Safe box rušička mobilných mikrofónov AKRSB-10

SAFE BOX AKRSB-10 je rušička mobilných mikrofónov a signálov WiFi, Bluetooth, GSM. Elegantné prevedenie, trezor je umiestnený v koženom obale a je schopný zarušiť predmety rôznych tvarov a veľkostí do zaplnenia priestoru. Vhodné pre mobilné telefóny, kľúče a diaľkové ovládače od auta, peňaženky, taštičky s dokladmi, hodinky, puzdra okuliarov, zapaľovače, elektronické cigarety, perá.

1 800,00 € (s DPH)
Kód:
AKRSB-10
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

SAFE BOX AKRSB-10 je rušička mobilných mikrofónov a signálov WiFi, Bluetooth, GSM. Elegantné prevedenie, trezor je umiestnený v koženom obale. Na kožu je možné vyraziť logo firmy alebo hocijaká iná grafika podľa požiadavky zákazníka. Koža môže mať rôzne odtiene farby podľa požiadavky. Svojím výzorom môže biť zároveň ideálnym doplnkom v kancelárii, rokovacej miestnosti, zasadačke.
SAFE BOX AKRSB-10 je schopný zarušiť predmety rôznych tvarov a veľkostí do zaplnenia priestoru. Vhodné pre mobilné telefóny, kľúče a diaľkové ovládače od auta, peňaženky, taštičky s dokladmi, hodinky, puzdra okuliarov, zapaľovače, elektronické cigarety, perá. Po vložení predmetov do boxu sa spustí rušenie mikrofónov šumením a zavretím trezora sa preruší všetka komunikácia. Prístroj má vstavanú vymeniteľnú batériu ktorá sa nabíja bežnou nabíjačkou mobilného telefónu.


Vlastnosti zariadenia:

- Pre predmety rôznych tvarov a veľkostí
- Prístroj nie je potrebné zapínať, zapne sa po vložení prvého predmetu
- Rušenie WiFi, Bluetooth, GSM
- Zašumenie mikrofónov mobilov a iných predmetov
- Elegantné prevedenie v koži s možnosťou vyrazenia farebného loga


Technické špecifikácie:

Rozmery vnútorného priestoru: š 270 d 170 v 100 mm
Úroveň blokovania signálu: 100%
Úroveň hluku vo vnútri: 100 dB
Batéria: Li-ion, 10 000 mAh
Nepretržitá doba chodu: 20 hodín a viac


Obsah balenia:

1x SAFE BOX AKRSB-10

1x Batéria

1x Nabíjací USB kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKRSB-10
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa