Ultrazvuková rušička diktafónov a mikrofónov - UTORNADO

Zariadenie UTORNADO je unikátny a efektívny ultrazvukový rušič slúžiaci na ochranu diskrétnych informácií. Prístroj slúži na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu. Účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie, tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.Požiadať o cenovú ponuku

Kód:
UTORNADO
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Zariadenie sa vyznačuje pevnou konštrukciou a jednoduchosťou použitia. Kufrík v ktorom je zariadenie ukryté sa nedá fyzicky otvoriť a zámok s kódovacím číselníkom slúži iba ako vizuálny doplnok. Zariadenie je skonštruované za účelom ochrany pri využití pri blokovaní a diskrétnosti akýchkoľvek rozhovorov alebo obchodných rokovaní.

Zariadenie účinne blokuje zariadenia na odpočúvanie a nahrávanie do vzdialenosti od 1 do 23 metrov, ako napríklad:

- Mikrofóny v mobilných telefónoch

- Digitálne zariadenia na záznam zvuku so vstavaným mikrofónom alebo externým mikrofónom.

- Profesionálne digitálne diktafóny ako: EDIC-mini, Gnome, Olympus, Gnome DR, Papyrus ..

- Diktafóny zabudované do smartfónov a tabletov ako: iPhone, HTC, Sony, LG, SAMSUNG, atď.

- Bezdrôtové mikrofóny, mikrofóny audio-video rekordérov

- Kamerové mikrofóny, odposluchové mikrofóny

- Profesionálne diktafóny ukryté napríklad v bankomatových kartách

- Staršie a nové diktafóny a rekordéry v kovovom kryte

Ultrazvukový rušič UTORNADO zabraňuje úniku informácií pomocou analógového, digitálneho, optického a seizmického odpočúvania. Rušička je zabudovaná do elegantného kufríka s ktorým sa dá voľne a pohodlne pohybovať.Vlastnosti

- Druh práce: vlastný algoritmus na generovanie digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu.

- Diaľkové rádiové ovládanie zapnutie / vypnutie pomocou miniatúrneho diaľkového ovládania.

- Indikácia stavu nabíjania a stavu batérie.

- Tichý chod – bez akustického a nápadného zvuku.

- Jednoduché používanie

Technické vlastnosti

- Maximálny rozsah: v závislosti od typu hlasového záznamníka, s dosahom od 1 do 23 metrov.

- Pracovný smer rušenia v horizontálnej a vertikálnej rovine 80°

- Napájanie: vstavaná účinná batéria + sieťový adaptér 110-230V

- Životnosť batérie približne 4 hodiny

- Doba nabíjania 5 hodín

- Hmotnosť: 5,9 kg, pracovný rozsah 0 °C až 40 °C

- Rozmery: dĺžka 46 cm, výška 38 cm, hrúbka 13 cm

- Záruka 36 mesiacov
Podrobnosti o produkte
UTORNADO
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
198,00 € (s DPH)

AKSH-01 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

895,00 € (s DPH)

Nachádzame sa v období kedy si nevieme predstaviť život bez mobilného telefónu. Je pre nás dobrý pomocník ale zároveň sa može stať aj mocnou zbraňou. Stačí ak vám niekto nahrá škodlivý software a rozhovory, citlivé informácie môžu uniknúť. Chráňte sa efektívne vďaka Phone Safe Summit ktorý spolahlivo zaruší mikrofóny mobilných zariadení.

1 992,00 € (s DPH)

Ultrazvuková rušička navrhnutá pre skrytú a nenápadnú ochranu rozhovoru pred odpočúvaním a zaznamenávaním dôverných či diskrétnych informácií. Slúži na blokovanie nahrávania audio záznamov behom jednaní či stretnutí. Rušička je tichá, veľmi ťažko odhaliteľná. 7 ultrazvukových vysielačov zaručuje prerušenie nahrávania na mobilný telefón ale aj z profesionálnych diktafónov.

3 800,00 € (s DPH)

Zariadenie REPRO-B je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.

Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.

1 200,00 € (s DPH)

AKS-310 je rušička malej veľkosti ktorá úspešne zaruší mikrofóny mobilných telefónov alebo audio diktafónov, skrytých kamier, ploštíc. Pomáha zabezpečiť citlivé zvukové informácie počas rozhovorov na stretnutiach v interiéri, pod holým nebom alebo v aute. Dá sa ľahko a rýchlo nasadiť do interiéru auta, na stôl v zasadacej miestnosti, alebo zamaskovať v upravenej taške, kufríku prípadne kabelke.

520,00 € (s DPH)

Nachádzame sa v období kedy si nevieme predstaviť život bez mobilného telefónu. Je pre nás dobrý pomocník ale zároveň sa može stať aj mocnou zbraňou. Stačí ak vám niekto nahrá škodlivý software a rozhovory, citlivé informácie môžu uniknúť. Chráňte sa efektívne vďaka Phone Safe Ultra ktorý spolahlivo zaruší mikrofóny mobilných zariadení.

79,00 € (s DPH)

AKSH-03 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G. 

119,00 € (s DPH)

AKSH-02 obal je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý blokuje bezdrôtový prenos signálu. Blokuje signál telefónov, kľúčov od auta, tabletov, notebookov, ale ochráni aj vaše doklady, platobné karty. Predmet, ktorý do obalu vložíte je chránený proti rôznemu typu bezdrôtovej komunikácie. Obal má hrubé steny, je z pevného materiálu, ktorý dokáže blokovať aj moderné a silné signály typu 4G.

GCU-OCD20 je určený na vyhľadávanie a vizualizáciu miesta prenosných systémov tajného pozorovania, ktoré sú maskované v interiéroch, na oblečení, v domácich potrebách pre osobné použitie a to v rôznych svetelných podmienkach. Zariadenie umožňuje detekciu elektro optických sledovacích systémov cez okno, tónované sklo, organické sklo a polopriehľadné zrkadlo.Požiadať o cenovú ponuku

49,00 € (s DPH)

Tento detektor skrytých kamier Vám ľahko pomôže odhaliť bezdrôtové aj pevné kamery. Detektor môže tiež odhaliť a lokalizovať objektív kamery pomocou laserového skenovania je totiž vybavený automatickou detekčnou funkciou s LED bleskom. Manipulácia s duálnym detektorom proti špionážnej techniky je veľmi jednoduchá, stačí nastaviť frekvenciu a pozrieť sa cez hľadáčik.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa