4G a WiFi IP kamera pinhole s IR a detekciou pohybu

AKR-ISP-2MP je pinhole kamera s nočným videním. Kamera zaznamenáva kvalitný zvuk a obraz vo FULL HD rozlíšení s detekciou pohybu. Táto IP kamera má robustné odolné kovové telo a pripojenie do internetu si môžete vybrať buď 4G alebo WiFi. Spolupracuje s aplikáciou pre iOS, Android a Windows. 

360,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-ISP-2MP
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Kamera AKR-ISP-2MP je kamera s objektívom pinhole s kvalitným snímačom 2MP a obrazom FULL HD. Na kamere sa dá vymeniť objektív so závitom M12. Ak potrebujete iný typ objektívu poraďte sa u predajcu firmy Akruks. Kamera pracuje s detekciou zvuku a detekciou pohybu. Detekciu pohybu je možné kompletne nastaviť a to ako citlivosť na pohyb, dá sa určiť oblasť sledovania pohybu, AI funkcia ohraničenie rámom pohybujúceho sa objektu, nastavenie detekcie na každý deň samostatne na konkrétnu hodinu, minútu od - do, nastavenie aby pri poplachu vytvoril 1 až 3 fotografie a aj video s nastavenou dĺžkou. Ďalšou funkciou je posielanie správy s fotkou o pohybe na E-mail a fotky, videa na FTP server


Ak si necháte nahrávať video v kuse tak isto máte k dispozícii nastavenie na každý deň v časovom rozmedzí od - do. Do kamery je možnosť umiestniť mikro SD kartu (max.128Gb) na ktorú sa bude záznam ukladať. Kameru je možné napájať zdrojom 12V / 2A.

Vlastnosti zariadenia:

- Kvalitný obraz 2MP cez deň aj v noci
- Vymeniteľný objektív
- Detekcia pohybu s podrobným nastavením
- Automatické prepínanie deň / noc
- Kompenzácia protisvetla, Automatické vyváženie bielej, Digitálne WDR (protisvetlo), 3D digitálna redukcia šumu
- Možnosť komunikácie prostredníctvom 4G LTE pripojenia alebo WiFi internetu


Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: 1/2.8" SC2335 progresívny snímač CMOS GK7205V200
Citlivosť snímača: 0,001 lux/0 lux (zapnuté infračervené žiarenie)
Objektív: 1,7mm pinhole
Uhol obrazu: 90 stupňov
Závit objektívu: M12
Rozlíšenie videa:                 2MP Hlavný stream: 1920*1080P@20fps, 1280x720@25fps Vedľajší stream: 640x480/640x352@25fps, 320x240/320x176@25fps
Kompresia videa: H.265 H.264
Operačný systém: Linux
Nočné videnie: 10 x 940nm IR LED - dosvit 10m
Vylepšenie obrazu: Kompenzácia protisvetla, Automatické vyváženie bielej, Digitálne WDR, 3D digitálna redukcia šumu
Spôsob pripojenia: 4G LTE, WiFi 2,4Ghz
Sieťový protokol: TCP/IP、UDP/IP、HTTP、ICMP、FTP、EMAIL、TELNET, Podpora ONVIF2.2 protokolu
Bezpečnosť prenosu: WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
Podporované systémy: IOS, Android
Veľkosť úložiska: max. 128Gb SD karta
Napájanie: DC 12V 2A / 1.8W
Prevádzková teplota: -0 ~ 55°C
Prevádzková vlhkosť: 10 % až 95 % (bez kondenzácie)
Rozmery: 73 x 43 x 43mm
Váha: 720g


Obsah balenia:

1x 4G-WiFi kamera so stojančekom

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-ISP-2MP
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)
252,00 € (s DPH)

Táto bezpečnostná kamera s nočným videním a PIR senzorom, pracujúca v režimoch 4G LTE a DVR má veľké možnosti využitia vďaka mobilnému internetu a malej spotrebe elektrickej energie. Dokáže na jedno nabitie nahrávať nepretržite video 24 hodín, alebo pracovať v pohotovostnom režime aj 1 rok. Nepotrebuje žiaden kábel ani Wi-Fi, vystačí si so SIM GSM kartou s aktívnymi mobilnými dátami.

200,00 € (s DPH)

AKF14G je malá 4G batériová kamera s nízkou spotrebou a FHD1080P obrazom. Disponuje PIR senzorom pohybu a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní. Jednoduchá inštalácia, solárny panel šraubovací držiak, netreba ťahať žiadne káble, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu, Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu Android a iOS. Táto kamera je výborná náhrada za fotopascu.

216,00 € (s DPH)

Multifunkčné 4G a Wi-Fi zariadenie do auta s funkciou spätného zrkadla, kamery ktorej obraz môžete sledovať na diaľku v mobile cez aplikáciu pre Android a iOS. Ďalšie funkcie ako navigácia, hands-free hovor, prehrávanie hudby a filmov a mnoho iných. Príjemný dizajn zrkadla s odtieňom modrej farby zároveň dotvára interiér auta a umožňuje využívať všetky potrebné funkcie na jednom mieste.

288,00 € (s DPH)

Táto IP / 4G kamera je vhodná na stráženie objektov. Spolupracuje s Android, iOS a Windows kde môžete jednoducho nastavovať, ovládať a sledovať obraz z kamery. Kamera zisťuje pohyb ľudí ako aj absenciu pohybu, pri zistení vám kamera pošle výstrahu. Kamera disponuje dvomi silnými bielymi a dvomi výstražnými LED svetlami červenej a modrej farby pri poplachu preblikávajú, všetko podľa nastavenia. 

169,00 € (s DPH)

AKF14G je malá 4G batériová kamera s nízkou spotrebou a FHD1080P obrazom. Disponuje PIR senzorom pohybu a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní. Jednoduchá inštalácia, magnetický držiak, netreba ťahať žiadne káble, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu, Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu Android a iOS. Táto kamera je výborná náhrada za fotopascu.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa