USB nabíjací kábel s FULL HD kamerou a mikrofónom

Nabíjací USB kábel je určený pre smartfóny, tablety a zariadenia od Apple a Android. Okrem nabíjania, umožňuje diskrétne zaznamenávať video záznam so zvukom bez akýchkoľvek podozrení. Disponuje funkciou detekcie pohybu a je možnosť si vybrať z troch kvalít obrazu. Zhotovené záznamy automaticky ukladá na vstavanú pamäť odkiaľ si ich prostredníctvom pripojenia k počítaču môžete stiahnuť. 

85,00 € (s DPH)
Farba
  • čierna
  • tmavá
Kód:
AKR-Kábel DVR - ANDROID
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie ukryté v USB dátovom kábli umožňuje vykonávať video záznam zo zvukom. Vďaka dokonalej kamufláži, ktorá nepúta žiadnu pozornosť, môžete v HD kvalite pozorovať, čo sa pred objektívom deje počas Vašej neprítomnosti. V USB kábli je zabudovaná vstavaná pamäť 16GB, ktorá zabezpečuje dostatočný priestor na ukladanie Vašich záznamov.

usb nabíjací kábel

Pred jednoduchým zapojením do nabíjacieho adaptéra si vopred nastavte, v akej kvalite (najlepšie 1080p Full HD) chcete nahrávať. Tento malý monitorovací pomocník disponuje aj detekciou pohybu. Zaznamenáva video len pri pohybe a tak sa zariadenie opäť prepne do pohotovostného režimu.
Kábel je bez akýchkoľvek tlačidiel, keďže je kamera pripojená k elektrickej sieti, začne nahrávať a vy sa dozviete čo sa deje vo vašej kancelárii, v hotelovej izbe alebo vo vašej spálni vo vašej neprítomnosti.
16GB pamäť zaistí dostatočný priestor pre záznam a nahrávanie dokola zaistí, že kamera prepíše najstaršie záznamy novými, keď je pamäť plná.

Pre funkčnosť prístroje je nutné mať pripojený kábel do USB zásuvky s elektrickou energiou 5V, ako napríklad k počítaču, notebooku, Power Banke, do bežnej nabíjačky od mobilného telefónu, alebo auto USB nabíjačky, prípadne do akejkoľvek štandardnej USB zásuvky.

Vlastnosti zariadenia:

- Štandardný USB nabíjací kábel v sebe ukrýva nenápadnú skrytú kameru so zvukom
- Prostredníctvom tohto káblu je možné dobíjať mobilné zariadenia 
- Po pripojení k počítaču je možné prenášať zaznamenané údaje z kamery
- Mikrofón zaznamenáva zvuk z okolia vo vzdialenosti niekoľkých metrov
- Zariadenie poskytuje funkciu detekcie pohybu, kedy pri zachytení pohybu automaticky začne nahrávať
- Nahrávanie v slučke na šetrenie úložného miesta
- Nastaviteľné tri režimy rozlíšenia videa
- Zariadenie je nenáročné na obsluhu

Technické špecifikácie:

Senzor: CMOS
Rozlíšenie: 1920x1080,1280x720, 640x480
Počet obrázkov/sek. 30
Video-kódovanie M-JPEG
Video formát: AVI
Úložisko: Vstavaná pamäť 16GB
Úložný priestor: do pamäti sa vmestí približne 2,5 hod záznamu
Formát obrazu: 4:3
Napájanie: DC 5V
 

Obsah balenia:

1x USB kábel zo zabudovanou kamerou

1x ochranné puzdro

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-Kábel DVR - ANDROID
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
128,00 € (s DPH)

Táto atrapa routera AK-LS009-B so šikovne ukrytou WiFi kamerou s FULL HD rozlíšením a uhlom záberu 145° disponuje aj videním v noci a to do vzdialenosti až 6m, PIR senzorom a dlhou výdržou batérie v pohotovostnom režime až 1 rok. Ovládanie, nastavovanie, prezeranie živého obrazu ako aj záznamu prebieha vzdialene cez aplikáciu pre iOS a Android a zvládne ho aj technicky menej zdatná osoba.

252,00 € (s DPH)

Táto bezpečnostná kamera s nočným videním a PIR senzorom, pracujúca v režimoch 4G LTE a DVR má veľké možnosti využitia vďaka mobilnému internetu a malej spotrebe elektrickej energie. Dokáže na jedno nabitie nahrávať nepretržite video 24 hodín, alebo pracovať v pohotovostnom režime aj 1 rok. Nepotrebuje žiaden kábel ani Wi-Fi, vystačí si so SIM GSM kartou s aktívnymi mobilnými dátami.

129,00 € (s DPH)

Šiltovka ukrýva v čelnej časti DVR modul s neviditeľnou mini kamerou, ktorá je schopná zhotovovať video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Všetky zhotovené videa sa ukladajú na vloženú micro SD kartu. Funkcia skrytej kamery sa ovláda pomocou dodávaného diaľkového ovládača.

34,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB flash disk ukrytá v sebe nenápadnú HD kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB flash disk. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je powerbank, počítač, mobilná nabíjačka, predlžovací USB kábel.

322,00 € (s DPH)

PV-500L4i je prvé DVR zariadenie s podporou P2P/IP, ktoré je kompatibilné s analógovými kamerami CMOS a CCD. Zariadenie umožňuje pripojenie ku kamere prostredníctvom mobilnej aplikácie pre systémy iOS a Android. Vďaka mobilným aplikáciám je možné sledovať obraz na živo, alebo zo záznamu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet (cez smartfón alebo tablet).

89,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

144,90 € (s DPH)

Nenápadná čierna skrinka so skrytou Full HD (1080P) špionážnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamov aj v úplnej tme. Zariadenie vydrží dlho pracovať, vďaka zabudovanej vysokokapacitnej batérii, ktorá má kapacitu až 5000 mAh a vydrží prácovať až 10 hodín na jedno nabitie.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa