo debetnú kartu, nebude možné ju oskenovať a zaplatiť ňou, čo znamená že nikto nemôže kopírovať Vaše dáta. Pokiaľ vložíte do púzdra kľúč od automobilu nikto vám ho nebude môcť odčítať a následne otvoriť váš automobil.


Hlavné vlastnosti puzdra:

• Blokovanie všetkých prichádzajúcich hovorov a signálov (GPS, GSM, 3G/4G/RFID, Wifi, atď.)
• Dokonalá ochrana pred sledovaním polohy a odpočúvaním.
• Samostatné puzdro na uskladnenie dokladov, bankomatových kariet, kľúčov od automobilu atď.
• Ochrana pred neoprávneným vymazaním dát, odcudzením peňažných prostriedkov z bankomatových účtov a debetných kariet, ochrana pred neoprávneným načitaním vaších údajov z kľúčov od automobilu.

Podrobnosti o produkte
APBS-01
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa