Viacúčelový detektor WiFi, GSM signálov a skrytých kamier

Detektor AK-055UN7LW špionážnych kamier a bezdrôtových zariadení vám pomôže pri hľadaní a kontrole vašich priestorov kancelárie alebo bytu, domu, ak máte podozrenie že vás niekto odpočúva prípadne sleduje tajnou kamerou či GSM plošticou. Tento detektor sa dá využiť aj na obranu. Môže biť zapnutý nonstop na externom zdroji a keď zachytí v blízkosti niektorú nežiadúcu frekvenciu spustí výstrahu.

324,00 € (s DPH)
Kód:
AK-055UN7LW
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento RF Detektor špionážnych kamier a bezdrôtových zariadení vám pomôže pri hľadaní a kontrole vašich priestorov kancelárie alebo bytu, domu, ak máte podozrenie že vás niekto odpočúva prípadne sleduje tajnou kamerou či GSM plošticou.
Prístroj disponuje svietiacim stĺpikom z ôsmych LED ktorý ukazuje silu nameraného signálu pričom citlivosť prístroja nastavujete otočným gombíkom. Takýmto postupom pridávania a uberania citlivosti a pohybom smerom k signálu sa dopracujete presne k tomu miestu kde je špionážna ploštica alebo kamera umiestnená. Pri každom zapnutí tohto zariadenia sa rozsvietia všetky jeho LED diódy čo slúži na auto test pre všetky funkcie. Zariadenie AK-055UN7LW zaisťuje, že si používatelia nebudú zamieňať signály rádia so signálmi odpočúvacích zariadení. Zariadenie dokáže vyhodnotiť či sa jedná o WiFi alebo GSM signál. Do prístroju je možné si pripojiť štandardné slúchadlá pre citlivejšiu detekciu bez rušenia okolia.

Detektor môžete používať aj na ochranu. Prístroj môžete mať zapojený na externom zdroji a zapnutý, keď sa niekto priblíži do jeho blízkosti prístroj vás na to upozorní. V technických špecifikáciách nájdete vzdialenosti kedy reaguje na rôzne druhy frekvencii.

Toto zariadenie má akustický modul, ktorým dokáže počuť konverzáciu z FM bezdrôtovej RF ploštice (skrytý odposluch) a zvuk prehráva cez vstavaný reproduktor alebo slúchadlá.

Prístroj disponuje odpojiteľným modulom pre vyhľadávanie objektívov skrytých kamier. Tento modul sa pripája ak sa chystáte tieto objektívy kamier vyhľadať. Blikajúce silné červeno-oranžové LED diódy sa začnú odrážať v skrytom objektíve kamery a cez filter vyhľadávača tieto odlesky uvidíte. Po tomto stačí už len konkrétne miesto skontrolovať či sa tam naozaj skrytá kamera nachádza. 

Vlastnosti zariadenia:

- Dokáže detegovať bezdrôtovú GSM plošticu, bezdrôtovú analógovú kameru, bezdrôtovú digitálnu kameru / IP kameru, špionážnu kameru, WiFi, 2G/3G/4G/5G telefóny, GPS tracker (2G/3G/4G/ Multi network modem).
- Jasné LED kontrolky typu signálu nastavenia a stavu batérie
- Automatická indikácia detegovaného typu signálu
- Nadstavec pre hľadanie skrytých kamier
- Možnosť napájania externým zdrojom pre dlhodobé používanie

Technické špecifikácie:

Rozsah: 50 MHz - 6.0 GHz
.........................................................
Dosah detegovaného signálu:
Bezdrôtový odposluch (2mW): do 7,6m (pípnutie), do 4,6m (akustické)
100mW 2,4GHz bezdrôtová kamera: do 4,6m
10mW 5,8GHz bezdrôtová kamera: do 1,2m
GSM mobilný telefón: do 4,0m
Smartfón 4G, 5G: (3300 ~ 3800 MHz) do 4,0m
Mobilná sieť 3G 2100: do 0,3m
.........................................................
Počet LED na module: 8 ks výkonných LED oranžovo-červených diód
Výstražný režim: LED indikácia, Zvuková signalizácia, Vibrácie, Tichá detekcia slúchadiel
Výstup: 3,5mm Jack na slúchadlá
Napájanie: 5V DC spínaný napájací adaptér
4 x AAA NiMH 1,2V 800nAh, alebo suchá AAA batéria
Rozmery: L 11,6 x Š 7 x T 3,3 cm (bez antény)
Váha: 170g (bez batérii)

Obsah balenia:

1x Detektor AK-055UN7LW

1x Modul na vyhľadávanie objektívov

4 x AAA NiMH 1,2V 800nAh

1x USB adaptér

1x USB kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK-055UN7LW
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa